Textová přání ke svátku
Ostatní
Veronika - přání ke svátku

Kalendář mi jasně říká,
že má svátek Veronika.
Přeji hodně štěstí, lásky,
ze života žádné vrásky!


Přáníčko Veronika patří do sekce Přání ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání 15 roků spolu. Podívejte se též na Gratulace Lásce mojí. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání Milý taťka. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Líbí se vám přání s názvem Veronika? Pak se o něj podělte s přáteli a kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Veronika, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Myslíte si, že by se přání líbilo oslavenci? Pokud je vaše odpověď ano, tak už ho stačí pouze předat. Možností je řada od zaslání emailem nebo sms až po osobní přednesení. Každého oslavence potěší pěkný dárek. Nemusí být drahý, víc potěší dárek originální. Ženu určitě potěší květina.

Veronika, přání ke svátku, Květiny, <strong>Ke svátku</strong>, přáníčko, pro horolezce a horolezce

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další blahopřání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro horolezce, slečny, basketbalisty, nadřízené, fotbalisty, švagra, rybáře, kámošky, partnerku, profesory, vnuky, důchodce, děti, milence, bafunáře, profesorky, prababičku, ženy, prarodiče, manželku, šéfa, tatínka, otce, sousedy, babičku, přítele, strýce, geokeškaře, spolužáky a spolužačky, vnučky nebo pro synovce.


Klíčová slova: Ke svátku, přáníčko, narozeninové, text, dětské, obrázky, veršované, elektronické, zdarma, narozeniny, 2020, verše, k narozeninám, vtipné, blahopřání, oslava, texty, přání, básnička, ke stažení, Veronika, sms, Veronika, 2020, přáníčka, Ke svátku


Dnešní den (22. leden 2020) slaví svůj svátek Slavomír, Slávek a Chrudoš, zítra (23. leden 2020) oslavuje jmeniny Zdeněk a Raimund, pozítří (24. leden 2020) má svátek Milena, Amanda a Timotej, 25. leden 2020 bude mít svátek Miloš a Miloň. 26. leden 2020 bude slavit Zora a Zoran.


Vyhledání

Reklama


OdkazySvátek František

Přání k svátku pro Michaela

Textové Přání pro Terku

Přání k narozeninám pro babičku

Zamilované SMS

Ekolog vs energetik

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů