Textová přání k promoci
Ostatní
Biflování skončilo - přání k promoci

Skončilo Ti biflování,
teď už se jen bav.
Přijmi moje blahopřání,
máš diplom, titul a tak slav!


Text Biflování skončilo se nachází v sekci Gratulace k promoci

Dále vám doporučujeme navštívit Texty přání k promoci. Podívejte se též na Gratulace Půjdem spolu do hospody. Mohlo by vás také zajímat Text gratulace ke svatbě. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste tento text s názvem Biflování skončilo sdíleli s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k promoci?

Biflování skončilo, přání k promoci, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k promoci) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Je mnoho způsobů jak předat přání. Zvolte ten nejvhodnější podle vašich možností a na základě toho, jak vám je osoba blízká. Přání můžete poslat poštou na papíru, emailem, sms, vzkazem na sociální síti (facebook, twitter) nebo říci osobně. Pokud oslavuje vám blízká osoba, určitě ji dejte i nějaký pěkný dárek. Děti za dárek uvítají především sladkosti, dospělí láhev dobrého alkoholu.

Biflování skončilo, přání k promoci, Kytičky, oslava, <strong>2019</strong>, pro kámoše a kámoše

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro kámoše, kustody, důchodce, golfisty, prababičku, trenéry, zahrádkáře, ředitele, vnuky, bafunáře, bratra, pionýry, malé děti, tchána, geokeškaře, děti, tchyni, holčičky, přítele, ženy, expartnery, profesory, manželku, partnerku, vedoucího, spolužáky a spolužačky, hokejisty, maséry, havíře, pravnoučata nebo pro spolupracovníky.


Klíčová slova: oslava, 2019, Biflování skončilo, Biflování skončilo, narozeninové, dětské, mms, texty, básnička, ke stažení, 2019, verše, přání, veršované, K promoci, k narozeninám, narozeniny, vtipné, gratulace, elektronické, blahopřání, přáníčka, obrázky, K promoci, přáníčko, zdarma


Dnešní den (18. duben 2019) slaví svůj svátek Valérie a Verner, zítra (19. duben 2019) oslavuje jmeniny Rostislava a Rostislav, pozítří (20. duben 2019) má svátek Marcela a Odeta, 21. duben 2019 bude mít svátek Selma a Alexandra. 22. duben 2019 bude slavit Evženie a Leonid.


Vyhledání

Reklama


OdkazyText přání k svátku Alena

Přání k svátku pro Karla

Přání pro Lenku

Přání k třicetinám

Stýskací sms

Zpátky do školy

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Svatební web

Moderní způsob svatebního oznámení online.


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů