Textová přání k narozeninám
Ostatní
Pro tetu - přání k narozeninám

Hodně štěstí, zdraví, teta,
po problémech ať je veta,
ať život jako ze sna máš,
stále si jen užíváš.
Přeji krásné narozeniny


Blahopřání Pro tetu je v kategorii Přání k narozeninám

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání Den žen. Podívejte se též na Blahopřání Den žen. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání Den žen. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Tento text (Pro tetu) můžete sdílet s blízkými na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narozeninám?

Pro tetu, přání k narozeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narozeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Vytisknuté přání lze zaslat pozemní poštou nebo ho můžete zaslat elektronicky pomocí emailu, sms, zprávy na Facebooku, Twitteru nebo jiné sociální sítě. Pokud je oslavencem blízká osoba, je žádoucí předat spolu s přáním i fyzický dárek. Mezi oblíbené dárky v současnosti patří vouchery na tzv. wellness pobyty.

Pro tetu, přání k narozeninám, Růže, ke stažení, texty, pro vnuky a vnuky

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro vnuky, kluky, spolupracovníky, sourozence, bratrance, fotbalisty, prarodiče, švagrovou, kámošky, milence, maminku, otce, turisty, dívky, rodiče, synovce, profesory, milenku, profesorky, sestru, dceru, důchodce, maséry, učitele, holčičky, děti, ségru, bratra, rybáře, babičku nebo pro kolegy.


Klíčová slova: ke stažení, texty, sms, básnička, K narozeninám, narozeninové, gratulace, Pro tetu, text, přáníčko, narozeniny, oslava, veršované, přáníčka, zdarma, obrázky, mms, přání, Pro tetu, pohlednice, dětské, K narozeninám, elektronické, 2019, 2019, k narozeninám


Dnešní den (21. leden 2019) slaví svůj svátek Běla a Bianka, zítra (22. leden 2019) oslavuje jmeniny Slavomír, Slávek a Chrudoš, pozítří (23. leden 2019) má svátek Zdeněk a Raimund, 24. leden 2019 bude mít svátek Milena, Amanda a Timotej. 25. leden 2019 bude slavit Miloš a Miloň.


Vyhledání

Reklama


OdkazyText přání k svátku Jitka

Přání k svátku pro Evu

Přání pro Pavlu

Texty přání 18 let

Zamilované SMSky

Tlučhuba

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Svatební web

Moderní způsob svatebního oznámení online.


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů