Textová přání ke svátku
Ostatní
Irena - přání ke svátku

Irena dnes svátek slaví,
popřejme jí hodně zdraví,
no a taky hodně štěstí!
Budem Ti vždy držet pěsti!


Text gratulace Irena je v sekci Blahopřání ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání Vše nejlepší k Valentýnu. Podívejte se též na SMS přání 20 let. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání Firemní PF. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Tento vtipný text pojmenovaný Irena můžete sdílet s vašimi kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Irena, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Pokud se vám přáníčko zalíbilo tak ho můžete oslavenci předat osobně, prostřednictvím emailu, sms zprávy, můžete mu zatelefonovat nebo přání upravte, vytiskněte, zabalte do obálky a zašlete poštou. Oslavence určitě neurazíte, pokud mu spolu s přáním předáte i malý nebo větší dárek. Peníze nejsou originálním dárkem, ale často jsou lepší alternativou než jiné dárky, které se nemusí trefit do vkusu a preferencí obdarovaného.

Irena, přání ke svátku, Růžička, text, narozeniny, pro bratrance a bratrance

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro bratrance, tenisty, rodiče, sourozence, kustody, neteř, maminku, fotbalisty, ženy, turisty, štamgasty, sestřenici, švagrovou, junáky, spolužáky a spolužačky, strýčka, dospělé, strýce, prababičku, prarodiče, kámoše, učitelky, pionýry, kamarády, expartnery, pradědu, myslivce, tátu, expartnerky, dceru nebo pro manžela.


Klíčová slova: text, narozeniny, básnička, mms, gratulace, zdarma, přáníčka, 2019, Ke svátku, veršované, oslava, vtipné, k narozeninám, Irena, dětské, pohlednice, narozeninové, elektronické, Ke svátku, 2019, verše, texty, přání, obrázky, ke stažení, blahopřání


Dnešní den (19. srpen 2019) slaví svůj svátek Ludvík, Luisa, Lujza a Ludvika, zítra (20. srpen 2019) oslavuje jmeniny Bernard a Dino, pozítří (21. srpen 2019) má svátek Johana, Johanka, Noemi a Noema, 22. srpen 2019 bude mít svátek Bohuslav a Božislav. 23. srpen 2019 bude slavit Sandra a Tekla.


Vyhledání

Reklama


OdkazySvátek Barbora

Výročí 25 let od sňatku

Blahopřání

Blahopřání 40 let

Zamilované SMS

Omalovánky k vytištění

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

BIGinzerce - inzerce,bazar

600 000 inzerátů s fotkou a kontakty, inzerce ZDARMA a bez registrace


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů