Textová přání k výročí svatby
Navigace
» Seznam přání
» Odkazy
» Kontakt
Ostatní
25 let - přání k výročí svatbyČtvrtstoletí spolu!
Tak to klobouk dolů!
Gratulujeme Vám ke stříbrné svatbě.


Blahopřání 25 let je v kategorii Přání k výročí svatby

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání pro maminku. Podívejte se též na Gratulace Honza. Mohlo by vás také zajímat Gratulace vše nejlepší k Valentýnu. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k výročí svatby?

Tento vtipný veršovaný text (přání k výročí svatby) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Pokud se vám přáníčko zalíbilo tak ho můžete oslavenci předat osobně, prostřednictvím emailu, sms zprávy, můžete mu zatelefonovat nebo přání upravte, vytiskněte, zabalte do obálky a zašlete poštou. Spolu s přáním předejte i pěkný dárek. Ženám darujte květinu (růži, karafiáty, orchidej, gerbery apod.), dětem nějakou sladkost a mužům alkohol nebo pěknou technickou hračku (gadget).

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přání naleznete zde.


Vyhledání

Reklama


(c) 2013 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů