Textová přání, přáníčka a blahopřání
Ostatní
Tipy na zajímavé weby, důležité informace a zábava pro volný čas

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Jste-li příznivci modernější secesní architektury, navštivte stotisícové město na soutoku Labe a Orlice - Hradec Králové - Salon republiky. Obdivovat budete moci kvalitní moderní nadčasovou architekturu architektů Josefa Gočára a Jana Kotěry.

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat pěkné blahopřání k jmeninám.

Chcete cestovat do Ruska, Ruské federace? Pokud ano, zjistěte si základní informace o Rusku a Ruské federaci jako jsou zeměpisné údaje, informace o slavných osobnostech, o politice atd.

Síť, důležité informace a zábava pro volný čas

Víte, že? Velmi populární balónková hra je online hra Bouncing balls ve které musíte spojit minimálně 3 balónky stejné barvy. Vyzkoušejte i další online hry zdarma.

Víte, že omalovánky jsou perfektní pomůckou pro rozvoj dětí? Pomáhají rozvíjet jemnou motoriku ruky a učí názvy různých objektů. Vemte pastelky, vytiskněte vybrané omalovánky a nechte vaše děti tvořit. Omalovánky k tisku můžete vybírat z mnoha kategorií jako Kytičky, Spojovačky nebo Písmena Abecedy.

Vše o Vánocích - online adventní magazín

Blíží se doba adventní? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Pak zkuste Vše o Vánocích. Tématické články jsou z kategorií materiály ke stažení, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční filmy, vánoční všehochuť, adventní všehochuť, vánoční zábava, vánoční koledy, vánoční přání, vánoční dárky, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční stromeček atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Advent, Vánoční svícen, Osvětlení, Blahopřání, Ostrava, Dárky, Jmenovka, Obrazovka, Vídeň, Stromeček, Korálky, Osvětlení do oken, Bůh, Křesťanství, Recepty, Přání, Husarské knoflíky, Vánoční svařák, Adventní svícen, Cesmína, Kuba, Přáníčko, Milka, Text, Tapeta, Vánoční koledy, Vánoční punč, Pro děti, Sněhová vločka, Pastýř, Německy apod.

Klíčová slova: Super online flash hry, info, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Andrés Iniesta, Super online hry zdarma, zeměpis, Webové online testy zdarma, Jak vybrat vánoční stromek?, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Vlajky států světa, zábava, URL

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: školství, počítače, politika, literatura, hardware, chemie, fyzika, rostliny, nástroje, kultura, zkratky, bankovnictví, technika, materiály, český jazyk, lékařství a medicína, zločin a právo, sport, filozofie, ekonomie a ekonomika, matematika, psychologie, jídlo, stavebnictví atd.

Frky, černý humor, vtípky, fórky, anekdoty, kameňáky

Potřebujete se naladit? Frky, černý humor, vtípky, fórky, anekdoty, kameňáky. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O ekonomech, Frky, vtipy, vtípky, Vtipné hádanky, O Chucku Norrisovi, O manželství, O Slovácích, O zvířátkách, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O mužích, Vtipy o Bohu, O gayích a homosexuálech, Vtipy o policajtech, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o doktorech, Frky o tchýních, O Somálcích, O škole, O ženách, O Windows, Vtipy o cikánech, O Němcích apod.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajku Mělníka nebo berounskou vlajku? Tyto a další vlajky naleznete tady.

Doporučené odkazy, důležité informace a zábava pro volný čas

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Moravskoslezský kraj, Kraj Vysočina, Hlavní město Praha, Zlínský kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Plzeňský kraj, Olomoucký kraj, Středočeský kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Pardubický kraj apod.

Z dovolených si obvykle přivezete velké množství fotek. Co s nimi? Samozřejmě je můžete umístit na sociální sítě jako Facebook, Twitter, Pinterest. Další možností je a vytisknout je na papír a vložit do klasického alba. Novější možností je obrázky upravit, vložit k nim zajímavé kliparty, rámečky, v nějakém grafickém editoru typu Adobe Photoshop, a nechat si z těchto fotek vytisknout profesionální fotoknihu. Fotografie a obrázky z dovolené samozřejmě můžete použít jako pozadí na plochu PC, mobilu nebo tabletu jako tzv. wallpaper. Mezi další možnosti patří vytisknutí obrázků na tričko, hrníček apod.

úsloví, hlášky, výroky, bonmoty, aforismy, moudrosti, rčení

Citáty slavných, úsloví, hlášky, výroky, bonmoty, aforismy, moudrosti, rčení, z kategorií citáty o štěstí, citáty o bohu, citáty o kráse, citáty o přátelství, citáty o ženách, citáty o neštěstí, citáty o lži, citáty o lásce, citáty o člověku, citáty o penězích, citáty o víře, moudra o dětech, citáty o smrti, citáty o zlu, hlášky o alkoholu, citáty o bohatství, citáty o nenávisti, citáty o zdraví, citáty o odvaze, citáty o dobru od různých známých osobností.

Keywords:Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Státní prapory zemí světa, P, Jak má probíhat Štědrý večer?, Vše o Vánocích, Stručný slovník pojmů a termínů, Online adventní magazín, Mexická vlajka, humor, pro děti, weby

Přísloví, hlášky, motta, bonmoty, výroky, moudra, myšlenky

Citáty slavných osobností, Přísloví, hlášky, motta, bonmoty, výroky, moudra, myšlenky, z kategorií citáty o manželství, citáty o smutku, citáty o víře, citáty o nenávisti, citáty o ženách, citáty o kráse, citáty o svobodě, citáty o bohu, citáty o penězích, citáty o člověku, citáty o smrti, citáty o přátelství, přísloví o naději, citáty o odvaze, citáty o lži, moudra o dětech, citáty o životě, hlášky o alkoholu, citáty o lásce, citáty o zdraví od různých známých osobností.

Umíte správně zaparkovat automobil? Pokud si nejste jisti, vyzkoušejte si online hry na Parkování. Například online hru Parking mania nebo Parking evolution.

Hry pro dívky online

Všem hráčům doporučujeme hry pro dívky online . V této rozsáhlé kolekci naleznete Hry na vaření a smažení, Logické, Bojové online gamesy, Vánoční online hry, Stolní hry a deskovky, Karetní, Pro dívky, Střílečky, parkování - parkovačky, Sportovní, Klasické, Velikonoční hry, Závodní, Onlinovky pro dva hráče, Oddechové a podobně.

Náš tip, důležité informace a zábava pro volný čas

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Vybrat si můžete desítek kategorií jako český jazyk, zkratky, latina, stavebnictví, zločin a právo, software, fyzika, účetnictví, nápoje, jídlo, nástroje, počítače, hardware, sport, lékařství a medicína, internet, psychologie, politika, cestování, matematika, náboženství a křesťanství, kultura, příroda, bankovnictví atd.

Nejhranější hry online

Zkuste nejhranější hry online . V této jedinečné sbírce naleznete Arkády a plošinovky, Akční gamesky, Letecké simulátory, Barbie hry, online html5 hry, Deskovky, Karetní hry - solitaire, Vaření a smažení, Střílecí hry, Hry s koňmi, Skákací a hopsací gamesky, Sportovní gamesy, Holčičí, dívčí hry pro holky, Puzzle a skládačky, Adventní, vánoční hry, Omalovánky, Oddechové hry, Oblíkačky, Adventury, Hannah Montana, Strategické onlinovky apod.

Kliparty pro Office

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro Office. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako hudba, dopravní prostředky, zvířata, hmyz, mapy, láska, stavby, náboženství, ženy a dívky, symboly, přístroje, nástroje a přístroje, osobnosti a lidé, zelenina, květiny, halloween, muži, Vánoce a Advent, rostliny, smajlíci a emotikony, věda, sport, ovoce atd.

Klíčová slova: cestování, Přehled zkratek a akronymů, Super online hry zdarma, Nesem vám noviny, volný čas, F, ú, Omalovánky, hry pro děti, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, hyperlinky, Nejhranější hry online, Super online flash hry

Státní prapory zemí světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory zemí světa. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: země Severní Ameriky, země jižní Asie, ostrůvky Oceánie, evropské země a státy, státy jižní Ameriky, státy Blízkého východu, Antarktidy, země východní Asie, státy Střední Ameriky, země Afriky apod.

Česká i slovenská Vyjmenovaná slova, významy slov, ukázkové věty a seznam slov k vytištění.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy, online testy a kvízy, výukové pomůcky, online IQ testy zdarma, cizí jazyky atd.

Internet, síť, důležité informace a zábava pro volný čas

Textová Přání rozdělená do kategorií jako K narozeninám, ke svátku, k Velikonocům, k promoci apod.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: vodorovné značení, dopravní zařízení, informativní jiné dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, příkazové dopravní značky, výstražné značky, zahraniční značky, značky upravující přednost, neoficiální zábavné značky, dodatkové tabulky, informativní provozní značení apod.

Vlajky států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Vlajky států světa. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako země jižní Asie, Antarktidy, země Afriky, státy jižní Ameriky, země Severní Ameriky, státy Blízkého východu, ostrůvky Oceánie, země východní Asie, evropské země a státy, země střední Asie apod.

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Klíčová slova: pro dospělé, webové stránky, Dopravní značení, , Obrázky na PC ke stažení, multimédia, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Online hry omalovánky, linky, A, zajímavosti

Státní prapory zemí světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory zemí světa. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: země Severní Ameriky, země jižní Asie, ostrůvky Oceánie, evropské země a státy, státy jižní Ameriky, státy Blízkého východu, Antarktidy, země východní Asie, státy Střední Ameriky, země Afriky apod.

Česká i slovenská Vyjmenovaná slova, významy slov, ukázkové věty a seznam slov k vytištění.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy, online testy a kvízy, výukové pomůcky, online IQ testy zdarma, cizí jazyky atd.

Informace, důležité informace a zábava pro volný čas

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak vytvořit, jak exportovat, jak konvertovat, čím prohlížet, jak importovat, v čem upravit, v čem spustit, jak převést, čím zobrazit, kterak editovat, jak spustit soubory těchto typů: zdrojové kódy programovacích jazyků, konfigurační soubory, obrazy disků, systémové soubory, internet a web, spustitelné soubory, písma, fonty, komprimace dat, koncovky souborů, šablony dokumentů, video soubory, grafiku apod.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: okresy České republiky, měny, týmy NHL, země EU, firmy a společnosti, geocaching, hudební zkratky, zkratky krajů České republiky, mezinárodní organizace, politické strany a hnutí, fyzikální jednotky, státy usa, vysokoškolské a akademické tituly, úřady a ministerstva, mezinárodní organizace, obecné zkratky apod.

Obrázky na PC ke stažení - tapety na plochu počítače

Máme pro Vás tip! Zkuste Obrázky na PC ke stažení. můžete využít v displej, notebook, PC, smartphone, monitor, mobil, ultrabook, obrazovka počítače, počítač, phablet, tablet a pro operační systémy Apple iOS (iPhone), BlackBerry OS, Microsoft Windows 8, Red Hat Linux, Chrome OS, macOS, Mac, Android, Linux Ubuntu, Windows Server 2012, Slackware. Wallpapers na plochu počítače jsou rozdělené kategorií: 3D a digitalní abstraktní tapety, květiny, fraktály, tenisté a tenistky, hmyz a pavouci, armáda, válka, zbraně, oceán, moře, pláže, sportovní a závodní auta, velkoměsta a noční život, motorky, flóra, stromy, nature - příroda, vesmír, kosmos, free wallpapers, ptáci, širokoúhlé Full HD widescreen, sportovní wallpapery, fantasy. Zvolit si můžete rozměry 1280x800, 1920x1080 Full HD, širokoúhlé 1366x768, 1280x768, Full HD 1080x1920, 1366x1024, 375x812, 1080x1920, 1024x600, 1536x2560, 2560x1440, 1600x1200, 412x846, 2048x1536, 1920x1280, 1366x768 atd.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako státní správa, herectví, herci a herečky, psychologie, podnikání a podnikatelé, fikce a fantasy, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, filozofie, lékařství, rodinné vztahy, politici, politika, záliby, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, hanlivé až sprosté přezdívky, poruchy, profese a zaměstnání, vlastnosti, přezdívky, historie, mytologie, křesťanství, nadpřirozené osoby, žurnalisté a novináři, školství atd.

Klíčová slova: zdroje informací, Ilustrační obrázky, Tapety na plochu PC, výukové pomůcky, Kliparty pro Office, Přání ke kulatému výročí, webovky, školství, zadarmo, odkazy, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Chelsea Football Club,

Jeden fór na závěr. Vtip Pevný stisk: Tak takhle se drží škorpión!

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Vánoce symbol klidu, míru a pohody
Partnerské weby
Mauritius
Tipy na zajímavé weby
Arsenal Football England
Naše tipy
Americké státní vlajky
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Dnešní den (22. září 2019) slaví svůj svátek Darina, Moris a Mořic, zítra (23. září 2019) oslavuje jmeniny Berta a Lina, pozítří (24. září 2019) má svátek Jaromír, Jaromíra a Mercedes, 25. září 2019 bude mít svátek Zlata a Zlatuše. 26. září 2019 bude slavit Andrea a Andriana.


Vyhledání

Reklama


OdkazySvátek Dagmar

Výročí 25 let od sňatku

Přání pro Marka

Blahopřání 18 let

Odpouštěcí SMS

SMS na dobrou noc

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

BIGinzerce - inzerce,bazar

600 000 inzerátů s fotkou a kontakty, inzerce ZDARMA a bez registrace


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů