Textová přání ke svátku
Ostatní
Simona - přání ke svátku

Od svítání do stmívání,
splní se Ti tajné přání!
Dneska si užij ten svůj den,
přejem, Simonko, Tobě jen!


Text gratulace Simona je v sekci Blahopřání ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání pro dědečka. Podívejte se též na Přání chleba. Mohlo by vás také zajímat Přání k Vánocům. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Zaujalo vás blahopřání Simona? Potom se o text podělte s přáteli a kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Simona, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Pokud se vám přáníčko zalíbilo tak ho můžete oslavenci předat osobně, prostřednictvím emailu, sms zprávy, můžete mu zatelefonovat nebo přání upravte, vytiskněte, zabalte do obálky a zašlete poštou. Každého oslavence potěší pěkný dárek. Nemusí být drahý, víc potěší dárek originální. Ženu určitě potěší květina.

Simona, přání ke svátku, Růžička, přáníčka, veršované, pro holčičky a holčičky

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro holčičky, kámošky, tatínka, štamgasty, pionýry, dospělé, rodiče, přátele, slečny, sourozence, kamarády, spolupracovníky, bratrance, maséry, hokejisty, babičku, sportovce, dědečka, švagra, myslivce, maminku, skauty, důchodce, sousedy, fotbalisty, spolužáky a spolužačky, bratra, ženy, vnoučata, pradědu nebo pro seniory.


Klíčová slova: přáníčka, veršované, pohlednice, mms, Simona, text, vtipné, básnička, narozeninové, přání, verše, gratulace, oslava, ke stažení, Simona, blahopřání, obrázky, zdarma, sms, 2020, Ke svátku, Ke svátku, dětské, elektronické, 2020, k narozeninám


Dnešní den (28. leden 2020) slaví svůj svátek Otýlie a Manfréd, zítra (29. leden 2020) oslavuje jmeniny Zdislava a Zdislav, pozítří (30. leden 2020) má svátek Robin a Erna, 31. leden 2020 bude mít svátek Marika a Marieta. 1. únor 2020 bude slavit Hynek a Jasmína.


Vyhledání

Reklama


OdkazyText přání k svátku Martina

Přání ke kulatinám

Blahopřání pro Miroslava

Přání k narozeninám pro manžela

Zamilované stýskací SMS

Soused kverulant

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů