Textová přání k novému roku
Ostatní
Ať problémy Tě nezaskočí - přání k novému roku

Ať problémy tě nezaskočí,
svého života jsi kočí,
všechno pod palcem máš
a v novém roce si užíváš!


Blahopřání Ať problémy Tě nezaskočí je v kategorii Gratulace k novému roku

Dále vám doporučujeme navštívit Přání k cínové svatbě. Podívejte se též na Gratulace pro Petra. Mohlo by vás také zajímat Přání moje drahá ženo. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste tento text s názvem Ať problémy Tě nezaskočí sdíleli se známými na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k novému roku?

Ať problémy Tě nezaskočí, přání k novému roku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k novému roku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Jestliže se vám uvedené přáníčko zamlouvá, pošlete ho oslavenci buď elektronicky (email, sms, facebook, twitter apod.), pozemní poštou nebo se ho naučte nazpaměť a řekněte mu ho při osobním setkání. Každého oslavence potěší pěkný dárek. Nemusí být drahý, víc potěší dárek originální. Pokud chcete darovat peníze, můžete je vložit přímo do obálky s přáníčkem.

Ať problémy Tě nezaskočí, přání k novému roku, Novoroční přípitek, blahopřání, texty, pro bratra a bratra

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat blahopřání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro bratra, sourozence, dospělé, kolegy, chlapa, rodiče, ženy, turisty, geokeškaře, neteř, sestřenici, expartnery, učitelky, vnuky, maséry, ředitele, kluky, partnerku, tchána, profesorky, holky, děti, tátu, chlapce, havíře, švagra, manžela, kustody, pravnoučata, vnoučata nebo pro junáky.


Klíčová slova: blahopřání, texty, K novému roku, vtipné, gratulace, sms, přání, elektronické, k narozeninám, 2019, zdarma, narozeninové, dětské, K novému roku, text, narozeniny, pohlednice, Ať problémy Tě nezaskočí, veršované, básnička, 2019, ke stažení, obrázky, Ať problémy Tě nezaskočí, verše, mms


Dnešní den (22. únor 2019) slaví svůj svátek Petr a Etela, zítra (23. únor 2019) oslavuje jmeniny Svatopluk a Svatobor, pozítří (24. únor 2019) má svátek Matyáš a Matěj, 25. únor 2019 bude mít svátek Liliana, Lilien a Taras. 26. únor 2019 bude slavit Dorota, Dora a Doris.


Vyhledání

Reklama


OdkazySvátek Monika

Přání k svátku pro Radka

Blahopřání pro Jakuba

Blahopřání k narozeninám pro babičku

SMS vyznávající lásku

Omalovánky k tisku

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Svatební web

Moderní způsob svatebního oznámení online.


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů