Textová přání ke svátku
Ostatní
Iveta - přání ke svátku

Ivetko, jsi sluníčko,
hodně štěstí, zdraví,
posíláme přáníčko,
ať svátek Tě baví.


Blahopřání Iveta je v kategorii Gratulace ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání Biflování skončilo. Podívejte se též na Přání když se něco nepovede. Mohlo by vás také zajímat Svátek František. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Sdílejte text blahopřáníčka Iveta s přáteli a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Iveta, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Výše uvedené přáníčko lze vytisknout a poslat klasickou pozemní nebo leteckou poštou nebo ho lze poslat elektronicky prostřednictvím emailu anebo sms. Další alternativou je osobní předání. Můžete ho předat vytištěné nebo zapsané na zakoupené přání či přednést osobně. Spolu se samotným přání předejte i malý nebo velký dárek. Pokud chcete darovat peníze, můžete je vložit přímo do obálky s přáníčkem.

Iveta, přání ke svátku, Růže, veršované, narozeninové, pro dceru a dceru

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat blahopřání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro dceru, slečny, bratrance, milenku, junáky, milence, šéfa, expartnery, dědečka, seniory, štamgasty, sousedy, tetu, manželku, sourozence, manžela, učitele, sestru, učitelky, holky, hokejisty, skauty, bafunáře, synovce, golfisty, ségru, profesory, strýčka, sportovce, strýce nebo pro myslivce.


Klíčová slova: veršované, narozeninové, 2019, blahopřání, elektronické, text, narozeniny, Ke svátku, sms, obrázky, Ke svátku, vtipné, zdarma, Iveta, básnička, oslava, Iveta, dětské, texty, gratulace, přáníčko, k narozeninám, mms, verše, přáníčka, přání


Dnešní den (20. říjen 2019) slaví svůj svátek Vendelín, Eunika a Kleopatra, zítra (21. říjen 2019) oslavuje jmeniny Brigita, Uršula, Brit, Brita a Voršila, pozítří (22. říjen 2019) má svátek Sabina, Sabrina, Korina a Kordula, 23. říjen 2019 bude mít svátek Teodor, Theodor, Fedor a Teo. 24. říjen 2019 bude slavit Nina, Selina a Narcis.


Vyhledání

Reklama


OdkazyText přání k svátku Tomáš

Blahopřání novomanželům

Blahopřání ke kulatému výročí

Přání 15 let

Odpouštěcí SMS

Vlajky států světa

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů