Textová přání k MDŽ
Ostatní
Chci být s Tebou - přání k MDŽ

Chci s tebou být jen
na dnešní Den žen.
Miluju tě, strašně moc.
Posílám pusu :-*


Přáníčko Chci být s Tebou patří do sekce Přání k MDŽ

Dále vám doporučujeme navštívit Přání k výročí. Podívejte se též na Přáníčko k jubileu. Mohlo by vás také zajímat Elektronické přáníčko k MDŽ. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Líbí se vám přání s názvem Chci být s Tebou? Pak se o něj podělte s přáteli na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k MDŽ?

Chci být s Tebou, přání k MDŽ, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k MDŽ) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Pokud se vám přáníčko zalíbilo tak ho můžete oslavenci předat osobně, prostřednictvím emailu, sms zprávy, můžete mu zatelefonovat nebo přání upravte, vytiskněte, zabalte do obálky a zašlete poštou. Oslavence určitě neurazíte, pokud mu spolu s přáním předáte i malý nebo větší dárek. Ženu určitě potěší květina.

Chci být s Tebou, přání k MDŽ, Kytice, <strong>Chci být s Tebou</strong>, <strong>K MDŽ</strong>, pro basketbalisty a basketbalisty

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro basketbalisty, prababičku, geokeškaře, rodiče, bratrance, zahrádkáře, tatínka, kustody, havíře, učitelky, maminku, otce, šéfa, švagrovou, tchána, milence, pravnoučata, slečny, holčičky, vnoučata, expartnerky, fotbalisty, strýčka, ségru, pionýry, důchodce, tetu, tchyni, spolupracovníky, manžela nebo pro partnera.


Klíčová slova: Chci být s Tebou, K MDŽ, narozeniny, obrázky, přáníčka, oslava, K MDŽ, Chci být s Tebou, veršované, verše, gratulace, dětské, sms, ke stažení, přání, 2019, texty, k narozeninám, elektronické, mms, básnička, narozeninové, vtipné, blahopřání, přáníčko, pohlednice


Dnešní den (7. prosinec 2019) slaví svůj svátek Ambrož a Benjamín, zítra (8. prosinec 2019) oslavuje jmeniny Květoslava a Květomila, pozítří (9. prosinec 2019) má svátek Vratislav a Vratislava, 10. prosinec 2019 bude mít svátek Julie a Juliána. 11. prosinec 2019 bude slavit Dana a Danuše.


Vyhledání

Reklama


OdkazySvátek Ladislav

Narozeninové přání dětem

Blahopřání pro Andreu

SMS přání k narozeninám

Zamilované SMS pro miláčka

Free wallpapers

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů