Textová přání ke dni matek
Ostatní
Pro moji maminku - přání ke dni matek

Pro moji maminku
nakreslím květinku
a pak jí na tvář dám
slaďounkou pusinku.
Všechno nejlepší ke Dni matek!


Blahopřání Pro moji maminku je v kategorii Přání ke dni matek

Dále vám doporučujeme navštívit Přání ke dni otců. Podívejte se též na Přáníčko odchod ze zaměstnání. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání milý táta. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Budeme rádi, pokud budete přáníčko Pro moji maminku sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke dni matek?

Pro moji maminku, přání ke dni matek, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke dni matek) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Přání lze poslat pomocí emailové pošty, sms zprávy nebo ho můžete přednést osobně při setkání nebo prostřednictvím telefonního hovoru. Záleží především na va vašich možnostech a na tom, jak vám je osoba blízká. Spolu se samotným přání předejte i malý nebo velký dárek. Mezi oblíbené dárky patří alkohol, sladkosti nebo peníze.

Pro moji maminku, přání ke dni matek, Růžička, básnička, verše, pro holky a holky

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat blahopřání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro holky, učitelky, přátele, strýce, partnerku, spolupracovníky, junáky, tchána, sousedy, chlapa, dceru, milence, ředitele, bafunáře, hokejisty, švagrovou, pradědu, babičku, učitele, muže, podřízené, chlapce, seniory, synovce, přítele, kamarády, trenéry, malé děti, maminku, milenku nebo pro důchodce.


Klíčová slova: básnička, verše, Pro moji maminku, Pro moji maminku, 2019, přáníčka, Ke dni matek, elektronické, texty, dětské, Ke dni matek, blahopřání, přáníčko, text, mms, obrázky, narozeninové, veršované, gratulace, 2019, vtipné, oslava, pohlednice, k narozeninám, přání, narozeniny


Dnešní den (17. říjen 2019) slaví svůj svátek Hedvika a Heda, zítra (18. říjen 2019) oslavuje jmeniny Lukáš a Donovan, pozítří (19. říjen 2019) má svátek Michaela, Michala a Joel, 20. říjen 2019 bude mít svátek Vendelín, Eunika a Kleopatra. 21. říjen 2019 bude slavit Brigita, Uršula, Brit, Brita a Voršila.


Vyhledání

Reklama


OdkazySvátek František

Narozeninové přání pro strýce

Blahopřání pro Tomáše

Přání k narozeninám mamince

Zamilované SMS na dobrou noc

Zlomyslný Pepíček

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

BIGinzerce - inzerce,bazar

600 000 inzerátů s fotkou a kontakty, inzerce ZDARMA a bez registrace


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů