Textová přání k narozeninám
Ostatní
Pro kamaráda - přání k narozeninám

Přeji Ti k narozeninám
zdraví jako trám
a ať nejsi nikdy sám!


Text Pro kamaráda se nachází v kategorii Blahopřání k narozeninám

Dále vám doporučujeme navštívit SMS přání pro ženu. Podívejte se též na Přáníčko pro Lenku. Mohlo by vás také zajímat Gratulace k šedesátce. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Potěší nás, pokud budete sdílet text tohoto blahopřání s názvem Pro kamaráda s kolegy na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narozeninám?

Pro kamaráda, přání k narozeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narozeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Pokud se vám přáníčko zalíbilo tak ho můžete oslavenci předat osobně, prostřednictvím emailu, sms zprávy, můžete mu zatelefonovat nebo přání upravte, vytiskněte, zabalte do obálky a zašlete poštou. Spolu s přáním předejte i pěkný dárek. Peníze nejsou originálním dárkem, ale často jsou lepší alternativou než jiné dárky, které se nemusí trefit do vkusu a preferencí obdarovaného.

Pro kamaráda, přání k narozeninám, Kytičky, <strong>2019</strong>, 2019, pro spolužáky a spolužačky a spolužáky a spolužačky

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro babičku apod.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro spolužáky a spolužačky, zahrádkáře, manžela, fotbalisty, důchodce, přátele, chlapce, přítelkyni, dědečka, tenisty, sestru, dospělé, havíře, pravnoučata, basketbalisty, holčičky, bratra, tchyni, podřízené, tetu, skauty, geokeškaře, dceru, milence, kamarády, kámoše, profesory, maminku, učitelky, synovce nebo pro slečny.


Klíčová slova: 2019, 2019, veršované, přáníčko, Pro kamaráda, K narozeninám, Pro kamaráda, k narozeninám, mms, elektronické, narozeniny, básnička, zdarma, text, verše, ke stažení, vtipné, dětské, přání, oslava, přáníčka, blahopřání, pohlednice, gratulace, obrázky, K narozeninám


Dnešní den (22. březen 2019) slaví svůj svátek Leona a Lea, zítra (23. březen 2019) oslavuje jmeniny Ivona, Yvona a Alfons, pozítří (24. březen 2019) má svátek Gabriel a Zbyslav, 25. březen 2019 bude mít svátek Marián a Mario. 26. březen 2019 bude slavit Emanuel a Emanuela.


Vyhledání

Reklama


OdkazyText přání k svátku Marek

Přání k svátku pro Jakuba

Přání pro Luboše

Narozeniny blahopřání

Zamilované SMSky pro holku

SMS na dobrou noc pro kamarádku

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Svatební web

Moderní způsob svatebního oznámení online.


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů