Textová přání ke svátku
Ostatní




Gabriela - přání ke svátku

Přejeme Ti, Gabrielo,
aby Ti nic nechybělo,
Hodně zdraví, hodně štěstí,
budem Ti vždy držet pěsti.


Text gratulace Gabriela je v kategorii Gratulace ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání pro babičku. Podívejte se též na Přání ke dni otců. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání Vánoční přání nevhodné pro workoholiky. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste tento text s názvem Gabriela sdíleli s kolegy na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Gabriela, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Pokud se vám přáníčko zalíbilo tak ho můžete oslavenci předat osobně, prostřednictvím emailu, sms zprávy, můžete mu zatelefonovat nebo přání upravte, vytiskněte, zabalte do obálky a zašlete poštou. Spolu se samotným přání předejte i malý nebo velký dárek. Mezi oblíbené dárky v současnosti patří vouchery na tzv. wellness pobyty.

Gabriela, přání ke svátku, Růže, elektronické, <strong>Ke svátku</strong>, pro strýce a strýce

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, pro muže apod.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro strýce, děti, havíře, zahrádkáře, přítelkyni, kolegy, strýčka, maminku, spolužáky a spolužačky, přítele, švagrovou, sousedy, profesory, dědečka, kluky, pravnoučata, maséry, syna, tátu, tenisty, chlapa, turisty, podřízené, slečny, švagra, kámošky, dívky, přátele, učitele, chlapce nebo pro sportovce.


Klíčová slova: elektronické, Ke svátku, ke stažení, Gabriela, oslava, přáníčko, k narozeninám, narozeniny, verše, mms, pohlednice, Ke svátku, přání, veršované, blahopřání, obrázky, vtipné, básnička, sms, text, Gabriela, 2020, texty, gratulace, narozeninové, 2020


Dnešní den (22. leden 2020) slaví svůj svátek Slavomír, Slávek a Chrudoš, zítra (23. leden 2020) oslavuje jmeniny Zdeněk a Raimund, pozítří (24. leden 2020) má svátek Milena, Amanda a Timotej, 25. leden 2020 bude mít svátek Miloš a Miloň. 26. leden 2020 bude slavit Zora a Zoran.


Vyhledání

Reklama


Odkazy



Text přání k svátku Vladimír

Přání k pěknému vysvědčení

Blahopřání pro Barboru

Přání k narozeninám pro muže

Zamilované SMSky miláčkovi

Zpátky do školy

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů