Textová přání k novému roku
Ostatní
PF 2016 - přání k novému roku

Hodně lásky od milovaných, mnoho přátelství od pravých přátel, úctu a uznání od všech, kterých si vážíte a hlavně pevné zdraví v roce 2016 přeje...


Text PF 2016 se nachází v sekci Gratulace k novému roku

Dále vám doporučujeme navštívit Přání Den Žen. Podívejte se též na Gratulace pro dědečka. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání pro Lukáška. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste tento text s názvem PF 2016 sdíleli s kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k novému roku?

PF 2016, přání k novému roku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k novému roku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Je mnoho způsobů jak předat přání. Zvolte ten nejvhodnější podle vašich možností a na základě toho, jak vám je osoba blízká. Přání můžete poslat poštou na papíru, emailem, sms, vzkazem na sociální síti (facebook, twitter) nebo říci osobně. Pokud je oslavencem blízká osoba, je žádoucí předat spolu s přáním i fyzický dárek. Mezi nejčastější dárky patří bonboniéry a alkoholické nápoje (víno nebo destiláty).

PF 2016, přání k novému roku, Šampaňské, <strong>2019</strong>, básnička, pro vnoučata a vnoučata

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro vnoučata, milence, vnučky, kámoše, strýčka, tchyni, dceru, skauty, havíře, syna, otce, sestřenici, mámu, dědečka, expartnerky, strýce, kluky, holčičky, babičku, šéfa, sousedy, rybáře, nadřízené, spolužáky a spolužačky, partnerku, expartnery, golfisty, kustody, milenku, manželku nebo pro profesorky.


Klíčová slova: 2019, básnička, K novému roku, 2019, k narozeninám, přáníčka, obrázky, narozeniny, PF 2016, vtipné, dětské, narozeninové, gratulace, zdarma, ke stažení, přání, pohlednice, PF 2016, texty, elektronické, text, přáníčko, sms, blahopřání, oslava, veršované


Dnešní den (18. červen 2019) slaví svůj svátek Milan, Milana a Milíč, zítra (19. červen 2019) oslavuje jmeniny Leoš, Leo a Leon, pozítří (20. červen 2019) má svátek Květa, Flóra a Květuše, 21. červen 2019 bude mít svátek Alois, Lejla a Aloisie. 22. červen 2019 bude slavit Pavla, Arabela a Zaira.


Vyhledání

Reklama


OdkazyVše nejlepší ke svátku

Přání k svátku pro Libora

Textové Přání pro Jarmila

Přání pro přítele

SMS vyznávající lásku

Java hry zdarma

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Svatební web

Moderní způsob svatebního oznámení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů