Textová přání k Valentýnu
Ostatní
Posílám Ti kytičku - přání k Valentýnu

Posílám Ti kytičku
a přáníčko v srdíčku:
Miluju Tě, krásného Valentýna,
jsi pro mě na světě ta jediná.


Přáníčko Posílám Ti kytičku se nachází v sekci Gratulace k Valentýnu

Dále vám doporučujeme navštívit SMS přání 25 roků. Podívejte se též na Přáníčko padesátka. Mohlo by vás také zajímat Gratulace Hodně štěstí, pohody a zdraví. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste tento text s názvem Posílám Ti kytičku sdíleli s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k Valentýnu?

Posílám Ti kytičku, přání k Valentýnu, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k Valentýnu) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Pokud se vám zdá uvedené přání jako vhodné, máte několik možností jak ho předat oslavenci. Můžete tak učinit osobně, prostřednictvím emailu, sms, zprávou na facebooku nebo na jiné sociální síti, telefonátem nebo přání vytiskněte a pošlete poštou. Pokud se jedná o významnější výročí anebo o blízkou osobu, určitě jen přání nestačí - je vhodné obdarovat oslavence menším dárkem. Mezi originální dárky patří tzv. gadgety. Jedná se o technické noviny, hračky, často originální blbůstky, které jsou vhodné pro malé i velké kluky.

Posílám Ti kytičku, přání k Valentýnu, Květiny, texty, <strong>Posílám Ti kytičku</strong>, pro sourozence a sourozence

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat blahopřání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro sourozence, kámošky, slečny, seniory, bratra, myslivce, prarodiče, strýce, děti, neteř, švagra, kolegy, tatínka, děti, nadřízené, dospělé, vnoučata, šéfa, pionýry, malé děti, otce, kamarády, švagrovou, kámoše, bratrance, zahrádkáře, štamgasty, havíře, skauty, strýčka nebo pro tetu.


Klíčová slova: texty, Posílám Ti kytičku, veršované, narozeninové, ke stažení, text, přáníčka, dětské, mms, přáníčko, Posílám Ti kytičku, vtipné, verše, pohlednice, básnička, oslava, přání, blahopřání, elektronické, obrázky, sms, k narozeninám, K Valentýnu, narozeniny, gratulace, K Valentýnu


Dnešní den (29. leden 2020) slaví svůj svátek Zdislava a Zdislav, zítra (30. leden 2020) oslavuje jmeniny Robin a Erna, pozítří (31. leden 2020) má svátek Marika a Marieta, 1. únor 2020 bude mít svátek Hynek a Jasmína. 2. únor 2020 bude slavit Nela, Nella a Aida.


Vyhledání

Reklama


OdkazySvátek Roman

Narozeninové přání pro syna

Blahopřání pro Jarmila

SMS přáníčko k narozeninám

Zamilované SMSky miláčkovi

Vtipy, frky

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů