Textová přání k novému roku
Ostatní
Ať problémy Tě nezaskočí - přání k novému roku

Ať problémy tě nezaskočí,
svého života jsi kočí,
všechno pod palcem máš
a v novém roce si užíváš!


Přáníčko Ať problémy Tě nezaskočí se nachází v kategorii Blahopřání k novému roku

Dále vám doporučujeme navštívit Přání k cínové svatbě. Podívejte se též na Blahopřání Láska je víc než přátelství. Mohlo by vás také zajímat Přání moje drahá ženo. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Potěší nás, pokud budete sdílet text tohoto blahopřání s názvem Ať problémy Tě nezaskočí s kolegy na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k novému roku?

Ať problémy Tě nezaskočí, přání k novému roku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k novému roku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Jestliže se vám uvedené přáníčko zamlouvá, pošlete ho oslavenci buď elektronicky (email, sms, facebook, twitter apod.), pozemní poštou nebo se ho naučte nazpaměť a řekněte mu ho při osobním setkání. Každého oslavence potěší pěkný dárek. Nemusí být drahý, víc potěší dárek originální. Pokud chcete darovat peníze, můžete je vložit přímo do obálky s přáníčkem.

Ať problémy Tě nezaskočí, přání k novému roku, Novoroční ohňostroj, pohlednice, přáníčko, pro horolezce a horolezce

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat blahopřání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro horolezce, basketbalisty, přátele, tatínka, synovce, přítele, profesory, otce, skauty, děti, vnučky, junáky, myslivce, štamgasty, holky, sportovce, golfisty, seniory, zahrádkáře, rybáře, bratra, ženy, partnera, tchána, bafunáře, dospělé, učitelky, manželku, dívky, šéfa nebo pro syna.


Klíčová slova: pohlednice, přáníčko, gratulace, narozeninové, 2019, veršované, elektronické, narozeniny, verše, sms, básnička, Ať problémy Tě nezaskočí, přáníčka, blahopřání, K novému roku, zdarma, ke stažení, vtipné, text, texty, oslava, k narozeninám, Ať problémy Tě nezaskočí, obrázky, K novému roku, přání


Dnešní den (18. duben 2019) slaví svůj svátek Valérie a Verner, zítra (19. duben 2019) oslavuje jmeniny Rostislava a Rostislav, pozítří (20. duben 2019) má svátek Marcela a Odeta, 21. duben 2019 bude mít svátek Selma a Alexandra. 22. duben 2019 bude slavit Evženie a Leonid.


Vyhledání

Reklama


OdkazySvátek Monika

Přání k svátku pro Radka

Blahopřání pro Jakuba

Blahopřání k narozeninám pro babičku

SMS vyznávající lásku

Omalovánky k tisku

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Svatební web

Moderní způsob svatebního oznámení online.


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů