Textová přání, přáníčka a blahopřání
Ostatní
Tipy na zajímavé weby, cestování, hry, zábava

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Hlavní město Praha, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Jihočeský kraj, Kraj Vysočina, Středočeský kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Jihomoravský kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj apod.

černý humor, frky, fórky, vtípky, kameňáky, ftipy

Potřebujete se naladit? černý humor, frky, fórky, vtípky, kameňáky, ftipy. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O škole, O důchodcích, Frky, vtipy, vtípky, O zvířátkách, Frky ze života, O Somálcích, O Windows, O ženách, Vtipy o Bohu, O Němcích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o doktorech, Frky o tchýních, O gayích a homosexuálech, O Chucku Norrisovi, O Slovácích, O manželství, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o policajtech, O ekonomech apod.

Doporučené odkazy, cestování, hry, zábava

Hry pro kluky

Vyzkoušejte hry pro kluky . Naleznete zde Skákačky a hopsačky, Bojové hry, Karetní hry, Animace, Postřehové hry, Hry pro dva hráče, Akční hry, Pro dívky, Brutální krvavé hry, Relaxační hry, Stolní a deskové hry, Hry pro děti, Sportovní hry, Střílečky, Logické hry, Adventury a tak dále.

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.

Klíčová slova: Dopravní značení, Onlinovky zdarma, zadarmo, Free game online hry, Texty blahopřání, Federace USA, Nej hry online, Online adventní magazín, Vánoční rostliny, Světové vlajky, tipy, Full HD pozadí ke stažení, internetové stránky

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.

Moudra, bonmoty, rčení, motta, hlášky, aforismy, úsloví

Slavné citáty, Moudra, bonmoty, rčení, motta, hlášky, aforismy, úsloví, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o bohatství, citáty o kráse, přísloví o naději, citáty o svobodě, citáty o zdraví, moudra o dětech, citáty o nenávisti, citáty o lásce, citáty o člověku, citáty o odvaze, citáty o přátelství, citáty o smutku, hlášky o alkoholu, citáty o víře, citáty o zlu, citáty o dobru, citáty o bohu, citáty o manželství, citáty o rozumu, citáty o životě od různých známých osobností.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Dnes už je nemusíte kupovat, ale můžete je vytisknout rovnou na vaší tiskárně a to úplně zdarma. Vybírejte z mnoha motivů - například ptáčci, kytičky nebo dopravní prostředky.

Síť, cestování, hry, zábava

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte možnost vybarvovat omalovánky aut, omalovánky koní nebo obrázky mašinek

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Životopisy osobností, českých i zahraničních, současných i historických. Politici, spisovatelé, zpěváci, skladatelé, sportovci atd.

Keywords:odkaz, Počítačové tapety pro Windows, Super online flash hry, odkazy, Vánoční samolepky a jmenovky zdarma k tisku, počítače, linky, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Flagi państw świata, Obrázky, kliparty, školství, Vánoční magazín

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si akční hru Spider Man. Je online a zdarma.

Máte rádi sport a především hokej? Pokud je odpověď ANO, navštivte partnerskou stránku s vtipy obsahující vtipy o hokeji.

Počítačové tapety pro Windows - pC tapety pro Windows

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Počítačové tapety pro Windows. jsou vhodná pro tablet, obrazovka počítače, počítač, smartphone, mobil, monitor, PC, notebook, displej, ultrabook, mobilní telefon a pro operační systémy Microsoft Windows Vista, BlackBerry OS, Windows 2000, Lubuntu, Linux Fedora, Windows 98, Linux Xubuntu, Windows XP, Windows Me, Red Hat Linux, Linux Ubuntu. Nejlepší obrázky na plochu zdarma jsou přehledně rozdělené do kategorií: moře, oceány, pláže, voda a bubliny, budovy a stavby, hudební tapety, auta, vojenské Army tapety a zbraně, Velikonoce - velikonoční tapety, zvířata, 3D a Abstraktní, sportovní pozadí, adventní a vánoční tapety, operační systémy, Windows, hry a herní wallpapery, motorky, motocykly, rostliny, vesmír, planety, galaxie, letadla, květiny, kytky, wallpapery, noční města. Zvolte si z rozměrů 640x480, 1920x1200, 1536x2560, 750x1334, 1920x1280, 1440x960, 393x786, 1280x960, 360x760, 2160x3840, 800x1280, 1280x768, 360x640, 1440x2560, 1280x854, 1536x2048 atd.

Náš tip, cestování, hry, zábava

Přání k narozeninám pro muže, ženu, děti, rodiče, babičku nebo dědečka.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem pro odpověď

Klíčová slova: Online testy a kvízy zdarma, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Slovník pojmů Co je to?, Tapety na plochu sport, V, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, pro dospělé, Omalovánky pro děti, M, zdroje informací, Přehled zkratek a akronymů, zajímavosti

Flash Online hry, zábavná videa a "blbůstky" pro chvíle pohody zadarmo.

Státy a jejich prapory

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státy a jejich prapory. V této jedinečné sbírce naleznete země jižní Asie, státy Střední Ameriky, státy Blízkého východu, Antarktidy, země střední Asie, státy jižní Ameriky, ostrůvky Oceánie, evropské země a státy, země Severní Ameriky, země Afriky apod.

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

Informace, cestování, hry, zábava

Víte co je to CWG a TFTC? Pokud holdujete hře geocaching, tak určitě ano.

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, osobnosti, křesťanství, umělci, fikce a fantasy, mytologie, žurnalisté a novináři, záliby, vlastnosti, národnost, profese a zaměstnání, historie, psychologie, podnikání a podnikatelé, politici, hanlivé až sprosté přezdívky, nadpřirozené osoby, zločin a právo, herectví, herci a herečky, rodinné vztahy, sport, poruchy, politika, školství atd.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, Spolkových zemí Německa, regionů Francie, polských vojvodství, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie atd.

Přehled přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak přehrát, jak spustit, jak importovat, jak vytvořit, čím zobrazit, jak otevřít, čím prohlížet, v čem upravit, v čem spustit, jak exportovat, jak převést soubory z následujících kategorií: šablony dokumentů, konfigurační soubory, komprimace dat, internet a web, grafiku, hudební audio soubory, systémové soubory, koncovky souborů, obrazy disků, video soubory, dokumenty, zdrojové kódy programovacích jazyků apod.

Klíčová slova: Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Databáze osobností Kdo je to?, hyperlinky, Sněhulák, Full HD tapety na PC, pro děti, Super online hry zdarma, Obrázky a kliparty nejen na plochu PC, zeměpis, Americké federální vlajky, Obrázky, kliparty

Flash Online hry, zábavná videa a "blbůstky" pro chvíle pohody zadarmo.

Státy a jejich prapory

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státy a jejich prapory. V této jedinečné sbírce naleznete země jižní Asie, státy Střední Ameriky, státy Blízkého východu, Antarktidy, země střední Asie, státy jižní Ameriky, ostrůvky Oceánie, evropské země a státy, země Severní Ameriky, země Afriky apod.

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

World wide web, internet, cestování, hry, zábava

Z dovolených si obvykle přivezete velké množství fotek. Co s nimi? Samozřejmě je můžete umístit na sociální sítě jako Facebook, Twitter, Pinterest. Další možností je a vytisknout je na papír a vložit do klasického alba. Novější možností je obrázky upravit, vložit k nim zajímavé kliparty, rámečky, v nějakém grafickém editoru typu Adobe Photoshop, a nechat si z těchto fotek vytisknout profesionální fotoknihu. Fotografie a obrázky z dovolené samozřejmě můžete použít jako pozadí na plochu PC, mobilu nebo tabletu jako tzv. wallpaper. Mezi další možnosti patří vytisknutí obrázků na tričko, hrníček apod.

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka a mnoho dalších textových i obrázkových přáníček k nejrůznějším příležitostem.

Online hry - na výběr je mnoho online flash her, které můžete hrát ve vašem prohlížeči úplně zdarma. Mnoho typů her jako letecké simulátory, skákací hry nebo omalovánky.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako účetnictví, psychologie, internet, věda, nemoce, nápoje, počítače, latina, matematika, školství, jídlo, zločin a právo, technika, fyzika, různé, filozofie, příroda, rostliny, ekonomie a ekonomika, materiály, literatura, bankovnictví, sport, chemie atd.

Klíčová slova: info, Online životopisy, biografie slavných osobností, výukové pomůcky, F, URL, Pravá vánoční zábava, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Obrázky vlajek měst ČR, doporučujeme, volný čas, M, zábava, Omalovánky pro malé děti,

Jeden fór na závěr. Vtip Divný cukr: Mami, v obálce nám přišel cukr.

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Omalovánky zdarma ke stažení
Partnerské weby
AC Milán
Tipy na zajímavé weby
Obrázková přání k svátku podle jmen
Zajímavé internetové odkazy
Vánoční stromeček
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Dnešní den (14. listopad 2019) slaví svůj svátek Sáva a Mladen, zítra (15. listopad 2019) oslavuje jmeniny Leopold a Leopoldina, pozítří (16. listopad 2019) má svátek Otmar a Otomar, 17. listopad 2019 bude mít svátek Mahulena a Gertruda. 18. listopad 2019 bude slavit Romana a Odon.


Vyhledání

Reklama


OdkazySvátek Dana

Svatební přání

Přání pro Matěje

Přání 15 let

Zamilované SMS pro holku

SMS na dobrou noc pro kluka

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů