Textová přání k narozeninám
Ostatní
Pro kamaráda - přání k narozeninám

Přeji Ti k narozeninám
zdraví jako trám
a ať nejsi nikdy sám!


Blahopřání Pro kamaráda je v kategorii Přání k narozeninám

Dále vám doporučujeme navštívit Není svatba jako svatba. Podívejte se též na Není svatba jako svatba. Mohlo by vás také zajímat Není svatba jako svatba. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Budeme rádi, pokud budete přáníčko Pro kamaráda sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narozeninám?

Pro kamaráda, přání k narozeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narozeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Pokud se vám přáníčko zalíbilo tak ho můžete oslavenci předat osobně, prostřednictvím emailu, sms zprávy, můžete mu zatelefonovat nebo přání upravte, vytiskněte, zabalte do obálky a zašlete poštou. Spolu s přáním předejte i pěkný dárek. Peníze nejsou originálním dárkem, ale často jsou lepší alternativou než jiné dárky, které se nemusí trefit do vkusu a preferencí obdarovaného.

Pro kamaráda, přání k narozeninám, Kytičky, ke stažení, básnička, pro prababičku a prababičku

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro babičku apod.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro prababičku, profesory, chlapa, děti, mámu, manžela, syna, sousedy, ségru, tchána, seniory, štamgasty, ředitele, tatínka, malé děti, milenku, kámošky, holčičky, švagrovou, důchodce, kustody, horolezce, učitelky, podřízené, kámoše, pradědu, dědečka, chlapce, přítelkyni, tátu nebo pro hokejisty.


Klíčová slova: ke stažení, básnička, K narozeninám, elektronické, narozeniny, blahopřání, gratulace, oslava, text, k narozeninám, verše, veršované, vtipné, obrázky, sms, texty, mms, 2019, narozeninové, K narozeninám, přáníčko, Pro kamaráda, Pro kamaráda, přání, 2019, zdarma


Dnešní den (21. leden 2019) slaví svůj svátek Běla a Bianka, zítra (22. leden 2019) oslavuje jmeniny Slavomír, Slávek a Chrudoš, pozítří (23. leden 2019) má svátek Zdeněk a Raimund, 24. leden 2019 bude mít svátek Milena, Amanda a Timotej. 25. leden 2019 bude slavit Miloš a Miloň.


Vyhledání

Reklama


OdkazyText přání k svátku Marek

Přání k svátku pro Jakuba

Přání pro Luboše

Narozeniny blahopřání

Zamilované SMSky pro holku

SMS na dobrou noc pro kamarádku

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Svatební web

Moderní způsob svatebního oznámení online.


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů