Textová přání k svatbě
Ostatní
Není svatba jako svatba - přání k svatbě

Není svatba jako svatba,
tahle bude nejlepší.
Co můžete, veselte se,
přeji lásku v manželství.


Blahopřání Není svatba jako svatba je v kategorii Přání k svatbě

Dále vám doporučujeme navštívit Přání po roce. Podívejte se též na Přáníčko k padesátinám. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko 20 roků. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Tento text (Není svatba jako svatba) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k svatbě?

Není svatba jako svatba, přání k svatbě, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k svatbě) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Vytisknuté přání lze zaslat pozemní poštou nebo ho můžete zaslat elektronicky pomocí emailu, sms, zprávy na Facebooku, Twitteru nebo jiné sociální sítě. Nezapomeňte oslavenci předat více či méně hodnotný dárek. Děti za dárek uvítají především sladkosti, dospělí láhev dobrého alkoholu.

Není svatba jako svatba, přání k svatbě, Růžička, narozeninové, veršované, pro expartnerky a expartnerky

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přání naleznete zde.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro expartnerky, ředitele, sestřenici, kámošky, nadřízené, milence, synovce, malé děti, přátele, chlapa, maminku, tenisty, přítele, geokeškaře, bratrance, horolezce, maséry, havíře, syna, babičku, trenéry, holčičky, vedoucího, pionýry, holky, expartnery, spolupracovníky, golfisty, manželku, kluky nebo pro profesory.


Klíčová slova: narozeninové, veršované, elektronické, oslava, obrázky, texty, Není svatba jako svatba, přáníčko, gratulace, mms, Není svatba jako svatba, 2020, k narozeninám, blahopřání, K svatbě, básnička, dětské, sms, pohlednice, vtipné, přáníčka, narozeniny, ke stažení, K svatbě, 2020, zdarma


Dnešní den (20. leden 2020) slaví svůj svátek Sebastián, Ilona a Fabian, zítra (21. leden 2020) oslavuje jmeniny Běla a Bianka, pozítří (22. leden 2020) má svátek Slavomír, Slávek a Chrudoš, 23. leden 2020 bude mít svátek Zdeněk a Raimund. 24. leden 2020 bude slavit Milena, Amanda a Timotej.


Vyhledání

Reklama


OdkazySvátek Marek

Přání k svátku pro Ivu

Blahopřání pro Kláru

Blahopřání k narozeninám babičce

SMSky vyznávající lásku

Zákaz kouření

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů