Textová přání k Valentýnu
Ostatní
Posílám Ti kytičku - přání k Valentýnu

Posílám Ti kytičku
a přáníčko v srdíčku:
Miluju Tě, krásného Valentýna,
jsi pro mě na světě ta jediná.


Text gratulace Posílám Ti kytičku je v kategorii Gratulace k Valentýnu

Dále vám doporučujeme navštívit SMS přání 25 roků. Podívejte se též na Texty blahopřání k promoci. Mohlo by vás také zajímat Gratulace Hodně štěstí, pohody a zdraví. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Sdílejte text blahopřáníčka Posílám Ti kytičku s přáteli a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k Valentýnu?

Posílám Ti kytičku, přání k Valentýnu, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k Valentýnu) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Pokud se vám zdá uvedené přání jako vhodné, máte několik možností jak ho předat oslavenci. Můžete tak učinit osobně, prostřednictvím emailu, sms, zprávou na facebooku nebo na jiné sociální síti, telefonátem nebo přání vytiskněte a pošlete poštou. Pokud se jedná o významnější výročí anebo o blízkou osobu, určitě jen přání nestačí - je vhodné obdarovat oslavence menším dárkem. Mezi originální dárky patří tzv. gadgety. Jedná se o technické noviny, hračky, často originální blbůstky, které jsou vhodné pro malé i velké kluky.

Posílám Ti kytičku, přání k Valentýnu, Tulipány, <strong>K Valentýnu</strong>, přání, pro havíře a havíře

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat blahopřání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro havíře, otce, spolužáky a spolužačky, neteř, tchyni, děti, kámošky, pionýry, šéfa, přítelkyni, strýce, sourozence, trenéry, mámu, holky, partnerku, profesorky, rybáře, strýčka, muže, vnuky, malé děti, prababičku, skauty, tátu, bafunáře, kustody, partnera, sestřenici, tenisty nebo pro pravnoučata.


Klíčová slova: K Valentýnu, přání, přáníčka, pohlednice, veršované, vtipné, zdarma, elektronické, blahopřání, přáníčko, oslava, básnička, ke stažení, Posílám Ti kytičku, narozeniny, texty, gratulace, text, mms, verše, sms, 2019, Posílám Ti kytičku, 2019, narozeninové, dětské


Dnešní den (20. květen 2019) slaví svůj svátek Zbyšek a Zbyška, zítra (21. květen 2019) oslavuje jmeniny Monika a Mona, pozítří (22. květen 2019) má svátek Emil a Rita, 23. květen 2019 bude mít svátek Vladimír a Vladimíra. 24. květen 2019 bude slavit Jana, Vanesa a Vanessa.


Vyhledání

Reklama


OdkazySvátek Roman

Narozeninové přání pro syna

Blahopřání pro Jarmila

SMS přáníčko k narozeninám

Zamilované SMSky miláčkovi

Vtipy, frky

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Svatební web

Moderní způsob svatebního oznámení online.


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů