Textová přání ke svátku
Ostatní
Simona - přání ke svátku

Od svítání do stmívání,
splní se Ti tajné přání!
Dneska si užij ten svůj den,
přejem, Simonko, Tobě jen!


Přáníčko Simona se nachází v sekci Gratulace ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání pro dědečka. Podívejte se též na SMS přání pro maminku. Mohlo by vás také zajímat Přání k Vánocům. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Sdílejte tuto stránku se textem přáníčka Simona s přáteli na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Simona, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Pokud se vám přáníčko zalíbilo tak ho můžete oslavenci předat osobně, prostřednictvím emailu, sms zprávy, můžete mu zatelefonovat nebo přání upravte, vytiskněte, zabalte do obálky a zašlete poštou. Každého oslavence potěší pěkný dárek. Nemusí být drahý, víc potěší dárek originální. Ženu určitě potěší květina.

Simona, přání ke svátku, Květiny, přáníčko, <strong>Simona</strong>, pro dědečka a dědečka

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro dědečka, dceru, vnučky, šéfa, podřízené, malé děti, tchyni, bratrance, turisty, švagrovou, učitelky, golfisty, milenku, kustody, tetu, kámošky, švagra, basketbalisty, ségru, přítele, babičku, neteř, dospělé, sourozence, maminku, profesory, tatínka, kluky, dívky, tátu nebo pro tchána.


Klíčová slova: přáníčko, Simona, básnička, Ke svátku, přání, 2019, gratulace, zdarma, ke stažení, mms, elektronické, blahopřání, pohlednice, přáníčka, vtipné, oslava, verše, texty, narozeniny, veršované, text, dětské, k narozeninám, 2019, sms, obrázky


Dnešní den (19. srpen 2019) slaví svůj svátek Ludvík, Luisa, Lujza a Ludvika, zítra (20. srpen 2019) oslavuje jmeniny Bernard a Dino, pozítří (21. srpen 2019) má svátek Johana, Johanka, Noemi a Noema, 22. srpen 2019 bude mít svátek Bohuslav a Božislav. 23. srpen 2019 bude slavit Sandra a Tekla.


Vyhledání

Reklama


OdkazyText přání k svátku Martina

Přání ke kulatinám

Blahopřání pro Miroslava

Přání k narozeninám pro manžela

Zamilované stýskací SMS

Soused kverulant

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

BIGinzerce - inzerce,bazar

600 000 inzerátů s fotkou a kontakty, inzerce ZDARMA a bez registrace


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů