Textová přání ke svátku
Ostatní
Pro Františka - přání ke svátku

Osud už ti vypisuje šek
- ať žije náš František!
Přejeme ti, ať se daří,
tvoje slunce silně září,
zdravý jsi a šťastný,
máme tě rádi, to je jasný


Přáníčko Pro Františka se nachází v sekci Gratulace ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit SMS přání mamince. Podívejte se též na Přáníčko pro dědečka. Mohlo by vás také zajímat Text blahopřání K MDŽ. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Sdílejte text blahopřáníčka Pro Františka s blízkými na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Pro Františka, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Líbí se vám přání? Pošlete ho pomocí SMS, vytiskněte a odešlete poštou nebo přání předejte osobně. Nezapomeňte oslavenci předat více či méně hodnotný dárek. Mezi nejčastější dárky patří bonboniéry a alkoholické nápoje (víno nebo destiláty).

Pro Františka, přání ke svátku, Růžička, vtipné, narozeniny, pro tatínka a tatínka

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto stránkách.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro tatínka, profesory, basketbalisty, turisty, kustody, sousedy, kamarády, chlapce, zahrádkáře, šéfa, děti, kolegy, bratra, kluky, holky, švagrovou, expartnery, vedoucího, vnuky, tchána, holčičky, maminku, sportovce, sestřenici, bafunáře, manžela, partnera, děti, geokeškaře, strýčka nebo pro přátele.


Klíčová slova: vtipné, narozeniny, mms, gratulace, zdarma, elektronické, verše, texty, dětské, blahopřání, Pro Františka, oslava, přáníčko, narozeninové, 2020, obrázky, veršované, Pro Františka, básnička, Ke svátku, sms, k narozeninám, Ke svátku, přání, ke stažení, pohlednice


Dnešní den (20. únor 2020) slaví svůj svátek Oldřich a Dorián, zítra (21. únor 2020) oslavuje jmeniny Lenka a Eleonora, pozítří (22. únor 2020) má svátek Petr a Etela, 23. únor 2020 bude mít svátek Svatopluk a Svatobor. 24. únor 2020 bude slavit Matyáš a Matěj.


Vyhledání

Reklama


OdkazySvátek Jaroslava

Narozeninové přání pro bratra

Blahopřání pro Zdendu

Blahopřání k narozeninám pro ženu

Zamilované SMSky pro holku

SMS na dobrou noc pro kluka

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů