Textová přání ke svátku
Ostatní
Vladimír - přání ke svátku

Na kalendář ráno zírám:
vždyť je dneska Vladimíra!
Ať Tvůj svátek nezmeškáme,
oslavu Ti přichystáme,
přípitek si s námi dáš,
no a dál to jistě znáš :-)


Blahopřání Vladimír je v sekci Blahopřání ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání 15 let spolu. Podívejte se též na Gratulace Jak čas letí. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání Lásko moje. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Potěší nás, pokud budete sdílet text tohoto blahopřání s názvem Vladimír s přáteli na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Vladimír, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Přání lze poslat pomocí emailové pošty, sms zprávy nebo ho můžete přednést osobně při setkání nebo prostřednictvím telefonního hovoru. Záleží především na va vašich možnostech a na tom, jak vám je osoba blízká. Nezapomeňte oslavenci předat více či méně hodnotný dárek. Mezi oblíbené dárky v současnosti patří vouchery na tzv. wellness pobyty.

Vladimír, přání ke svátku, Svázaná kytice, přáníčka, <strong>2020</strong>, pro chlapa a chlapa

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto stránkách.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro chlapa, geokeškaře, slečny, strýčka, tchána, přítelkyni, prarodiče, myslivce, holky, vnučky, holčičky, rybáře, švagra, synovce, učitele, zahrádkáře, nadřízené, tátu, ženy, švagrovou, trenéry, tetu, milence, skauty, rodiče, ředitele, expartnerky, bratrance, manžela, prababičku nebo pro přátele.


Klíčová slova: přáníčka, 2020, elektronické, text, básnička, narozeniny, obrázky, oslava, verše, Ke svátku, blahopřání, k narozeninám, 2020, přání, přáníčko, Ke svátku, narozeninové, texty, zdarma, pohlednice, dětské, Vladimír, ke stažení, Vladimír, vtipné, mms


Dnešní den (29. leden 2020) slaví svůj svátek Zdislava a Zdislav, zítra (30. leden 2020) oslavuje jmeniny Robin a Erna, pozítří (31. leden 2020) má svátek Marika a Marieta, 1. únor 2020 bude mít svátek Hynek a Jasmína. 2. únor 2020 bude slavit Nela, Nella a Aida.


Vyhledání

Reklama


OdkazySvátek Anna

Přání k svátku pro Jitku

Textové Přání pro Terezu

Vše nejlepší k narozeninám

SMSky vyznávající lásku

Sběratelé funkcí

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů