Textová přání ke dni matek
Ostatní
Moje milá maminko - přání ke dni matek

Moje milá maminko,
štěstí není malinko.
Přejeme Ti ke Dni matek,
ať máš dneska krásný svátek,
dneska je tvůj velký den,
my tě zlobit nebudem.


Blahopřání Moje milá maminko je v kategorii Přání ke dni matek

Dále vám doporučujeme navštívit Přání do cukrárny. Podívejte se též na Blahopřání Každého to jednou čeká. Mohlo by vás také zajímat Přání Vánoce splněných snů. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Tento text (Moje milá maminko) můžete sdílet s přáteli a kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke dni matek?

Moje milá maminko, přání ke dni matek, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke dni matek) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Vytisknuté přání lze zaslat pozemní poštou nebo ho můžete zaslat elektronicky pomocí emailu, sms, zprávy na Facebooku, Twitteru nebo jiné sociální sítě. Pokud slaví blízká osoba, je vhodné i dát i nějaký pěkný dárek. Peníze nejsou originálním dárkem, ale často jsou lepší alternativou než jiné dárky, které se nemusí trefit do vkusu a preferencí obdarovaného.

Moje milá maminko, přání ke dni matek, Svázaná kytice, mms, k narozeninám, pro strýce a strýce

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční přání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro strýce, dospělé, kámošky, přítelkyni, tatínka, přítele, neteř, nadřízené, dědečka, tetu, milenku, spolužáky a spolužačky, sportovce, partnerku, prarodiče, šéfa, manžela, profesory, synovce, bratrance, zahrádkáře, mámu, spolupracovníky, pravnoučata, kolegy, syna, malé děti, basketbalisty, učitele, slečny nebo pro sousedy.


Klíčová slova: mms, k narozeninám, Ke dni matek, zdarma, básnička, ke stažení, elektronické, blahopřání, text, Moje milá maminko, pohlednice, Moje milá maminko, 2019, přáníčka, Ke dni matek, 2019, sms, vtipné, gratulace, narozeninové, přání, texty, dětské, verše, veršované, obrázky


Dnešní den (22. únor 2019) slaví svůj svátek Petr a Etela, zítra (23. únor 2019) oslavuje jmeniny Svatopluk a Svatobor, pozítří (24. únor 2019) má svátek Matyáš a Matěj, 25. únor 2019 bude mít svátek Liliana, Lilien a Taras. 26. únor 2019 bude slavit Dorota, Dora a Doris.


Vyhledání

Reklama


OdkazySvátek Václav

Narozeninové přání strýčkovi

Blahopřání pro Františka

Přání k narozeninám tatínkovi

SMSka na dobrou noc

Básničky ze života

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Svatební web

Moderní způsob svatebního oznámení online.


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů