Textová přání ke svátku
Ostatní
Zdeňka - přání ke svátku

Uběhl nejeden pátek
a Zdeňka má opět svátek.
To bude, lidi, oslava,
budem pařit až do rána!
A Blance přejem k tomu svátku,
ať žije si svoji pohádku.


Blahopřání Zdeňka je v sekci Blahopřání ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání dvacet roků. Podívejte se též na Gratulace a kytička. Mohlo by vás také zajímat Gratulace Jak čas letí. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Zaujalo vás blahopřání Zdeňka? Potom se o text podělte s přáteli a kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Zdeňka, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Výše uvedené přáníčko lze vytisknout a poslat klasickou pozemní nebo leteckou poštou nebo ho lze poslat elektronicky prostřednictvím emailu anebo sms. Další alternativou je osobní předání. Můžete ho předat vytištěné nebo zapsané na zakoupené přání či přednést osobně. Spolu se samotným přání předejte i malý nebo velký dárek. Mezi originální dárky patří tzv. gadgety. Jedná se o technické noviny, hračky, často originální blbůstky, které jsou vhodné pro malé i velké kluky.

Zdeňka, přání ke svátku, Růžička, <strong>2020</strong>, básnička, pro fotbalisty a fotbalisty

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro fotbalisty, holčičky, vnoučata, tetu, tatínka, přítelkyni, prarodiče, profesorky, spolužáky a spolužačky, otce, dědečka, maséry, kámošky, manžela, kluky, basketbalisty, kustody, seniory, strýčka, turisty, expartnerky, děti, havíře, štamgasty, skauty, dospělé, přátele, hokejisty, babičku, spolupracovníky nebo pro milenku.


Klíčová slova: 2020, básnička, veršované, Zdeňka, obrázky, elektronické, Zdeňka, mms, zdarma, k narozeninám, blahopřání, narozeninové, sms, oslava, pohlednice, přání, přáníčko, texty, text, narozeniny, Ke svátku, verše, ke stažení, dětské, 2020, gratulace


Dnešní den (29. leden 2020) slaví svůj svátek Zdislava a Zdislav, zítra (30. leden 2020) oslavuje jmeniny Robin a Erna, pozítří (31. leden 2020) má svátek Marika a Marieta, 1. únor 2020 bude mít svátek Hynek a Jasmína. 2. únor 2020 bude slavit Nela, Nella a Aida.


Vyhledání

Reklama


OdkazySvátek Vladimír

Přání k svátku pro Zuzanu

Přání k svatbě

Gratulace k narozeninám pro dědečka

SMS na odpuštění

Vtipné básničky

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů