Textová přání ke svátku
Ostatní
Jindřich - přání ke svátku

Jindro, dneska dovol nám
popřát Ti k Tvým jmeninám
hodně zdraví, štěstí, lásky,
ze života žádné vrásky!


Text Jindřich se nachází v sekci Gratulace ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání pro dítě. Podívejte se též na Blahopřání 15 roků spolu. Mohlo by vás také zajímat Gratulace Publius Vergilius Maro. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Sdílejte text blahopřáníčka Jindřich s kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Jindřich, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Pokud se vám přáníčko zalíbilo tak ho můžete oslavenci předat osobně, prostřednictvím emailu, sms zprávy, můžete mu zatelefonovat nebo přání upravte, vytiskněte, zabalte do obálky a zašlete poštou. Spolu s přáním předejte i pěkný dárek. Mezi oblíbené dárky v současnosti patří vouchery na tzv. wellness pobyty.

Jindřich, přání ke svátku, Kytice, elektronické, sms, pro tátu a tátu

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto stránkách.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro tátu, geokeškaře, pradědu, dědečka, strýce, přátele, spolužáky a spolužačky, kámoše, turisty, junáky, spolupracovníky, synovce, tatínka, vnuky, sousedy, syna, havíře, kluky, pravnoučata, bratra, chlapce, nadřízené, holčičky, partnera, myslivce, expartnerky, maséry, expartnery, milenku, maminku nebo pro bratrance.


Klíčová slova: elektronické, sms, blahopřání, dětské, pohlednice, Ke svátku, k narozeninám, narozeninové, veršované, oslava, 2019, obrázky, gratulace, texty, přáníčka, přání, text, zdarma, Ke svátku, Jindřich, verše, vtipné, přáníčko, mms, básnička, ke stažení


Dnešní den (19. srpen 2019) slaví svůj svátek Ludvík, Luisa, Lujza a Ludvika, zítra (20. srpen 2019) oslavuje jmeniny Bernard a Dino, pozítří (21. srpen 2019) má svátek Johana, Johanka, Noemi a Noema, 22. srpen 2019 bude mít svátek Bohuslav a Božislav. 23. srpen 2019 bude slavit Sandra a Tekla.


Vyhledání

Reklama


OdkazyText přání k svátku Michaela

Narozeniny 15 let

Blahopřání pro Veroniku

Přání k narozeninám pro přítele

SMSky vyznávající lásku

Ekolog vs energetik

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

BIGinzerce - inzerce,bazar

600 000 inzerátů s fotkou a kontakty, inzerce ZDARMA a bez registrace


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů