Textová přání k svatbě
Ostatní
Každého to jednou čeká - přání k svatbě

Každého to jednou čeká,
Vás dva už to potkalo,
já Vám přeji do života,
aby Vám to klapalo.


Přáníčko Každého to jednou čeká patří do sekce Přání k svatbě

Dále vám doporučujeme navštívit Texty přání k Velikonocům. Podívejte se též na Gratulace Velikonoce jsou zde. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko Láska a přátelství. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Tento text (Každého to jednou čeká) můžete sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k svatbě?

Každého to jednou čeká, přání k svatbě, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k svatbě) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Pokud se vám přáníčko zalíbilo tak ho můžete oslavenci předat osobně, prostřednictvím emailu, sms zprávy, můžete mu zatelefonovat nebo přání upravte, vytiskněte, zabalte do obálky a zašlete poštou. Spolu se samotným přání předejte i malý nebo velký dárek. Pokud chcete darovat peníze, můžete je vložit přímo do obálky s přáníčkem.

Každého to jednou čeká, přání k svatbě, Svázaná kytice, text, zdarma, pro expartnerky a expartnerky

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte nebo k výročí seznámení.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro expartnerky, učitelky, kolegy, pionýry, vnoučata, holčičky, tchána, manžela, expartnery, prababičku, strýčka, tchyni, kámoše, spolužáky a spolužačky, podřízené, junáky, otce, vedoucího, bratrance, tenisty, partnerku, maminku, profesorky, basketbalisty, kamarády, sourozence, kluky, kámošky, hokejisty, rybáře nebo pro přítelkyni.


Klíčová slova: text, zdarma, obrázky, narozeniny, ke stažení, přáníčka, dětské, mms, K svatbě, texty, oslava, verše, Každého to jednou čeká, gratulace, přání, veršované, elektronické, k narozeninám, pohlednice, vtipné, blahopřání, sms, K svatbě, básnička, 2019, 2019


Dnešní den (22. únor 2019) slaví svůj svátek Petr a Etela, zítra (23. únor 2019) oslavuje jmeniny Svatopluk a Svatobor, pozítří (24. únor 2019) má svátek Matyáš a Matěj, 25. únor 2019 bude mít svátek Liliana, Lilien a Taras. 26. únor 2019 bude slavit Dorota, Dora a Doris.


Vyhledání

Reklama


OdkazySvátek Markéta

Přání k svátku pro Ludmilu

Blahopřání pro Jindřicha

Gratulace k narozeninám babičce

Zamilované SMS

Co je to Ubuntu?

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Svatební web

Moderní způsob svatebního oznámení online.


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů