Textová přání k výročí svatby
Ostatní
Nezáleží na tom - přání k výročí svatby

Nezáleží na tom, jestli jste právě v pohodě nebo jste na sebe naštvaní.
Hlavní je, že se máte pořád rádi!
Blahopřejeme Vám k Vašemu výročí.


Text gratulace Nezáleží na tom je v kategorii Přání k výročí svatby

Dále vám doporučujeme navštívit Roztomilý zajíček. Podívejte se též na Blahopřání pro maminku. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání Pohodičku v novém roce. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Líbí se vám přání s názvem Nezáleží na tom? Pak se o něj podělte s vašimi známými a kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k výročí svatby?

Nezáleží na tom, přání k výročí svatby, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k výročí svatby) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Líbí se vám přání? Pošlete ho pomocí SMS, vytiskněte a odešlete poštou nebo přání předejte osobně. Oslavence určitě neurazíte, pokud mu spolu s přáním předáte i malý nebo větší dárek. Peníze nejsou originálním dárkem, ale často jsou lepší alternativou než jiné dárky, které se nemusí trefit do vkusu a preferencí obdarovaného.

Nezáleží na tom, přání k výročí svatby, Kytičky, texty, sms, pro spolužáky a spolužačky a spolužáky a spolužačky

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto stránkách.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro spolužáky a spolužačky, dědečka, horolezce, mámu, neteř, myslivce, ženy, kluky, štamgasty, seniory, kolegy, syna, učitele, fotbalisty, švagra, přítele, švagrovou, děti, spolupracovníky, rybáře, synovce, partnera, pionýry, maséry, tenisty, kámoše, havíře, důchodce, dceru, sestru nebo pro vnuky.


Klíčová slova: texty, sms, přání, ke stažení, 2019, blahopřání, vtipné, dětské, K výročí svatby, elektronické, narozeniny, oslava, obrázky, text, k narozeninám, Nezáleží na tom, verše, básnička, 2019, přáníčka, přáníčko, K výročí svatby, mms, zdarma, narozeninové, pohlednice


Dnešní den (21. srpen 2019) slaví svůj svátek Johana, Johanka, Noemi a Noema, zítra (22. srpen 2019) oslavuje jmeniny Bohuslav a Božislav, pozítří (23. srpen 2019) má svátek Sandra a Tekla, 24. srpen 2019 bude mít svátek Bartoloměj a Natanael. 25. srpen 2019 bude slavit Radim a Elvíra.


Vyhledání

Reklama


OdkazySvátek Barbora

Přání k svátku pro Josefa

Blahopřání pro Martina

Blahopřání k narozeninám pro dědu

Zamilované SMS na dobrou noc

Omalovánka medvídka

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

BIGinzerce - inzerce,bazar

600 000 inzerátů s fotkou a kontakty, inzerce ZDARMA a bez registrace


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů