Textová přání ke svátku
Ostatní
Pro Petra - přání ke svátku

Petře, přejeme ti
peněz jako smetí,
štěstí v každé situaci,
ať tě moc nehoní v práci,
života si užívej,
na sebe nezapomínej.
Hezký svátek přejí...


Text gratulace Pro Petra je v kategorii Gratulace ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Přání pro moji maminku. Podívejte se též na Přáníčko Den Žen. Mohlo by vás také zajímat Gratulace Půjdem spolu do hospody. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Sdílejte text blahopřáníčka Pro Petra s přáteli na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Pro Petra, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Vytisknuté přání lze zaslat pozemní poštou nebo ho můžete zaslat elektronicky pomocí emailu, sms, zprávy na Facebooku, Twitteru nebo jiné sociální sítě. Pokud slaví blízká osoba, je vhodné i dát i nějaký pěkný dárek. Peníze nejsou originálním dárkem, ale často jsou lepší alternativou než jiné dárky, které se nemusí trefit do vkusu a preferencí obdarovaného.

Pro Petra, přání ke svátku, Tulipány, básnička, narozeniny, pro přítelkyni a přítelkyni

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat blahopřání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro přítelkyni, strýce, syna, manželku, milence, kamarády, zahrádkáře, sestřenici, štamgasty, vedoucího, prarodiče, bafunáře, chlapce, geokeškaře, vnuky, malé děti, synovce, švagrovou, tchána, pravnoučata, spolupracovníky, turisty, důchodce, tetu, myslivce, havíře, holčičky, milenku, přítele, manžela nebo pro tenisty.


Klíčová slova: básnička, narozeniny, Pro Petra, přáníčko, narozeninové, 2020, dětské, zdarma, text, Ke svátku, ke stažení, Ke svátku, pohlednice, přáníčka, blahopřání, vtipné, sms, Pro Petra, elektronické, texty, 2020, obrázky, verše, k narozeninám, veršované, mms


Dnešní den (28. leden 2020) slaví svůj svátek Otýlie a Manfréd, zítra (29. leden 2020) oslavuje jmeniny Zdislava a Zdislav, pozítří (30. leden 2020) má svátek Robin a Erna, 31. leden 2020 bude mít svátek Marika a Marieta. 1. únor 2020 bude slavit Hynek a Jasmína.


Vyhledání

Reklama


OdkazySvátek Lukáš

Narozeninové přání pro babičku

Blahopřání pro Terku

Nejlepší tatínek

Zamilované SMS pro holku

SMS na dobrou noc

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů