Textová přání k svatbě
Ostatní
Ať Vám v žití kvete láska, - přání k svatbě

Ať Vám v žití kvete láska,
kapsy plní sportka, sazka,
a v kočárku ať si hoví
každým rokem občan nový.


Blahopřání Ať Vám v žití kvete láska, je v kategorii Přání k svatbě

Dále vám doporučujeme navštívit SMS přání Velikonoce. Podívejte se též na Blahopřání Veselé Vánoce všem. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko k svátku. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Líbí se vám přání s názvem Ať Vám v žití kvete láska,? Pak se o něj podělte s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k svatbě?

Ať Vám v žití kvete láska,, přání k svatbě, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k svatbě) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Výše uvedené přáníčko lze vytisknout a poslat klasickou pozemní nebo leteckou poštou nebo ho lze poslat elektronicky prostřednictvím emailu anebo sms. Další alternativou je osobní předání. Můžete ho předat vytištěné nebo zapsané na zakoupené přání či přednést osobně. Pokud oslavuje vám blízká osoba, určitě ji dejte i nějaký pěkný dárek. Ženu určitě potěší květina.

Ať Vám v žití kvete láska,, přání k svatbě, Svázaná kytice, veršované, oslava, pro tenisty a tenisty

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro tenisty, dospělé, vedoucího, strýce, nadřízené, tatínka, přítele, vnučky, maminku, kustody, golfisty, profesory, ségru, dívky, syna, partnerku, partnera, vnuky, kolegy, synovce, chlapce, kámoše, expartnerky, kámošky, bratra, zahrádkáře, ředitele, sestru, basketbalisty, mámu nebo pro bafunáře.


Klíčová slova: veršované, oslava, K svatbě, ke stažení, gratulace, k narozeninám, mms, text, Ať Vám v žití kvete láska,, přáníčko, narozeninové, texty, verše, zdarma, dětské, elektronické, vtipné, obrázky, přání, přáníčka, sms, básnička, Ať Vám v žití kvete láska,, 2019, narozeniny, 2019


Dnešní den (22. červenec 2019) slaví svůj svátek Magdaléna, Magda a Rozvita, zítra (23. červenec 2019) oslavuje jmeniny Libor a Liboslav, pozítří (24. červenec 2019) má svátek Kristina, Kristýna, Glen a Gleb, 25. červenec 2019 bude mít svátek Jakub a Timur. 26. červenec 2019 bude slavit Anna a Anita.


Vyhledání

Reklama


OdkazySvátek Radek

Přání k svátku pro Lídu

Blahopřání pro Lucii

Přání k narozeninám pro dědečka

Texty zamilovaných SMS

Osobnosti, lidé, profese

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Svatební web

Moderní způsob svatebního oznámení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

BIGinzerce - inzerce,bazar

600 000 inzerátů s fotkou a kontakty, inzerce ZDARMA a bez registrace


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů