Textová přání k novému roku
Ostatní
PF 2015 - přání k novému roku

Přejeme Ti v novém roce 2015 mnoho lásky, štěstí, zdraví a úspěchu.


Text PF 2015 se nachází v kategorii Blahopřání k novému roku

Dále vám doporučujeme navštívit Přání k jubileu. Podívejte se též na Gratulace pro přítele. Mohlo by vás také zajímat Text přání 50 let. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Zaujalo vás blahopřání PF 2015? Potom se o text podělte s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k novému roku?

PF 2015, přání k novému roku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k novému roku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Jestliže se vám uvedené přáníčko zamlouvá, pošlete ho oslavenci buď elektronicky (email, sms, facebook, twitter apod.), pozemní poštou nebo se ho naučte nazpaměť a řekněte mu ho při osobním setkání. Nestyďte se spolu s přáním předat i dárek. Mezi oblíbené dárky v současnosti patří vouchery na tzv. wellness pobyty.

PF 2015, přání k novému roku, Šampaňské, oslava, elektronické, pro dospělé a dospělé

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro dospělé, skauty, geokeškaře, prababičku, ženy, horolezce, přítele, otce, neteř, partnerku, učitele, mámu, ředitele, přítelkyni, pravnoučata, malé děti, kluky, bratra, tchána, přátele, chlapa, prarodiče, synovce, děti, sportovce, milence, slečny, tchyni, seniory, spolužáky a spolužačky nebo pro babičku.


Klíčová slova: oslava, elektronické, přání, narozeninové, přáníčko, PF 2015, narozeniny, gratulace, mms, dětské, text, 2019, veršované, blahopřání, obrázky, K novému roku, k narozeninám, přáníčka, zdarma, vtipné, PF 2015, verše, ke stažení, pohlednice, K novému roku, 2019


Dnešní den (21. srpen 2019) slaví svůj svátek Johana, Johanka, Noemi a Noema, zítra (22. srpen 2019) oslavuje jmeniny Bohuslav a Božislav, pozítří (23. srpen 2019) má svátek Sandra a Tekla, 24. srpen 2019 bude mít svátek Bartoloměj a Natanael. 25. srpen 2019 bude slavit Radim a Elvíra.


Vyhledání

Reklama


OdkazyText k svátku pro muže

Přání k svátku pro Vlastimila

Textové Přání pro Davídka

Gratulace k narozeninám pro děti

SMSky vyznávající lásku

Co je to Ubuntu?

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

BIGinzerce - inzerce,bazar

600 000 inzerátů s fotkou a kontakty, inzerce ZDARMA a bez registrace


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů