Textová přání k výročí svatby
Ostatní
Nezáleží na tom - přání k výročí svatby

Nezáleží na tom, jestli jste právě v pohodě nebo jste na sebe naštvaní.
Hlavní je, že se máte pořád rádi!
Blahopřejeme Vám k Vašemu výročí.


Přáníčko Nezáleží na tom se nachází v kategorii Blahopřání k výročí svatby

Dále vám doporučujeme navštívit Roztomilý zajíček. Podívejte se též na Blahopřání pro babičku. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání Pohodičku v novém roce. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Zaujalo vás blahopřání Nezáleží na tom? Potom se o text podělte s vašimi kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k výročí svatby?

Nezáleží na tom, přání k výročí svatby, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k výročí svatby) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Líbí se vám přání? Pošlete ho pomocí SMS, vytiskněte a odešlete poštou nebo přání předejte osobně. Oslavence určitě neurazíte, pokud mu spolu s přáním předáte i malý nebo větší dárek. Peníze nejsou originálním dárkem, ale často jsou lepší alternativou než jiné dárky, které se nemusí trefit do vkusu a preferencí obdarovaného.

Nezáleží na tom, přání k výročí svatby, Svázaná kytice, přáníčka, 2019, pro hokejisty a hokejisty

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto stránkách.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro hokejisty, junáky, prababičku, spolužáky a spolužačky, tetu, přátele, švagra, fotbalisty, tchána, bratra, expartnerky, rybáře, sourozence, nadřízené, děti, otce, sestru, synovce, expartnery, tenisty, holky, malé děti, slečny, havíře, tchyni, sousedy, milence, přítelkyni, kámošky, tátu nebo pro kustody.


Klíčová slova: přáníčka, 2019, dětské, K výročí svatby, K výročí svatby, 2019, sms, vtipné, texty, přáníčko, verše, veršované, blahopřání, oslava, elektronické, narozeninové, mms, básnička, zdarma, gratulace, přání, pohlednice, narozeniny, text, obrázky, Nezáleží na tom


Dnešní den (18. červen 2019) slaví svůj svátek Milan, Milana a Milíč, zítra (19. červen 2019) oslavuje jmeniny Leoš, Leo a Leon, pozítří (20. červen 2019) má svátek Květa, Flóra a Květuše, 21. červen 2019 bude mít svátek Alois, Lejla a Aloisie. 22. červen 2019 bude slavit Pavla, Arabela a Zaira.


Vyhledání

Reklama


OdkazySvátek Barbora

Přání k svátku pro Josefa

Blahopřání pro Martina

Blahopřání k narozeninám pro dědu

Zamilované SMS na dobrou noc

Omalovánka medvídka

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Svatební web

Moderní způsob svatebního oznámení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů