Textová přání k jmeninám
Ostatní
Pro Františka - přání k jmeninám

Osud už ti vypisuje šek
- ať žije náš František!
Přejeme ti, ať se daří,
tvoje slunce silně září,
zdravý jsi a šťastný,
máme tě rádi, to je jasný


Text Pro Františka se nachází v kategorii Blahopřání k jmeninám

Dále vám doporučujeme navštívit SMS přání mamince. Podívejte se též na SMS přání pro kamaráda. Mohlo by vás také zajímat Text blahopřání K MDŽ. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Zaujalo vás blahopřání Pro Františka? Potom se o text podělte s přáteli a kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k jmeninám?

Pro Františka, přání k jmeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k jmeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Líbí se vám přání? Pošlete ho pomocí SMS, vytiskněte a odešlete poštou nebo přání předejte osobně. Nezapomeňte oslavenci předat více či méně hodnotný dárek. Mezi nejčastější dárky patří bonboniéry a alkoholické nápoje (víno nebo destiláty).

Pro Františka, přání k jmeninám, Růže, zdarma, gratulace, pro děti a děti

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto stránkách.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro děti, spolužáky a spolužačky, pionýry, havíře, chlapa, bafunáře, děti, tetu, junáky, myslivce, rybáře, partnerku, dceru, rodiče, neteř, hokejisty, švagrovou, ředitele, šéfa, tchána, přítelkyni, babičku, pravnoučata, učitelky, trenéry, učitele, dívky, mámu, ségru, skauty nebo pro profesorky.


Klíčová slova: zdarma, gratulace, K jmeninám, narozeninové, přáníčka, básnička, k narozeninám, dětské, přáníčko, 2019, verše, přání, obrázky, vtipné, ke stažení, veršované, narozeniny, oslava, elektronické, mms, text, sms, K jmeninám, blahopřání, texty, Pro Františka


Dnešní den (21. srpen 2019) slaví svůj svátek Johana, Johanka, Noemi a Noema, zítra (22. srpen 2019) oslavuje jmeniny Bohuslav a Božislav, pozítří (23. srpen 2019) má svátek Sandra a Tekla, 24. srpen 2019 bude mít svátek Bartoloměj a Natanael. 25. srpen 2019 bude slavit Radim a Elvíra.


Vyhledání

Reklama


OdkazySvátek Jaroslava

Narozeninové přání pro bratra

Blahopřání pro Zdendu

Blahopřání k narozeninám pro ženu

Zamilované SMSky pro holku

SMS na dobrou noc pro kluka

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

BIGinzerce - inzerce,bazar

600 000 inzerátů s fotkou a kontakty, inzerce ZDARMA a bez registrace


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů