Textová přání k MDŽ
Ostatní
Chci být s Tebou - přání k MDŽ

Chci s tebou být jen
na dnešní Den žen.
Miluju tě, strašně moc.
Posílám pusu :-*


Blahopřání Chci být s Tebou je v sekci Blahopřání k MDŽ

Dále vám doporučujeme navštívit Přání k výročí. Podívejte se též na Hody, hody, doprovody. Mohlo by vás také zajímat Elektronické přáníčko k MDŽ. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Zaujalo vás blahopřání Chci být s Tebou? Potom se o text podělte s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k MDŽ?

Chci být s Tebou, přání k MDŽ, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k MDŽ) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Pokud se vám přáníčko zalíbilo tak ho můžete oslavenci předat osobně, prostřednictvím emailu, sms zprávy, můžete mu zatelefonovat nebo přání upravte, vytiskněte, zabalte do obálky a zašlete poštou. Oslavence určitě neurazíte, pokud mu spolu s přáním předáte i malý nebo větší dárek. Ženu určitě potěší květina.

Chci být s Tebou, přání k MDŽ, Tulipány, ke stažení, básnička, pro podřízené a podřízené

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro podřízené, spolupracovníky, kamarády, sourozence, zahrádkáře, ségru, myslivce, chlapce, sportovce, ženy, vedoucího, maminku, šéfa, fotbalisty, seniory, havíře, bafunáře, slečny, golfisty, malé děti, pradědu, partnera, sestru, holky, geokeškaře, sousedy, holčičky, milenku, spolužáky a spolužačky, štamgasty nebo pro tchána.


Klíčová slova: ke stažení, básnička, 2019, oslava, sms, přáníčka, gratulace, přáníčko, pohlednice, verše, 2019, zdarma, narozeniny, dětské, text, narozeninové, vtipné, Chci být s Tebou, k narozeninám, mms, obrázky, K MDŽ, elektronické, Chci být s Tebou, texty, blahopřání


Dnešní den (17. říjen 2019) slaví svůj svátek Hedvika a Heda, zítra (18. říjen 2019) oslavuje jmeniny Lukáš a Donovan, pozítří (19. říjen 2019) má svátek Michaela, Michala a Joel, 20. říjen 2019 bude mít svátek Vendelín, Eunika a Kleopatra. 21. říjen 2019 bude slavit Brigita, Uršula, Brit, Brita a Voršila.


Vyhledání

Reklama


OdkazySvátek Ladislav

Narozeninové přání dětem

Blahopřání pro Andreu

SMS přání k narozeninám

Zamilované SMS pro miláčka

Free wallpapers

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

BIGinzerce - inzerce,bazar

600 000 inzerátů s fotkou a kontakty, inzerce ZDARMA a bez registrace


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů