Textová přání k jmeninám
Ostatní
Pro Evu - přání k jmeninám

Vše nejlepší, Evičko,
štěstíčko a zdravíčko,
užívej si každé chvíle,
ať svět se na tebe tváří mile.
To a mnohem víc přejí


Text Pro Evu se nachází v sekci Gratulace k jmeninám

Dále vám doporučujeme navštívit Texty přání k Valentýnu. Podívejte se též na Přání k narození dítěte. Mohlo by vás také zajímat Gratulace ať Ježíšek Vám dá. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste tento text s názvem Pro Evu sdíleli s přáteli a kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k jmeninám?

Pro Evu, přání k jmeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k jmeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Líbí se vám přání? Pošlete ho pomocí SMS, vytiskněte a odešlete poštou nebo přání předejte osobně. Spolu s přáním předejte i pěkný dárek. Dítě potěšíte sladkostmi, ženu květinou a malé i velké muže nějakou pěknou hračkou.

Pro Evu, přání k jmeninám, Kytičky, <strong>K jmeninám</strong>, <strong>Pro Evu</strong>, pro tchyni a tchyni

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto stránkách.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro tchyni, dívky, holčičky, ségru, chlapce, manželku, prarodiče, bratra, neteř, nadřízené, vedoucího, expartnerky, skauty, maminku, sportovce, děti, sestru, pravnoučata, šéfa, tetu, kustody, strýce, pradědu, dědečka, profesory, seniory, dceru, kamarády, synovce, dospělé nebo pro učitele.


Klíčová slova: K jmeninám, Pro Evu, veršované, 2019, K jmeninám, k narozeninám, mms, narozeniny, oslava, gratulace, básnička, text, ke stažení, přáníčka, dětské, zdarma, vtipné, Pro Evu, narozeninové, verše, pohlednice, obrázky, texty, 2019, blahopřání, sms


Dnešní den (22. listopad 2019) slaví svůj svátek Cecílie a Cindy, zítra (23. listopad 2019) oslavuje jmeniny Klement, Kliment a Lukrécie, pozítří (24. listopad 2019) má svátek Emílie, Emily a Lothar, 25. listopad 2019 bude mít svátek Kateřina, Katrin, Katrina a Rina. 26. listopad 2019 bude slavit Artur, Kurt, Artuš a Konrád.


Vyhledání

Reklama


OdkazyText přání k svátku Martin

Přání k svátku pro Jaroslava

Přání pro Radka

Kulaté narozeniny

Zamilované SMSky pro holku

Egypt, pamětihodnosti

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů