Textová přání, přáníčka a blahopřání
Ostatní
Dále doporučujeme, cestování, zábava i hry

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů

Nejlepší online hry zdarma

Všem hráčům doporučujeme nejlepší online hry zdarma. Vybírejte z kategorií Stolní hry a deskovky, Strategie, strategické hry, Bojové gamesy, Logické, Závodní moto hry, Karetní hry, Relaxační onlinovky, Sportovní, Akční hry a tak podobně.

Obrázky na PC zdarma ke stažení - nejlepší obrázky na plochu zdarma

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Obrázky na PC zdarma ke stažení. doporučujeme pro tablet, počítač, monitor, notebook, displej, PC, smartphone, mobilní telefon, phablet, ultrabook, obrazovka počítače a pro operační systémy Linux Fedora, Linux Ubuntu, Slackware, Apple iOS (iPhone), Windows NT, SUSE Linux, Windows Me, Chrome OS, Linux Mint, Linux Xubuntu, macOS. Pozadí na PC z kategorií tenisté a tenistky, velkoměsta a noční život, Formule 1, sportovní a závodní auta, armáda, válka, zbraně, vesmír, kosmos, fantasy, sportovní wallpapery, ptáci, hmyz a pavouci, fraktály, motorky, širokoúhlé Full HD widescreen, zvířata, květiny, 3D a digitalní abstraktní tapety, flóra, stromy, oceán, moře, pláže. Stahujte v rozlišení 2560x1440, 2160x3840, 1800x1440, 1920x1080 Full HD, 2048x1080, 4800x1200, 2560x1920, 1366x1024, 360x640, 1920x1080, 1680x1050, HD 1280x720, 1280x720, 750x1334, 1024x768, 375x667 atd.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.

World wide web, internet, cestování, zábava i hry

Webové html5 hry zdarma

Zahrajte si webové html5 hry zdarma . Mj. na webu naleznete Hry s koňmi, Střílecí hry, Vzdělávací a výukové hry, Auta a závodní, Arkády a plošinovky, Deskovky, Adventury, Logické hry, Hannah Montana, Farmářské hry, online html5 hry, Oddechové hry, Adventní, vánoční hry, Oblíkačky, Akční gamesky, Karetní hry - solitaire, Puzzle a skládačky, Letecké simulátory, Skákací a hopsací gamesky, Omalovánky, Strategické onlinovky apod.

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.

Vtipné texty, vtipy, fórky, černý humor, frky, vtípky

Chcete si zlepšit náladu? Vtipné texty, vtipy, fórky, černý humor, frky, vtípky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipy o mužích, chlapech, fóry nejen o českém hokeji, vtipné hádanky, anekdoty o politice, vtipné citáty, kameňáky, poslední věty před smrtí, černý humor, vtipy o facebooku, vtipy o blondýnách, vtipné básničky, murphyho zákony, fóry o homosexuálech, frky o zvířatech, židovské anekdoty apod.

Klíčová slova: internetové stránky, pro děti, V, Státní prapory zemí světa, Jmenovky na vánoční dárky ke stažení a vytištění, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Seznam zkratek a akronymů, linky, Adventní zájezdy na vánoční trhy, Obrázky a kliparty zdarma, zeměpis, multimédia, zdroje informací

Biografie známých osobností - online životopisy, biografie slavných osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Potom navštivte Biografie známých osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií spisovatelé a spisovatelky, významné osobnosti, umělci a umělkyně, křesťané a svatí, světoví i domácí politici, zpěváci a zpěvačky, sportovci a sportovkyně, novináři a žurnalisté, herci a herečky, režiséři a scénáristé, vojáci, generálové, válečníci atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Čeští králové, Státník, HIV pozitivní, Křesťanství, Itálie, Závodník, Československo, Upálen, Faraon, Charta 77, Habsburkové, Husité, Prezident, Atentát, Politik, Egypt, Královna, Avangard Omsk, Ministři, Nežijící, Washington Capitals, Hejtman, Miliardář, Prezident USA, Historik, Francie, Podnikatel, Zavražděn, Prezidenti ČR, Ital, Herec, Pedagog, Hokejisté, Komunista, NHL, Zlatý slavík apod.

Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Olomoucký kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Jihočeský kraj, Moravskoslezský kraj, Královéhradecký kraj, Hlavní město Praha, Plzeňský kraj, Pardubický kraj, Středočeský kraj, Zlínský kraj apod.

Nejlepší hry pro dívky

Zahrajte si nejlepší hry pro dívky . V této jedinečné sbírce naleznete Hry pro dva hráče, Bojové hry, Závody aut, Střílečky, Brutální krvavé hry, Postřehové hry, Adventury, Stolní a deskové hry, Skákačky a hopsačky, Logické hry, Karetní hry, Strategie, Pro dívky, Hry pro děti, Akční hry, Relaxační hry a tak dále.

Náš tip, cestování, zábava i hry

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.

Státní prapory zemí světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory zemí světa. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: státy Střední Ameriky, země východní Asie, Antarktidy, země Afriky, ostrůvky Oceánie, státy jižní Ameriky, země Severní Ameriky, evropské země a státy, země jižní Asie, země střední Asie apod.

Keywords:Kliparty zdarma, pro dospělé, webovky, odkazy, Sněhulák patří k bílým Vánocům, Super online flash hry, Nejlepší hry pro dívky, webové stránky, Jmenovky na vánoční dárky se Santa Clausem, hyperlinky, zábava, Obrázky na PC zdarma ke stažení

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?

Kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako nápoje, symboly, láska, mapy, auta, přístroje, květiny, smajlíci a emotikony, náboženství, dopravní prostředky, věda, Vánoce a Advent, nástroje a přístroje, osobnosti a lidé, sport, ženy a dívky, Velikonoce, velikonoční kliparty, ptáci, rostliny, muži, hudba, hmyz, ovoce atd.

Donald John Trump (narozen 14. června 1946 New York) je americký republikánský politik a 45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil Donald Trump ve věku 70 let je Donald Trump nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident a stal se také prvním mužem v úřadu bez předchozí zkušenosti s politickou či armádní funkcí.

Internet, síť, cestování, zábava i hry

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v Česku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako dodatkové tabulky, příkazové dopravní značky, vodorovné značení, informativní jiné dopravní značení, zákazové dopravní značení, dopravní zařízení, informativní provozní značení, informativní směrové dopravní značky, značky upravující přednost, výstražné značky, zahraniční značky apod.

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Máte rádi židovské anekdoty nebo Černý humor? Pak běžte na novou stránku s vtipy. Budete určitě spokojeni.

Klíčová slova: Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, školství, Webové html5 hry zdarma, Recepty na oblíbená vánoční jídla, Prapory regionů a království, Vlajky spojených států amerických, volný čas, Geography and flags, tipy, Wallpapers na plochu počítače, Vlajky měst a obcí České republiky, M

Nejhranější online hry zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme nejhranější online hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Hry pro dva hráče, Střílečky, Akční hry, Relaxační hry, Závody aut, Brutální krvavé hry, Bojové hry, Hry pro děti, Karetní hry, Animace, Pro dívky, Adventury, Stolní a deskové hry, Postřehové hry, Sportovní hry, Strategie a tak dále.

Prapory regionů a království

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z polských vojvodství, rakouských zemí, krajů České republiky, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Textová a obrázková přáníčka pro všechny možné příležitosti od svátku a narozenin až po svatbu a blahopřání k odchodu do penze nebo na mateřskou.

Informace, cestování, zábava i hry

Blahopřání k svátku, ke svatbě nebo k narození dítěte a k dalšímu životnímu jubileu.

Pokud jste účastníky dopravního provozu, tak vám doporučujeme se seznámit s dopravním značením na webu se seznamem dopravních značek, taktéž vám doporučujeme webovky s tapetami aut na plochu PC a tapetami motorek.

Full HD wallpapers na PC - tapety na plochu počítače

Máme pro Vás tip! Zkuste Full HD wallpapers na PC. doporučujeme pro mobilní telefon, smartphone, počítač, mobil, phablet, tablet, obrazovka počítače, ultrabook, notebook, PC, monitor a pro operační systémy Linux Fedora, Windows 10, BlackBerry OS, Linux Ubuntu, Microsoft Windows 8, SUSE Linux, Windows Server 2012, Java ME, Windows 98, Windows 2000, FreeBSD. Obrázky na plochu počítače z kategorií květiny, širokoúhlé Full HD widescreen, nature - příroda, Formule 1, sportovní a závodní auta, 3D a digitalní abstraktní tapety, fraktály, Rally, závody aut, motorky, vesmír, kosmos, sportovní wallpapery, velkoměsta a noční život, armáda, válka, zbraně, hmyz a pavouci, oceán, moře, pláže, tenisté a tenistky, fantasy, free wallpapers. Vyberte si rozměr z 1920x1440, 375x812, 1600x2560, 412x846, 2560x1440, 1440x2560, 1152x864, 1920x1280, 2048x1080, 1366x1024, 1536x2560, 750x1334, 2560x1600, 360x720, 320x568, 2048x1536 atd.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií státní správa, fikce a fantasy, národnost, hanlivé až sprosté přezdívky, mytologie, věda, psychologie, herectví, herci a herečky, přezdívky, sport, vlastnosti, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, podnikání a podnikatelé, nadpřirozené osoby, křesťanství, osobnosti, školství, lékařství, poruchy, rodinné vztahy, panovníci, prezidenti, králové a círaři, politika, profese a zaměstnání, zločin a právo atd.

Super online kvízy

Všem příznivců zeměpisu doporučujeme super online kvízy. Testy jsou rozdělené kategorií: hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa atd.

Klíčová slova: Vánoční magazín, zdarma, cestování, Dětské omalovánky, Nejhranější online hry zdarma, V, Online vánoční webzine, Přání k svátku podle jmen, Gratulace k jmeninám, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, P

Nejhranější online hry zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme nejhranější online hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Hry pro dva hráče, Střílečky, Akční hry, Relaxační hry, Závody aut, Brutální krvavé hry, Bojové hry, Hry pro děti, Karetní hry, Animace, Pro dívky, Adventury, Stolní a deskové hry, Postřehové hry, Sportovní hry, Strategie a tak dále.

Prapory regionů a království

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z polských vojvodství, rakouských zemí, krajů České republiky, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Textová a obrázková přáníčka pro všechny možné příležitosti od svátku a narozenin až po svatbu a blahopřání k odchodu do penze nebo na mateřskou.

Síť, cestování, zábava i hry

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.

Fotogalerie města Hradec Králové, historie, památky, zajímavost, kultura apod.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - biografie slavných osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom se podívejte Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako sportovci a sportovkyně, křesťané a svatí, vojáci, generálové, válečníci, režiséři a scénáristé, umělci a umělkyně, světoví i domácí politici, novináři a žurnalisté, herci a herečky, významné osobnosti, podnikatelé a obchodníci, zločinci a vrazi atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Mluvčí, Protektorát, Vládce, Nežijící, Básník, Vrah, Upálen, Olympijští vítězové, Hudba, Ministři, Slovenští prezidenti, Pedagog, Faraon, Dramatik, Generalissimus, Prezidenti, ČSSD, Textařka, Boston Bruins, Manýrismus, Maršál, Teolog, Kladno, Ministr, Prezidenti ČR, Podnikatelé, Husité, Olympijský vítěz, Lord, HIV pozitivní, Vražedkyně, Producent, Královna, Prezident USA, Sebevražda, Československo apod.

Skvělé hry online zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste skvělé hry online zdarma Webhry jsou rozdělené kategorií: Adventury, Skákací a hopsací gamesky, Vaření a smažení, Farmářské hry, Sportovní gamesy, Akční gamesky, Arkády a plošinovky, Logické hry, Barbie hry, Auta a závodní, Strategické onlinovky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Střílecí hry, Letecké simulátory, Hannah Montana, Omalovánky, Oddechové hry, Adventní, vánoční hry, Puzzle a skládačky, online html5 hry, Deskovky apod.

Klíčová slova: Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, doporučujeme, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, č, Nejlepší online hry zdarma, Online hry omalovánky, kuriozity, Biografie známých osobností, odkaz, zajímavosti, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Seznam souborových přípon, Kam na výlet?,

Jeden fór na závěr. Vtip Omáčka: Mohl bych si přidat ještě trochu té výborné houbové omáčky?

Další odkazy:

Zajímavé internetové odkazy
Přání, přáníčka, blahopřání
Partnerské weby
Jmenovky na dárky k vytištění
Naše tipy
Pozadí Vesmír na plochu
Tipy na zajímavé weby
Omalovánky k vytištění
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Dnešní den (10. prosinec 2019) slaví svůj svátek Julie a Juliána, zítra (11. prosinec 2019) oslavuje jmeniny Dana a Danuše, pozítří (12. prosinec 2019) má svátek Simona a Šimona, 13. prosinec 2019 bude mít svátek Lucie, Lucián a Elektra. 14. prosinec 2019 bude slavit Livie a Lýdie.


Vyhledání

Reklama


OdkazySvátek Hana

Přání k svátku pro Rosťu

Blahopřání pro Jaroslava

SMS přáníčko k narozeninám

SMS na dobré ráno

Onlinovky, hry

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů