Textová přání ke svátku
Ostatní
Monika - přání ke svátku

Přejeme, Moniko, k svátku,
ať prožiješ pravou pohádku,
na kterou jen tak nezapomeneš,
dneska se splní vše, co chceš.


Text gratulace Monika je v sekci Blahopřání ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání k Velikonocům. Podívejte se též na Přáníčko k osmnáctinám. Mohlo by vás také zajímat Přání pro moji maminku. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Potěší nás, pokud budete sdílet text tohoto blahopřání s názvem Monika se známými na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Monika, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Přání lze vytisknout nebo napsat na pohlednici a poslat poštou. Pokud je to složité, oslavenec není blízkou osobou nebo se nejedná o významný svátek, stačí přání poslat pomocí emailu nebo sms. Oslavence určitě neurazíte, pokud mu spolu s přáním předáte i malý nebo větší dárek. Dítě potěšíte sladkostmi, ženu květinou a malé i velké muže nějakou pěknou hračkou.

Monika, přání ke svátku, Kytičky, 2019, blahopřání, pro pionýry a pionýry

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro pionýry, prarodiče, ségru, partnera, milence, bratrance, učitelky, fotbalisty, vedoucího, dospělé, ženy, přátele, kamarády, kluky, turisty, tatínka, tátu, tchyni, malé děti, hokejisty, kustody, ředitele, skauty, sportovce, slečny, manželku, junáky, havíře, děti, partnerku nebo pro děti.


Klíčová slova: 2019, blahopřání, přáníčko, sms, dětské, zdarma, mms, básnička, oslava, narozeninové, 2019, Monika, Ke svátku, verše, Monika, pohlednice, narozeniny, k narozeninám, gratulace, obrázky, veršované, přáníčka, text, elektronické, Ke svátku, texty


Dnešní den (19. srpen 2019) slaví svůj svátek Ludvík, Luisa, Lujza a Ludvika, zítra (20. srpen 2019) oslavuje jmeniny Bernard a Dino, pozítří (21. srpen 2019) má svátek Johana, Johanka, Noemi a Noema, 22. srpen 2019 bude mít svátek Bohuslav a Božislav. 23. srpen 2019 bude slavit Sandra a Tekla.


Vyhledání

Reklama


OdkazySvátek Jitka

Přání k svátku pro Dášu

Přání k narození miminka

Blahopřání k narozeninám dědečkovi

Zamilované SMSky pro holku

SMS na dobrou noc pro kluka

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

BIGinzerce - inzerce,bazar

600 000 inzerátů s fotkou a kontakty, inzerce ZDARMA a bez registrace


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů