Textová přání k jmeninám
Ostatní
Pro Petra - přání k jmeninám

Petře, přejeme ti
peněz jako smetí,
štěstí v každé situaci,
ať tě moc nehoní v práci,
života si užívej,
na sebe nezapomínej.
Hezký svátek přejí...


Přáníčko Pro Petra patří do sekce Přání k jmeninám

Dále vám doporučujeme navštívit Přání pro moji maminku. Podívejte se též na Přání od zajíčka. Mohlo by vás také zajímat Gratulace Půjdem spolu do hospody. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Líbí se vám přání s názvem Pro Petra? Pak se o něj podělte s vašimi známými a kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k jmeninám?

Pro Petra, přání k jmeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k jmeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Vytisknuté přání lze zaslat pozemní poštou nebo ho můžete zaslat elektronicky pomocí emailu, sms, zprávy na Facebooku, Twitteru nebo jiné sociální sítě. Pokud slaví blízká osoba, je vhodné i dát i nějaký pěkný dárek. Peníze nejsou originálním dárkem, ale často jsou lepší alternativou než jiné dárky, které se nemusí trefit do vkusu a preferencí obdarovaného.

Pro Petra, přání k jmeninám, Kytičky, text, pohlednice, pro dědečka a dědečka

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat blahopřání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro dědečka, tchána, slečny, spolupracovníky, učitele, nadřízené, holky, přátele, ségru, synovce, mámu, pradědu, syna, podřízené, dívky, otce, důchodce, partnera, basketbalisty, babičku, kamarády, vnučky, manželku, profesorky, horolezce, děti, přítele, bratrance, malé děti, kámoše nebo pro geokeškaře.


Klíčová slova: text, pohlednice, mms, 2019, blahopřání, ke stažení, 2019, verše, narozeniny, Pro Petra, sms, gratulace, přáníčka, veršované, k narozeninám, Pro Petra, elektronické, K jmeninám, narozeninové, K jmeninám, oslava, zdarma, přání, přáníčko, obrázky, básnička


Dnešní den (17. říjen 2019) slaví svůj svátek Hedvika a Heda, zítra (18. říjen 2019) oslavuje jmeniny Lukáš a Donovan, pozítří (19. říjen 2019) má svátek Michaela, Michala a Joel, 20. říjen 2019 bude mít svátek Vendelín, Eunika a Kleopatra. 21. říjen 2019 bude slavit Brigita, Uršula, Brit, Brita a Voršila.


Vyhledání

Reklama


OdkazySvátek Lukáš

Narozeninové přání pro babičku

Blahopřání pro Terku

Nejlepší tatínek

Zamilované SMS pro holku

SMS na dobrou noc

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

BIGinzerce - inzerce,bazar

600 000 inzerátů s fotkou a kontakty, inzerce ZDARMA a bez registrace


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů