Textová přání ke svátku
Ostatní
Karolína - přání ke svátku

Vše nejlepší, Karolíno,
pohodu a dobré víno,
ať příjemně to oslavíš
a celý den se moc bavíš.


Přáníčko Karolína se nachází v sekci Gratulace ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání Ať problémy Tě nezaskočí. Podívejte se též na Přáníčko pro kamarádku. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko odchod do důchodu. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Sdílejte text blahopřáníčka Karolína s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Karolína, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Výše uvedené přáníčko lze vytisknout a poslat klasickou pozemní nebo leteckou poštou nebo ho lze poslat elektronicky prostřednictvím emailu anebo sms. Další alternativou je osobní předání. Můžete ho předat vytištěné nebo zapsané na zakoupené přání či přednést osobně. Spolu s přáním předejte i pěkný dárek. Ženu určitě potěší květina.

Karolína, přání ke svátku, Tulipány, verše, 2020, pro přítelkyni a přítelkyni

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat blahopřání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro přítelkyni, geokeškaře, slečny, vnučky, tetu, přátele, zahrádkáře, pionýry, profesorky, podřízené, partnera, milenku, basketbalisty, dceru, sportovce, ženy, hokejisty, seniory, golfisty, holky, učitele, sestřenici, dívky, učitelky, kamarády, vedoucího, syna, expartnerky, holčičky, vnuky nebo pro milence.


Klíčová slova: verše, 2020, narozeniny, Karolína, Ke svátku, Ke svátku, ke stažení, Karolína, elektronické, sms, zdarma, vtipné, dětské, básnička, mms, blahopřání, přáníčko, veršované, k narozeninám, texty, oslava, narozeninové, přání, přáníčka, gratulace, 2020


Dnešní den (29. leden 2020) slaví svůj svátek Zdislava a Zdislav, zítra (30. leden 2020) oslavuje jmeniny Robin a Erna, pozítří (31. leden 2020) má svátek Marika a Marieta, 1. únor 2020 bude mít svátek Hynek a Jasmína. 2. únor 2020 bude slavit Nela, Nella a Aida.


Vyhledání

Reklama


OdkazyText přání k svátku Zdeněk

Přání k promoci

Blahopřání ke jmeninám

Textová přáníčka k narozeninám

Zamilované SMS pro kluka

Arsenal football club

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů