Textová přání k jubileu
Ostatní
50 let - přání k jubileu

Čas nás všechny bere zkrátka
a už je tu padesátka.
Ty si přesto nezoufej,
života si užívej.


Text gratulace 50 let je v kategorii Gratulace k jubileu

Dále vám doporučujeme navštívit Láska je víc než přátelství. Podívejte se též na Gratulace 15 let spolu. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání ke svátku. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Sdílejte text blahopřáníčka 50 let s partnery, kolegy a kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k jubileu?

50 let, přání k jubileu, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k jubileu) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Líbí se vám přání? Pošlete ho pomocí SMS, vytiskněte a odešlete poštou nebo přání předejte osobně. Oslavence určitě neurazíte, pokud mu spolu s přáním předáte i malý nebo větší dárek. Peníze nejsou originálním dárkem, ale často jsou lepší alternativou než jiné dárky, které se nemusí trefit do vkusu a preferencí obdarovaného.

50 let, přání k jubileu, Růžička, blahopřání, přáníčka, pro horolezce a horolezce

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro babičku apod.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro horolezce, kamarády, milenku, bafunáře, přítele, fotbalisty, děti, mámu, chlapce, podřízené, sestřenici, prababičku, ženy, spolupracovníky, pradědu, malé děti, učitelky, pravnoučata, kolegy, přátele, kámošky, sousedy, neteř, strýčka, dívky, muže, štamgasty, manželku, expartnery, tetu nebo pro manžela.


Klíčová slova: blahopřání, přáníčka, přání, ke stažení, narozeniny, sms, text, básnička, přáníčko, dětské, K jubileu, 2019, vtipné, 50 let, narozeninové, pohlednice, verše, texty, gratulace, 2019, elektronické, zdarma, K jubileu, 50 let, obrázky, mms


Dnešní den (18. duben 2019) slaví svůj svátek Valérie a Verner, zítra (19. duben 2019) oslavuje jmeniny Rostislava a Rostislav, pozítří (20. duben 2019) má svátek Marcela a Odeta, 21. duben 2019 bude mít svátek Selma a Alexandra. 22. duben 2019 bude slavit Evženie a Leonid.


Vyhledání

Reklama


OdkazyText přání k svátku Hana

Přání k svátku pro Františka

Přání pro Jakuba

Přání 20 let

Zamilované SMS klukovi

Arsenal football club

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Svatební web

Moderní způsob svatebního oznámení online.


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů