Textová přání ke svátku
Ostatní
Jindřich - přání ke svátku

Jindro, dneska dovol nám
popřát Ti k Tvým jmeninám
hodně zdraví, štěstí, lásky,
ze života žádné vrásky!


Přáníčko Jindřich patří do sekce Přání ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání pro dítě. Podívejte se též na Přání pro muže. Mohlo by vás také zajímat Gratulace Publius Vergilius Maro. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Tento text (Jindřich) můžete sdílet s kolegy na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Jindřich, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Pokud se vám přáníčko zalíbilo tak ho můžete oslavenci předat osobně, prostřednictvím emailu, sms zprávy, můžete mu zatelefonovat nebo přání upravte, vytiskněte, zabalte do obálky a zašlete poštou. Spolu s přáním předejte i pěkný dárek. Mezi oblíbené dárky v současnosti patří vouchery na tzv. wellness pobyty.

Jindřich, přání ke svátku, Květiny, <strong>Jindřich</strong>, elektronické, pro trenéry a trenéry

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto stránkách.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro trenéry, vedoucího, milence, dědečka, prababičku, chlapce, mámu, milenku, babičku, zahrádkáře, skauty, neteř, spolupracovníky, podřízené, turisty, vnoučata, rodiče, profesory, tenisty, bafunáře, sourozence, vnuky, kamarády, holky, šéfa, otce, syna, holčičky, manžela, tátu nebo pro kámoše.


Klíčová slova: Jindřich, elektronické, narozeniny, zdarma, Ke svátku, verše, veršované, text, básnička, 2020, vtipné, narozeninové, pohlednice, blahopřání, dětské, oslava, ke stažení, gratulace, Ke svátku, obrázky, 2020, přáníčko, sms, texty, Jindřich, k narozeninám


Dnešní den (22. leden 2020) slaví svůj svátek Slavomír, Slávek a Chrudoš, zítra (23. leden 2020) oslavuje jmeniny Zdeněk a Raimund, pozítří (24. leden 2020) má svátek Milena, Amanda a Timotej, 25. leden 2020 bude mít svátek Miloš a Miloň. 26. leden 2020 bude slavit Zora a Zoran.


Vyhledání

Reklama


OdkazyText přání k svátku Michaela

Narozeniny 15 let

Blahopřání pro Veroniku

Přání k narozeninám pro přítele

SMSky vyznávající lásku

Ekolog vs energetik

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů