Textová přání k jmeninám
Navigace
» Texty přáníček
» Odkazy
» Kontakt
Ostatní
Pro Lukáška - přání k jmeninámPřejeme ti, Lukášku,
jídla celou sámošku,
pití celej bar,
k tomu holek pár,
naplno si užívej,
zkrátka všechno nej!


Text Pro Lukáška je v kategorii Gratulace k jmeninám

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání Ať Vám kvete láska. Podívejte se též na Blahopřání k svatbě. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání, valentýnky. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k jmeninám?

Tento vtipný veršovaný text (přání k jmeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Jestliže se vám uvedené přáníčko zamlouvá, pošlete ho oslavenci buď elektronicky (email, sms, facebook, twitter apod.), pozemní poštou nebo se ho naučte nazpaměť a řekněte mu ho při osobním setkání. Nestyďte se spolu s přáním předat i dárek. Ženám darujte květinu (růži, karafiáty, orchidej, gerbery apod.), dětem nějakou sladkost a mužům alkohol nebo pěknou technickou hračku (gadget).

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.


Vyhledání

Reklama


(c) 2013 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů