Textová přání k MDŽ
Ostatní
Není to sen - přání k MDŽ

Není to sen,
dnes je Mezinárodní den žen.
Velký svátek máš,
tak ať si ho užíváš.


Text gratulace Není to sen je v kategorii Přání k MDŽ

Dále vám doporučujeme navštívit Přání Stříbrná svatba. Podívejte se též na Přáníčko pro Lukáška. Mohlo by vás také zajímat Přání s kytičkou. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Líbí se vám přání s názvem Není to sen? Pak se o něj podělte s kolegy na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k MDŽ?

Není to sen, přání k MDŽ, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k MDŽ) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Pokud se vám přáníčko zalíbilo tak ho můžete oslavenci předat osobně, prostřednictvím emailu, sms zprávy, můžete mu zatelefonovat nebo přání upravte, vytiskněte, zabalte do obálky a zašlete poštou. Spolu s přáním předejte i pěkný dárek. Ženu určitě potěší květina.

Není to sen, přání k MDŽ, Růžička, básnička, oslava, pro spolužáky a spolužačky a spolužáky a spolužačky

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro spolužáky a spolužačky, geokeškaře, vnoučata, sportovce, skauty, pionýry, zahrádkáře, pravnoučata, otce, bafunáře, kluky, pradědu, kamarády, slečny, nadřízené, důchodce, horolezce, sestřenici, basketbalisty, rybáře, spolupracovníky, tátu, učitelky, havíře, kámošky, holky, trenéry, manželku, dědečka, chlapa nebo pro expartnery.


Klíčová slova: básnička, oslava, ke stažení, obrázky, text, přání, vtipné, přáníčko, narozeninové, blahopřání, Není to sen, 2019, veršované, pohlednice, zdarma, elektronické, K MDŽ, 2019, narozeniny, gratulace, dětské, k narozeninám, verše, přáníčka, texty, sms


Dnešní den (10. prosinec 2019) slaví svůj svátek Julie a Juliána, zítra (11. prosinec 2019) oslavuje jmeniny Dana a Danuše, pozítří (12. prosinec 2019) má svátek Simona a Šimona, 13. prosinec 2019 bude mít svátek Lucie, Lucián a Elektra. 14. prosinec 2019 bude slavit Livie a Lýdie.


Vyhledání

Reklama


OdkazySvátek Helena

Narozeninové přání pro dědu

Blahopřání pro Filipa

Přání k narozeninám pro ženu

Zamilované SMS klukovi

SMSky na dobrou noc

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů