Textová přání k výročí svatby
Ostatní
20 let - přání k výročí svatby

20 let spolu, 20 let jedné velké lásky.
Srdečně Vám blahopřejeme k porcelánové svatbě.


Text 20 let se nachází v kategorii Blahopřání k výročí svatby

Dále vám doporučujeme navštívit SMS přání pro tatínka. Podívejte se též na Blahopřání Ať Vám kvete láska. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko Sudičky. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Zaujalo vás blahopřání 20 let? Potom se o text podělte s kolegy na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k výročí svatby?

20 let, přání k výročí svatby, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k výročí svatby) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Líbí se vám přání? Pošlete ho pomocí SMS, vytiskněte a odešlete poštou nebo přání předejte osobně. Pokud oslavuje vám blízká osoba, určitě ji dejte i nějaký pěkný dárek. Dítě potěšíte sladkostmi, ženu květinou a malé i velké muže nějakou pěknou hračkou.

20 let, přání k výročí svatby, Svázaná kytice, pohlednice, přání, pro geokeškaře a geokeškaře

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro geokeškaře, manžela, důchodce, podřízené, kamarády, sestru, partnerku, holky, sestřenici, golfisty, kolegy, profesory, sportovce, profesorky, pionýry, junáky, dceru, horolezce, kustody, syna, neteř, dědečka, vnuky, přítele, malé děti, štamgasty, otce, babičku, sousedy, kámošky nebo pro expartnery.


Klíčová slova: pohlednice, přání, 20 let, narozeninové, K výročí svatby, K výročí svatby, přáníčko, oslava, 2019, básnička, veršované, sms, gratulace, narozeniny, ke stažení, texty, verše, vtipné, blahopřání, obrázky, mms, elektronické, text, k narozeninám, 2019, 20 let


Dnešní den (10. prosinec 2019) slaví svůj svátek Julie a Juliána, zítra (11. prosinec 2019) oslavuje jmeniny Dana a Danuše, pozítří (12. prosinec 2019) má svátek Simona a Šimona, 13. prosinec 2019 bude mít svátek Lucie, Lucián a Elektra. 14. prosinec 2019 bude slavit Livie a Lýdie.


Vyhledání

Reklama


OdkazyText přání k svátku Jiřina

Přání k svátku pro Lucku

Textová blahopřání k narozeninám

Zamilované SMS pro holku

SMS na dobrou noc pro holku

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů