Textová přání ke svátku
Ostatní
Jana - přání ke svátku

Jak je v kalendáři dáno:
vše nejlepší, milá Jano.
Ať máš ve všem jenom štěstí.
Budeme Ti držet pěsti!


Blahopřání Jana je v sekci Blahopřání ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Přání pro Lukáška. Podívejte se též na Gratulace velikonoční zajíček. Mohlo by vás také zajímat Gratulace pro kamaráda. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Zaujalo vás blahopřání Jana? Potom se o text podělte s kolegy na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Jana, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Přání lze vytisknout nebo napsat na pohlednici a poslat poštou. Pokud je to složité, oslavenec není blízkou osobou nebo se nejedná o významný svátek, stačí přání poslat pomocí emailu nebo sms. Kromě přání byste neměli zapomenout ani na dárek, zvláště pokud slaví vám blízká osoba. Děti za dárek uvítají především sladkosti, dospělí láhev dobrého alkoholu.

Jana, přání ke svátku, Svázaná kytice, mms, verše, pro tatínka a tatínka

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další blahopřání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro tatínka, rodiče, štamgasty, spolužáky a spolužačky, babičku, dědečka, golfisty, manželku, bratrance, skauty, muže, kamarády, otce, profesory, vedoucího, synovce, expartnerky, dceru, malé děti, havíře, pradědu, důchodce, děti, ženy, prarodiče, sousedy, milence, neteř, sourozence, pionýry nebo pro milenku.


Klíčová slova: mms, verše, k narozeninám, vtipné, elektronické, sms, dětské, přáníčko, přání, přáníčka, básnička, gratulace, ke stažení, Jana, pohlednice, blahopřání, 2019, obrázky, texty, Ke svátku, zdarma, narozeninové, text, Jana, veršované, narozeniny


Dnešní den (14. listopad 2019) slaví svůj svátek Sáva a Mladen, zítra (15. listopad 2019) oslavuje jmeniny Leopold a Leopoldina, pozítří (16. listopad 2019) má svátek Otmar a Otomar, 17. listopad 2019 bude mít svátek Mahulena a Gertruda. 18. listopad 2019 bude slavit Romana a Odon.


Vyhledání

Reklama


OdkazyPřání k svátku

Přání k svátku pro Rudolfa

Textové Přání pro Jindřicha

Přání k narozeninám mamince

Zamilované SMS na dobrou noc

Znáte vyjmenovaná slova?

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů