Textová přání k Valentýnu
Ostatní
Posílám Ti kytičku - přání k Valentýnu

Posílám Ti kytičku
a přáníčko v srdíčku:
Miluju Tě, krásného Valentýna,
jsi pro mě na světě ta jediná.


Text Posílám Ti kytičku se nachází v kategorii Blahopřání k Valentýnu

Dále vám doporučujeme navštívit SMS přání 25 roků. Podívejte se též na Přání k důchodu. Mohlo by vás také zajímat Gratulace Hodně štěstí, pohody a zdraví. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Tento vtipný text pojmenovaný Posílám Ti kytičku můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k Valentýnu?

Posílám Ti kytičku, přání k Valentýnu, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k Valentýnu) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Pokud se vám zdá uvedené přání jako vhodné, máte několik možností jak ho předat oslavenci. Můžete tak učinit osobně, prostřednictvím emailu, sms, zprávou na facebooku nebo na jiné sociální síti, telefonátem nebo přání vytiskněte a pošlete poštou. Pokud se jedná o významnější výročí anebo o blízkou osobu, určitě jen přání nestačí - je vhodné obdarovat oslavence menším dárkem. Mezi originální dárky patří tzv. gadgety. Jedná se o technické noviny, hračky, často originální blbůstky, které jsou vhodné pro malé i velké kluky.

Posílám Ti kytičku, přání k Valentýnu, Kytice, narozeniny, ke stažení, pro pionýry a pionýry

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat blahopřání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro pionýry, holčičky, tátu, manžela, kámošky, profesorky, vnučky, učitelky, hokejisty, ženy, důchodce, sportovce, kluky, rybáře, strýce, geokeškaře, babičku, zahrádkáře, šéfa, maséry, ředitele, profesory, vedoucího, ségru, sousedy, kámoše, spolupracovníky, dívky, učitele, slečny nebo pro tetu.


Klíčová slova: narozeniny, ke stažení, dětské, K Valentýnu, obrázky, pohlednice, verše, 2019, mms, Posílám Ti kytičku, texty, k narozeninám, K Valentýnu, vtipné, elektronické, 2019, přání, text, veršované, Posílám Ti kytičku, básnička, zdarma, blahopřání, přáníčka, narozeninové, přáníčko


Dnešní den (22. červenec 2019) slaví svůj svátek Magdaléna, Magda a Rozvita, zítra (23. červenec 2019) oslavuje jmeniny Libor a Liboslav, pozítří (24. červenec 2019) má svátek Kristina, Kristýna, Glen a Gleb, 25. červenec 2019 bude mít svátek Jakub a Timur. 26. červenec 2019 bude slavit Anna a Anita.


Vyhledání

Reklama


OdkazySvátek Roman

Narozeninové přání pro syna

Blahopřání pro Jarmila

SMS přáníčko k narozeninám

Zamilované SMSky miláčkovi

Vtipy, frky

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Svatební web

Moderní způsob svatebního oznámení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

BIGinzerce - inzerce,bazar

600 000 inzerátů s fotkou a kontakty, inzerce ZDARMA a bez registrace


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů