Textová přání k narozeninám
Ostatní
Hodně štěstí, pohody a zdraví - přání k narozeninám

Hodně štěstí, pohody a zdraví,
všechno dobré, co jen přát se může.
Ať je každý den života krásný.


Text Hodně štěstí, pohody a zdraví je v kategorii Přání k narozeninám

Dále vám doporučujeme navštívit Texty blahopřání k sponzi. Podívejte se též na Texty blahopřání k sponzi. Mohlo by vás také zajímat Texty blahopřání k sponzi. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Líbí se vám přání s názvem Hodně štěstí, pohody a zdraví? Pak se o něj podělte s přáteli a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narozeninám?

Hodně štěstí, pohody a zdraví, přání k narozeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narozeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Pokud se vám přáníčko zalíbilo tak ho můžete oslavenci předat osobně, prostřednictvím emailu, sms zprávy, můžete mu zatelefonovat nebo přání upravte, vytiskněte, zabalte do obálky a zašlete poštou. Pokud oslavuje vám blízká osoba, určitě ji dejte i nějaký pěkný dárek. Ženám darujte květinu (růži, karafiáty, orchidej, gerbery apod.), dětem nějakou sladkost a mužům alkohol nebo pěknou technickou hračku (gadget).

Hodně štěstí, pohody a zdraví, přání k narozeninám, Růžička, elektronické, narozeninové, pro expartnerky a expartnerky

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro expartnerky, expartnery, rodiče, slečny, důchodce, zahrádkáře, kamarády, myslivce, otce, děti, nadřízené, spolužáky a spolužačky, pradědu, manželku, ředitele, vnučky, vnoučata, děti, tetu, junáky, tchána, prababičku, skauty, malé děti, kluky, ženy, bafunáře, geokeškaře, partnerku, trenéry nebo pro švagra.


Klíčová slova: elektronické, narozeninové, veršované, pohlednice, obrázky, Hodně štěstí, pohody a zdraví, oslava, mms, dětské, sms, K narozeninám, gratulace, přání, básnička, blahopřání, vtipné, narozeniny, text, k narozeninám, verše, texty, zdarma, 2019, K narozeninám, přáníčko, ke stažení


Dnešní den (21. leden 2019) slaví svůj svátek Běla a Bianka, zítra (22. leden 2019) oslavuje jmeniny Slavomír, Slávek a Chrudoš, pozítří (23. leden 2019) má svátek Zdeněk a Raimund, 24. leden 2019 bude mít svátek Milena, Amanda a Timotej. 25. leden 2019 bude slavit Miloš a Miloň.


Vyhledání

Reklama


OdkazySvátek Karel

Narozeninové přání pro maminku

Blahopřání pro Luboše

Gratulace k narozeninám tatínkovi

SMSky na odpuštění

Vtipné básně

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Svatební web

Moderní způsob svatebního oznámení online.


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů