Textová přání k svatbě
Ostatní
Není svatba jako svatba - přání k svatbě

Není svatba jako svatba,
tahle bude nejlepší.
Co můžete, veselte se,
přeji lásku v manželství.


Blahopřání Není svatba jako svatba je v sekci Blahopřání k svatbě

Dále vám doporučujeme navštívit Přání po roce. Podívejte se též na Gratulace ke dni otců. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko 20 roků. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Zaujalo vás blahopřání Není svatba jako svatba? Potom se o text podělte s přáteli na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k svatbě?

Není svatba jako svatba, přání k svatbě, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k svatbě) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Vytisknuté přání lze zaslat pozemní poštou nebo ho můžete zaslat elektronicky pomocí emailu, sms, zprávy na Facebooku, Twitteru nebo jiné sociální sítě. Nezapomeňte oslavenci předat více či méně hodnotný dárek. Děti za dárek uvítají především sladkosti, dospělí láhev dobrého alkoholu.

Není svatba jako svatba, přání k svatbě, Tulipány, <strong>2019</strong>, ke stažení, pro vedoucího a vedoucího

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přání naleznete zde.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro vedoucího, štamgasty, kamarády, chlapce, mámu, partnerku, synovce, turisty, spolupracovníky, neteř, horolezce, přítelkyni, basketbalisty, kolegy, milence, junáky, milenku, vnoučata, spolužáky a spolužačky, kustody, myslivce, vnučky, dospělé, přátele, babičku, tenisty, profesory, expartnerky, trenéry, tátu nebo pro ségru.


Klíčová slova: 2019, ke stažení, narozeninové, dětské, přáníčko, sms, mms, texty, elektronické, K svatbě, blahopřání, 2019, Není svatba jako svatba, přání, verše, k narozeninám, obrázky, Není svatba jako svatba, pohlednice, zdarma, narozeniny, vtipné, veršované, přáníčka, text, K svatbě


Dnešní den (22. únor 2019) slaví svůj svátek Petr a Etela, zítra (23. únor 2019) oslavuje jmeniny Svatopluk a Svatobor, pozítří (24. únor 2019) má svátek Matyáš a Matěj, 25. únor 2019 bude mít svátek Liliana, Lilien a Taras. 26. únor 2019 bude slavit Dorota, Dora a Doris.


Vyhledání

Reklama


OdkazySvátek Marek

Přání k svátku pro Ivu

Blahopřání pro Kláru

Blahopřání k narozeninám babičce

SMSky vyznávající lásku

Zákaz kouření

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Svatební web

Moderní způsob svatebního oznámení online.


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů