Textová přání ke svátku
Ostatní
Renata - přání ke svátku

Dneska slaví Renata,
ať je strašně bohatá!
hodně štěstí, zdraví, lásky,
ze života žádné vrásky!


Text Renata se nachází v sekci Gratulace ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání Hodně štěstí, pohody a zdraví. Podívejte se též na Přání k výročí. Mohlo by vás také zajímat Oslava a cukrárna. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste tento text s názvem Renata sdíleli s vašimi přáteli na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Renata, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Líbí se vám přání? Pošlete ho pomocí SMS, vytiskněte a odešlete poštou nebo přání předejte osobně. Nestyďte se spolu s přáním předat i dárek. Mezi oblíbené dárky patří alkohol, sladkosti nebo peníze.

Renata, přání ke svátku, Svázaná kytice, přání, dětské, pro golfisty a golfisty

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, pro muže apod.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro golfisty, štamgasty, šéfa, milence, muže, spolupracovníky, syna, spolužáky a spolužačky, sestřenici, mámu, dceru, geokeškaře, neteř, kámošky, dívky, junáky, podřízené, švagrovou, strýčka, zahrádkáře, synovce, havíře, milenku, tchána, profesory, kolegy, učitele, myslivce, slečny, pravnoučata nebo pro přítele.


Klíčová slova: přání, dětské, 2019, elektronické, blahopřání, gratulace, text, přáníčko, obrázky, Renata, oslava, narozeninové, Ke svátku, verše, vtipné, narozeniny, 2019, ke stažení, Ke svátku, sms, zdarma, veršované, k narozeninám, přáníčka, mms, Renata


Dnešní den (7. prosinec 2019) slaví svůj svátek Ambrož a Benjamín, zítra (8. prosinec 2019) oslavuje jmeniny Květoslava a Květomila, pozítří (9. prosinec 2019) má svátek Vratislav a Vratislava, 10. prosinec 2019 bude mít svátek Julie a Juliána. 11. prosinec 2019 bude slavit Dana a Danuše.


Vyhledání

Reklama


OdkazyText přání k svátku Petra

Blahopřání k maturitě

Blahopřání pro Evu

Narozeninová přání

SMS pro miláčka

Důchodkyně v MHD

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů