Textová přání k novému roku
Ostatní
PF 2015 - přání k novému roku

Přejeme Ti v novém roce 2015 mnoho lásky, štěstí, zdraví a úspěchu.


Přáníčko PF 2015 patří do sekce Přání k novému roku

Dále vám doporučujeme navštívit Přání k jubileu. Podívejte se též na Textové přáníčko k důchodu. Mohlo by vás také zajímat Text přání 50 let. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Budeme rádi, pokud budete přáníčko PF 2015 sdílet s kolegy na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k novému roku?

PF 2015, přání k novému roku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k novému roku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Jestliže se vám uvedené přáníčko zamlouvá, pošlete ho oslavenci buď elektronicky (email, sms, facebook, twitter apod.), pozemní poštou nebo se ho naučte nazpaměť a řekněte mu ho při osobním setkání. Nestyďte se spolu s přáním předat i dárek. Mezi oblíbené dárky v současnosti patří vouchery na tzv. wellness pobyty.

PF 2015, přání k novému roku, Novoroční ohňostroj, obrázky, K novému roku, pro ředitele a ředitele

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro ředitele, profesory, expartnery, pradědu, sestřenici, partnerku, rybáře, synovce, trenéry, fotbalisty, turisty, tenisty, malé děti, holčičky, rodiče, basketbalisty, maséry, kluky, junáky, kámoše, syna, dospělé, tchána, důchodce, dívky, tatínka, horolezce, slečny, vedoucího, seniory nebo pro děti.


Klíčová slova: obrázky, K novému roku, narozeninové, pohlednice, mms, 2019, veršované, K novému roku, PF 2015, narozeniny, verše, ke stažení, PF 2015, texty, elektronické, oslava, přáníčko, vtipné, 2019, zdarma, k narozeninám, básnička, dětské, sms, text, přání


Dnešní den (22. únor 2019) slaví svůj svátek Petr a Etela, zítra (23. únor 2019) oslavuje jmeniny Svatopluk a Svatobor, pozítří (24. únor 2019) má svátek Matyáš a Matěj, 25. únor 2019 bude mít svátek Liliana, Lilien a Taras. 26. únor 2019 bude slavit Dorota, Dora a Doris.


Vyhledání

Reklama


OdkazyText k svátku pro muže

Přání k svátku pro Vlastimila

Textové Přání pro Davídka

Gratulace k narozeninám pro děti

SMSky vyznávající lásku

Co je to Ubuntu?

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Svatební web

Moderní způsob svatebního oznámení online.


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů