Textová přání k Vánocům
Ostatní




Veselé Vánoce všem - přání k Vánocům

Veselé Vánoce všem,
samou radost jen,
ať si Štědrý večer krásně užijete,
svátky radosti prožijete.


Text Veselé Vánoce všem patří do sekce Přání k Vánocům

Dále vám doporučujeme navštívit Přání k novému roku. Podívejte se též na Blahopřání 50 let. Mohlo by vás také zajímat SMS přání pro sestru. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Líbí se vám přání s názvem Veselé Vánoce všem? Pak se o něj podělte s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k Vánocům?

Veselé Vánoce všem, přání k Vánocům, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k Vánocům) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Vytisknuté přání lze zaslat pozemní poštou nebo ho můžete zaslat elektronicky pomocí emailu, sms, zprávy na Facebooku, Twitteru nebo jiné sociální sítě. Každého oslavence potěší pěkný dárek. Nemusí být drahý, víc potěší dárek originální. Buďte trochu originální a při výběru dárku se zkuste vyhnout klasice - penězům či alkoholu. Zkuste zakoupit třeba voucher na zajímavý víkendový pobyt.

Veselé Vánoce všem, přání k Vánocům, Vánoční dekorace, <strong>2019</strong>, 2019, pro tchána a tchána

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční přání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro tchána, dívky, prababičku, ženy, partnerku, hokejisty, milenku, seniory, chlapce, sousedy, spolužáky a spolužačky, otce, mámu, maséry, fotbalisty, basketbalisty, sestřenici, kustody, tetu, sestru, junáky, kolegy, důchodce, havíře, spolupracovníky, zahrádkáře, bratrance, prarodiče, dospělé, milence nebo pro ředitele.


Klíčová slova: 2019, 2019, básnička, narozeniny, veršované, K Vánocům, oslava, pohlednice, ke stažení, verše, dětské, narozeninové, mms, gratulace, sms, Veselé Vánoce všem, texty, K Vánocům, přáníčka, Veselé Vánoce všem, přáníčko, elektronické, k narozeninám, text, vtipné, obrázky


Dnešní den (18. červen 2019) slaví svůj svátek Milan, Milana a Milíč, zítra (19. červen 2019) oslavuje jmeniny Leoš, Leo a Leon, pozítří (20. červen 2019) má svátek Květa, Flóra a Květuše, 21. červen 2019 bude mít svátek Alois, Lejla a Aloisie. 22. červen 2019 bude slavit Pavla, Arabela a Zaira.


Vyhledání

Reklama


Odkazy



Text přání k svátku Veronika

Přání k svátku pro Marii

Přání pro Lukáše

Texty přání 50 let

Vyznání lásky pomocí SMSky

Záškolák

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Svatební web

Moderní způsob svatebního oznámení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů