Textová přání ke svátku
Ostatní
Marcela - přání ke svátku

Dnes chcem popřát Marcele!
Kytka už je na stole :)
Hodně zdraví, hodně štěstí,
budeme Ti držet pěsti.


Text Marcela patří do sekce Přání ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání Vánoce splněných snů. Podívejte se též na Přáníčko mojí lásce. Mohlo by vás také zajímat Přání k jubileu. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Líbí se vám přání s názvem Marcela? Pak se o něj podělte s vašimi kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Marcela, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Pokud se vám přáníčko zalíbilo tak ho můžete oslavenci předat osobně, prostřednictvím emailu, sms zprávy, můžete mu zatelefonovat nebo přání upravte, vytiskněte, zabalte do obálky a zašlete poštou. Každého oslavence potěší pěkný dárek. Nemusí být drahý, víc potěší dárek originální. Mezi oblíbené dárky v současnosti patří vouchery na tzv. wellness pobyty.

Marcela, přání ke svátku, Kytičky, přáníčka, zdarma, pro prarodiče a prarodiče

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro prarodiče, tchyni, chlapce, seniory, děti, expartnerky, tchána, kustody, kámoše, dospělé, podřízené, švagrovou, holčičky, maséry, přítelkyni, nadřízené, spolupracovníky, sestru, vnuky, malé děti, dceru, myslivce, basketbalisty, tátu, sestřenici, muže, profesory, otce, kamarády, zahrádkáře nebo pro trenéry.


Klíčová slova: přáníčka, zdarma, sms, verše, přání, narozeniny, 2019, gratulace, přáníčko, mms, ke stažení, elektronické, oslava, obrázky, Marcela, Marcela, Ke svátku, blahopřání, vtipné, básnička, pohlednice, veršované, narozeninové, 2019, k narozeninám, text


Dnešní den (7. prosinec 2019) slaví svůj svátek Ambrož a Benjamín, zítra (8. prosinec 2019) oslavuje jmeniny Květoslava a Květomila, pozítří (9. prosinec 2019) má svátek Vratislav a Vratislava, 10. prosinec 2019 bude mít svátek Julie a Juliána. 11. prosinec 2019 bude slavit Dana a Danuše.


Vyhledání

Reklama


OdkazySvátek Monika

Gratulace k výročí svatby

Texty přání ke sňatku

Přání 20 let

Zamilované SMSky miláčkovi

Chorvatsko

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů