Textová přání k výročí svatby
Ostatní
Nezáleží na tom - přání k výročí svatby

Nezáleží na tom, jestli jste právě v pohodě nebo jste na sebe naštvaní.
Hlavní je, že se máte pořád rádi!
Blahopřejeme Vám k Vašemu výročí.


Blahopřání Nezáleží na tom je v kategorii Gratulace k výročí svatby

Dále vám doporučujeme navštívit Roztomilý zajíček. Podívejte se též na Gratulace 20 let. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání Pohodičku v novém roce. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Sdílejte tuto stránku se textem přáníčka Nezáleží na tom s kolegy na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k výročí svatby?

Nezáleží na tom, přání k výročí svatby, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k výročí svatby) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Líbí se vám přání? Pošlete ho pomocí SMS, vytiskněte a odešlete poštou nebo přání předejte osobně. Oslavence určitě neurazíte, pokud mu spolu s přáním předáte i malý nebo větší dárek. Peníze nejsou originálním dárkem, ale často jsou lepší alternativou než jiné dárky, které se nemusí trefit do vkusu a preferencí obdarovaného.

Nezáleží na tom, přání k výročí svatby, Růžička, <strong>Nezáleží na tom</strong>, gratulace, pro tátu a tátu

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto stránkách.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro tátu, kustody, dceru, milenku, bafunáře, havíře, expartnerky, pravnoučata, ségru, manžela, golfisty, děti, slečny, prababičku, podřízené, hokejisty, junáky, vnoučata, manželku, expartnery, holčičky, vedoucího, kámošky, sportovce, partnerku, kluky, dospělé, strýce, turisty, pionýry nebo pro spolužáky a spolužačky.


Klíčová slova: Nezáleží na tom, gratulace, verše, Nezáleží na tom, přání, narozeninové, 2019, blahopřání, přáníčka, obrázky, dětské, 2019, sms, K výročí svatby, k narozeninám, básnička, narozeniny, pohlednice, texty, elektronické, veršované, mms, text, K výročí svatby, přáníčko, ke stažení


Dnešní den (22. únor 2019) slaví svůj svátek Petr a Etela, zítra (23. únor 2019) oslavuje jmeniny Svatopluk a Svatobor, pozítří (24. únor 2019) má svátek Matyáš a Matěj, 25. únor 2019 bude mít svátek Liliana, Lilien a Taras. 26. únor 2019 bude slavit Dorota, Dora a Doris.


Vyhledání

Reklama


OdkazySvátek Barbora

Přání k svátku pro Josefa

Blahopřání pro Martina

Blahopřání k narozeninám pro dědu

Zamilované SMS na dobrou noc

Omalovánka medvídka

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Svatební web

Moderní způsob svatebního oznámení online.


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů