Textová přání k výročí svatby
Ostatní
20 let - přání k výročí svatby

20 let spolu, 20 let jedné velké lásky.
Srdečně Vám blahopřejeme k porcelánové svatbě.


Blahopřání 20 let je v sekci Blahopřání k výročí svatby

Dále vám doporučujeme navštívit SMS přání pro tatínka. Podívejte se též na Přáníčko 25 roků spolu. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko Sudičky. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Potěší nás, pokud budete sdílet text tohoto blahopřání s názvem 20 let s vašimi přáteli na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k výročí svatby?

20 let, přání k výročí svatby, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k výročí svatby) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Líbí se vám přání? Pošlete ho pomocí SMS, vytiskněte a odešlete poštou nebo přání předejte osobně. Pokud oslavuje vám blízká osoba, určitě ji dejte i nějaký pěkný dárek. Dítě potěšíte sladkostmi, ženu květinou a malé i velké muže nějakou pěknou hračkou.

20 let, přání k výročí svatby, Růže, blahopřání, <strong>20 let</strong>, pro kolegy a kolegy

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro kolegy, dědečka, sestru, muže, chlapce, strýčka, sourozence, trenéry, vnoučata, chlapa, ženy, kustody, učitelky, rybáře, tenisty, kamarády, babičku, tchyni, maminku, štamgasty, golfisty, vedoucího, ředitele, sousedy, strýce, myslivce, geokeškaře, dospělé, spolupracovníky, turisty nebo pro přátele.


Klíčová slova: blahopřání, 20 let, 2019, sms, obrázky, texty, elektronické, veršované, K výročí svatby, básnička, K výročí svatby, zdarma, přáníčka, verše, narozeninové, přání, 20 let, vtipné, oslava, text, mms, k narozeninám, dětské, pohlednice, ke stažení, přáníčko


Dnešní den (22. únor 2019) slaví svůj svátek Petr a Etela, zítra (23. únor 2019) oslavuje jmeniny Svatopluk a Svatobor, pozítří (24. únor 2019) má svátek Matyáš a Matěj, 25. únor 2019 bude mít svátek Liliana, Lilien a Taras. 26. únor 2019 bude slavit Dorota, Dora a Doris.


Vyhledání

Reklama


OdkazyText přání k svátku Jiřina

Přání k svátku pro Lucku

Textová blahopřání k narozeninám

Zamilované SMS pro holku

SMS na dobrou noc pro holku

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Svatební web

Moderní způsob svatebního oznámení online.


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů