Textová přání k výročí svatby
Ostatní
Zlatá svatba - přání k výročí svatby

Padesát let spolu, to je něco!
Za tu dobu změnilo se kdeco...
Ale na vaší lásce nic,
přejem šťastných let co nejvíc!


Text Zlatá svatba se nachází v kategorii Blahopřání k výročí svatby

Dále vám doporučujeme navštívit Přání k narození dítěte. Podívejte se též na Blahopřání pro ženu. Mohlo by vás také zajímat Přání kluka, děvče. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Tento vtipný text pojmenovaný Zlatá svatba můžete sdílet s vašimi kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k výročí svatby?

Zlatá svatba, přání k výročí svatby, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k výročí svatby) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Vytisknuté přání lze zaslat pozemní poštou nebo ho můžete zaslat elektronicky pomocí emailu, sms, zprávy na Facebooku, Twitteru nebo jiné sociální sítě. Pokud je oslavencem blízká osoba, je žádoucí předat spolu s přáním i fyzický dárek. Mezi nejčastější dárky patří bonboniéry a alkoholické nápoje (víno nebo destiláty).

Zlatá svatba, přání k výročí svatby, Růžička, básnička, texty, pro skauty a skauty

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro skauty, golfisty, kámoše, nadřízené, holčičky, seniory, rodiče, milence, kolegy, rybáře, mámu, švagrovou, šéfa, švagra, dceru, tetu, děti, pionýry, syna, trenéry, malé děti, tátu, geokeškaře, partnera, dospělé, spolužáky a spolužačky, strýčka, zahrádkáře, sestru, junáky nebo pro přítele.


Klíčová slova: básnička, texty, Zlatá svatba, vtipné, 2019, verše, k narozeninám, text, 2019, ke stažení, blahopřání, obrázky, dětské, narozeninové, přáníčko, pohlednice, veršované, K výročí svatby, narozeniny, sms, Zlatá svatba, zdarma, oslava, gratulace, přáníčka, K výročí svatby


Dnešní den (10. prosinec 2019) slaví svůj svátek Julie a Juliána, zítra (11. prosinec 2019) oslavuje jmeniny Dana a Danuše, pozítří (12. prosinec 2019) má svátek Simona a Šimona, 13. prosinec 2019 bude mít svátek Lucie, Lucián a Elektra. 14. prosinec 2019 bude slavit Livie a Lýdie.


Vyhledání

Reklama


OdkazyText přání k svátku Dana

Přání k svátku pro Filipa

Přání pro Vojtu

Přání k narozeninám pro manžela

SMS pro miláčka

Vlajky měst

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů