Textová přání k narozeninám
Ostatní
Pro dědečka - přání k narozeninám

Do kalendáře hledíme,
narozeniny dědečka tam vidíme!
Pozvedáme plnou číši vínečka
a přejeme mu hodně zdravíčka.


Text Pro dědečka je v kategorii Gratulace k narozeninám

Dále vám doporučujeme navštívit Přáníčko pro kamaráda. Podívejte se též na Přáníčko pro kamaráda. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko pro kamaráda. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Sdílejte text blahopřáníčka Pro dědečka s kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narozeninám?

Pro dědečka, přání k narozeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narozeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Přání lze vytisknout nebo napsat na pohlednici a poslat poštou. Pokud je to složité, oslavenec není blízkou osobou nebo se nejedná o významný svátek, stačí přání poslat pomocí emailu nebo sms. Kromě přání byste neměli zapomenout ani na dárek, zvláště pokud slaví vám blízká osoba. Děti za dárek uvítají především sladkosti, dospělí láhev dobrého alkoholu.

Pro dědečka, přání k narozeninám, Kytice, text, obrázky, pro milence a milence

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční přání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro milence, vnuky, bafunáře, spolupracovníky, kámošky, synovce, vedoucího, rybáře, přítelkyni, sestřenici, tchyni, expartnery, vnoučata, ženy, malé děti, turisty, sousedy, kolegy, prababičku, profesory, horolezce, dceru, slečny, štamgasty, spolužáky a spolužačky, prarodiče, děti, sportovce, maséry, přítele nebo pro vnučky.


Klíčová slova: text, obrázky, blahopřání, přáníčko, narozeniny, texty, dětské, 2019, narozeninové, zdarma, mms, k narozeninám, přání, Pro dědečka, K narozeninám, ke stažení, veršované, elektronické, vtipné, přáníčka, oslava, Pro dědečka, K narozeninám, verše, pohlednice, sms


Dnešní den (21. leden 2019) slaví svůj svátek Běla a Bianka, zítra (22. leden 2019) oslavuje jmeniny Slavomír, Slávek a Chrudoš, pozítří (23. leden 2019) má svátek Zdeněk a Raimund, 24. leden 2019 bude mít svátek Milena, Amanda a Timotej. 25. leden 2019 bude slavit Miloš a Miloň.


Vyhledání

Reklama


OdkazyText přání k svátku Michaela

Přání k svátku pro Věru

Přání pro Miroslava

Blahopřání 75 let

SMS na dobré ráno

Zlomyslný Pepíček

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Svatební web

Moderní způsob svatebního oznámení online.


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů