Textová přání k Valentýnu
Ostatní
Láska je víc než přátelství - přání k Valentýnu

Láska je víc než přátelství,
láska je jak nejhezčí květ,
já za Tvoji lásku
dala bych celý svět.
Krásného Valentýna!


Text Láska je víc než přátelství se nachází v kategorii Blahopřání k Valentýnu

Dále vám doporučujeme navštívit Přání k pětadvacetinám. Podívejte se též na Blahopřání pro ženu. Mohlo by vás také zajímat Dvacet společných let. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Potěší nás, pokud budete sdílet text tohoto blahopřání s názvem Láska je víc než přátelství s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k Valentýnu?

Láska je víc než přátelství, přání k Valentýnu, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k Valentýnu) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Přání lze poslat pomocí emailové pošty, sms zprávy nebo ho můžete přednést osobně při setkání nebo prostřednictvím telefonního hovoru. Záleží především na va vašich možnostech a na tom, jak vám je osoba blízká. Pokud je oslavencem blízká osoba, je žádoucí předat spolu s přáním i fyzický dárek. Děti za dárek uvítají především sladkosti, dospělí láhev dobrého alkoholu.

Láska je víc než přátelství, přání k Valentýnu, Svázaná kytice, zdarma, přání, pro ségru a ségru

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přání naleznete zde.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro ségru, spolužáky a spolužačky, havíře, tchána, bratrance, slečny, profesory, sportovce, bratra, profesorky, ředitele, syna, chlapce, tatínka, prababičku, přítelkyni, holčičky, přátele, malé děti, tátu, sousedy, otce, vnučky, pravnoučata, partnera, nadřízené, pionýry, dívky, děti, učitele nebo pro kámoše.


Klíčová slova: zdarma, přání, básnička, Láska je víc než přátelství, text, elektronické, obrázky, mms, přáníčko, gratulace, verše, oslava, narozeninové, sms, 2019, texty, vtipné, veršované, pohlednice, K Valentýnu, 2019, k narozeninám, K Valentýnu, ke stažení, přáníčka, blahopřání


Dnešní den (18. duben 2019) slaví svůj svátek Valérie a Verner, zítra (19. duben 2019) oslavuje jmeniny Rostislava a Rostislav, pozítří (20. duben 2019) má svátek Marcela a Odeta, 21. duben 2019 bude mít svátek Selma a Alexandra. 22. duben 2019 bude slavit Evženie a Leonid.


Vyhledání

Reklama


OdkazySvátek Ivana

Narozeninové přání synovi

Blahopřání pro Radka

Texty SMS k narozeninám

Stýskací smsky

Tapety modelek

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Svatební web

Moderní způsob svatebního oznámení online.


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů