Textová přání k novému roku
Ostatní
PF 2020 - přání k novému roku

Hodně lásky od milovaných, mnoho přátelství od pravých přátel, úctu a uznání od všech, kterých si vážíte a hlavně pevné zdraví v roce 2020 přeje...


Přáníčko PF 2020 patří do sekce Přání k novému roku

Dále vám doporučujeme navštívit Přání Den Žen. Podívejte se též na Texty blahopřání k sponzi. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání pro Lukáška. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Budeme rádi, pokud budete přáníčko PF 2020 sdílet s kolegy na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k novému roku?

PF 2020, přání k novému roku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k novému roku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Je mnoho způsobů jak předat přání. Zvolte ten nejvhodnější podle vašich možností a na základě toho, jak vám je osoba blízká. Přání můžete poslat poštou na papíru, emailem, sms, vzkazem na sociální síti (facebook, twitter) nebo říci osobně. Pokud je oslavencem blízká osoba, je žádoucí předat spolu s přáním i fyzický dárek. Mezi nejčastější dárky patří bonboniéry a alkoholické nápoje (víno nebo destiláty).

PF 2020, přání k novému roku, Novoroční ohňostroj, texty, veršované, pro milence a milence

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro milence, prarodiče, hokejisty, děti, zahrádkáře, tchána, golfisty, štamgasty, trenéry, chlapce, expartnery, ředitele, kámošky, pradědu, tátu, vedoucího, fotbalisty, skauty, kustody, syna, švagra, myslivce, spolužáky a spolužačky, babičku, profesory, partnerku, kámoše, rodiče, kolegy, tchyni nebo pro manžela.


Klíčová slova: texty, veršované, text, elektronické, PF 2020, blahopřání, přáníčka, 2019, zdarma, k narozeninám, PF 2020, mms, gratulace, K novému roku, básnička, narozeniny, dětské, 2019, přáníčko, přání, pohlednice, oslava, K novému roku, vtipné, narozeninové, obrázky


Dnešní den (7. prosinec 2019) slaví svůj svátek Ambrož a Benjamín, zítra (8. prosinec 2019) oslavuje jmeniny Květoslava a Květomila, pozítří (9. prosinec 2019) má svátek Vratislav a Vratislava, 10. prosinec 2019 bude mít svátek Julie a Juliána. 11. prosinec 2019 bude slavit Dana a Danuše.


Vyhledání

Reklama


OdkazyVše nejlepší ke svátku

Přání k svátku pro Libora

Textové Přání pro Jarmila

Přání pro přítele

SMS vyznávající lásku

Java hry zdarma

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů