Textová přání ke dni matek
Ostatní
Pro moji maminku - přání ke dni matek

Pro moji maminku
nakreslím květinku
a pak jí na tvář dám
slaďounkou pusinku.
Všechno nejlepší ke Dni matek!


Text Pro moji maminku se nachází v kategorii Blahopřání ke dni matek

Dále vám doporučujeme navštívit Přání ke dni otců. Podívejte se též na Texty přání k promoci. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání milý táta. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Potěší nás, pokud budete sdílet text tohoto blahopřání s názvem Pro moji maminku s přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke dni matek?

Pro moji maminku, přání ke dni matek, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke dni matek) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Přání lze poslat pomocí emailové pošty, sms zprávy nebo ho můžete přednést osobně při setkání nebo prostřednictvím telefonního hovoru. Záleží především na va vašich možnostech a na tom, jak vám je osoba blízká. Spolu se samotným přání předejte i malý nebo velký dárek. Mezi oblíbené dárky patří alkohol, sladkosti nebo peníze.

Pro moji maminku, přání ke dni matek, Květiny, oslava, elektronické, pro otce a otce

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat blahopřání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro otce, spolužáky a spolužačky, maséry, kustody, partnera, učitele, chlapa, strýčka, syna, sportovce, vnučky, vnoučata, švagra, maminku, milenku, golfisty, sousedy, manželku, basketbalisty, sestřenici, geokeškaře, kluky, bratra, expartnerky, dospělé, hokejisty, seniory, zahrádkáře, havíře, dívky nebo pro horolezce.


Klíčová slova: oslava, elektronické, Ke dni matek, vtipné, k narozeninám, přáníčko, veršované, básnička, narozeninové, dětské, sms, ke stažení, blahopřání, pohlednice, obrázky, narozeniny, Ke dni matek, přáníčka, text, Pro moji maminku, zdarma, Pro moji maminku, texty, přání, mms, gratulace


Dnešní den (21. srpen 2019) slaví svůj svátek Johana, Johanka, Noemi a Noema, zítra (22. srpen 2019) oslavuje jmeniny Bohuslav a Božislav, pozítří (23. srpen 2019) má svátek Sandra a Tekla, 24. srpen 2019 bude mít svátek Bartoloměj a Natanael. 25. srpen 2019 bude slavit Radim a Elvíra.


Vyhledání

Reklama


OdkazySvátek František

Narozeninové přání pro strýce

Blahopřání pro Tomáše

Přání k narozeninám mamince

Zamilované SMS na dobrou noc

Zlomyslný Pepíček

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

BIGinzerce - inzerce,bazar

600 000 inzerátů s fotkou a kontakty, inzerce ZDARMA a bez registrace


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů