Textová přání k jmeninám
Ostatní
Pro Evu - přání k jmeninám

Vše nejlepší, Evičko,
štěstíčko a zdravíčko,
užívej si každé chvíle,
ať svět se na tebe tváří mile.
To a mnohem víc přejí


Přáníčko Pro Evu se nachází v kategorii Blahopřání k jmeninám

Dále vám doporučujeme navštívit Texty přání k Valentýnu. Podívejte se též na Blahopřání 18 let. Mohlo by vás také zajímat Gratulace ať Ježíšek Vám dá. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Tento vtipný text pojmenovaný Pro Evu můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k jmeninám?

Pro Evu, přání k jmeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k jmeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Líbí se vám přání? Pošlete ho pomocí SMS, vytiskněte a odešlete poštou nebo přání předejte osobně. Spolu s přáním předejte i pěkný dárek. Dítě potěšíte sladkostmi, ženu květinou a malé i velké muže nějakou pěknou hračkou.

Pro Evu, přání k jmeninám, Růžička, k narozeninám, blahopřání, pro milence a milence

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto stránkách.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro milence, kolegy, švagrovou, strýčka, tchyni, sourozence, tetu, přítele, pravnoučata, muže, přátele, otce, sestru, ředitele, manželku, vnuky, rybáře, učitele, chlapa, učitelky, prarodiče, partnera, děti, sportovce, syna, ženy, havíře, bratra, profesorky, vnoučata nebo pro expartnerky.


Klíčová slova: k narozeninám, blahopřání, zdarma, elektronické, 2019, Pro Evu, verše, sms, texty, dětské, vtipné, ke stažení, přáníčko, pohlednice, básnička, přáníčka, narozeninové, přání, gratulace, Pro Evu, oslava, mms, veršované, obrázky, 2019, text


Dnešní den (20. květen 2019) slaví svůj svátek Zbyšek a Zbyška, zítra (21. květen 2019) oslavuje jmeniny Monika a Mona, pozítří (22. květen 2019) má svátek Emil a Rita, 23. květen 2019 bude mít svátek Vladimír a Vladimíra. 24. květen 2019 bude slavit Jana, Vanesa a Vanessa.


Vyhledání

Reklama


OdkazyText přání k svátku Martin

Přání k svátku pro Jaroslava

Přání pro Radka

Kulaté narozeniny

Zamilované SMSky pro holku

Egypt, pamětihodnosti

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Svatební web

Moderní způsob svatebního oznámení online.


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů