Textová přání ke svátku
Ostatní
Adam - přání ke svátku

Dnes máš svátek, Adame,
proto tady přáníčko máme:
hodně zdraví, hodně štěstí,
budem Ti vždy držet pěsti.


Přáníčko Adam patří do sekce Přání ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání Každého to jednou čeká. Podívejte se též na Přáníčko Šťastné a veselé. Mohlo by vás také zajímat Přání 20 roků. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Tento text (Adam) můžete sdílet s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Adam, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Líbí se vám přání? Pošlete ho pomocí SMS, vytiskněte a odešlete poštou nebo přání předejte osobně. Spolu se samotným přání předejte i malý nebo velký dárek. Dítě potěšíte sladkostmi, ženu květinou a malé i velké muže nějakou pěknou hračkou.

Adam, přání ke svátku, Kytičky, přání, <strong>Adam</strong>, pro tatínka a tatínka

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro tatínka, pravnoučata, seniory, pradědu, prababičku, junáky, vnučky, kámoše, trenéry, kámošky, golfisty, muže, švagra, přítelkyni, syna, nadřízené, maséry, podřízené, děti, štamgasty, geokeškaře, důchodce, bratrance, tenisty, vedoucího, tchána, partnerku, zahrádkáře, profesorky, profesory nebo pro vnuky.


Klíčová slova: přání, Adam, pohlednice, veršované, obrázky, narozeninové, básnička, ke stažení, Ke svátku, přáníčka, mms, dětské, Ke svátku, přáníčko, verše, blahopřání, gratulace, narozeniny, elektronické, 2020, vtipné, texty, oslava, text, zdarma, 2020


Dnešní den (22. leden 2020) slaví svůj svátek Slavomír, Slávek a Chrudoš, zítra (23. leden 2020) oslavuje jmeniny Zdeněk a Raimund, pozítří (24. leden 2020) má svátek Milena, Amanda a Timotej, 25. leden 2020 bude mít svátek Miloš a Miloň. 26. leden 2020 bude slavit Zora a Zoran.


Vyhledání

Reklama


OdkazyText přání k svátku Jan

Blahopřání k sňatku

Přání, blahopřání

Blahopřání 50 let

SMS na dobré ráno

Znáte vyjmenovaná slova?

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů