Textová přání, přáníčka a blahopřání
Ostatní
Zajímavé odkazy, důležité informace a zábava pro volný čas

Na této stránce Vám předkládáme seznam užitečných odkazů na weby které byste měli určitě navštívit. Naleznete zde zajímavé stránky nejen našich partnerů, které se zabývají stejným ale i jiným tématem (jako tyto web stránky.

Nej hry online

Zahrajte si nej hry online . V této rozsáhlé kolekci naleznete Relaxační hry, Bojové hry, Animace, Skákačky a hopsačky, Stolní a deskové hry, Pro dívky, Postřehové hry, Karetní hry, Střílečky, Hry pro děti, Sportovní hry, Brutální krvavé hry, Hry pro dva hráče, Závody aut, Logické hry, Adventury a tak dále.

Na partnerském webu naleznete mimojiné přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte, k výročí seznámení a mnoho dalšího.

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Doporučené odkazy, důležité informace a zábava pro volný čas

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Full HD pozadí ke stažení - pozadí na tablet

Také doporučujeme: Full HD pozadí ke stažení. lze použít v obrazovka počítače, phablet, PC, tablet, displej, monitor, počítač, ultrabook, mobil, smartphone, notebook a pro operační systémy Slackware, Chrome OS, Windows 2000, Linux Xubuntu, Mac, Windows 10, Windows 95, Windows 10 Mobile, FreeBSD, Windows 7, Microsoft Windows Vista. Počítačové tapety pro Windows jsou přehledně rozdělené do kategorií: jídlo a nápoje, noční města, zvířata, Roztomilá zvířátka, moře, oceány, pláže, 3D a Abstraktní, vesmír, planety, galaxie, wallpapery, auta, hry a herní wallpapery, adventní a vánoční tapety, letadla, příroda, krajina, psi a štěňátka, hudební tapety, sportovní pozadí, operační systémy, Windows, rostliny, budovy a stavby, květiny, kytky. Stahujte v rozlišení 360x720, 800x1280, 1152x864, 854x480, 360x640, 800x600, 1536x2048, 1280x960, 375x812, 1536x864, 1920x1080 Full HD, 2560x1440, 1440x2560, HD 1280x720, 1600x1200, 1600x900 atd.

Neznají vaše děti ještě abecedu a chce je naučit jednotlivá písmenka? Vyzkoušejte omalovánky k vytisknutí, konkrétně kategorii písmena abecedy, kde naleznete všech 26 písmen s obrázky určenými k vybarvení.

Klíčová slova: zadarmo, Super online kvízy, Hry pro nejmenší děti online zdarma, zdroje informací, Adventní koleda, Seznam zkratek a akronymů, Adventní magazín, kuriozity, Státní vlajky, tipy, A, F, humor

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

Anekdoty, černý humor, ftipy, vtípky, frky, fóry

Zkuste vypnout! Anekdoty, černý humor, ftipy, vtípky, frky, fóry. vás dostanou. Vtipy z kategorií vtipné básničky, židovské anekdoty, fóry nejen o českém hokeji, černý humor, vtipy o blondýnách, vtipy o mužích, chlapech, vtipné citáty, vtipné hádanky, vtipy o metanolu, kameňáky, anekdoty o politice, fóry o homosexuálech, vtipy o facebooku, frky o zvířatech, murphyho zákony apod.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.

World wide web, internet, důležité informace a zábava pro volný čas

Spojené státy americké je demokratická federativní prezidentská republika v Severní Americe, rozkládající se od Atlantského po Tichý oceán. Na souši sousedí s Kanadou a Mexikem. Díky exklávě Aljaška sahá území USA i k břehům Severního ledového oceánu (Beringova úžina je dělí od asijského území Ruska) a na některé tichomořské ostrovy (zejména Havaj). Spojené státy se skládají z 50 států, jednoho federálního území s hlavním městem a sídlem prezidenta, Kongresu a Nejvyššího soudu (District of Columbia), a celkově 14 zámořských území, z nichž pět je obydlených (Portoriko, Severní Mariany, Guam, Americké Panenské ostrovy a Americká Samoa).

Narozeniny jsou ještě populárnější než jmeniny. Pošlete oslavenci přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Super online hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme super online hry zdarma. Vybírejte z kategorií Stolní hry a deskovky, Postřehové, Závodní moto hry, Karetní hry, Logické, Akční hry, Sportovní, Bojové gamesy, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Keywords:Dopravní značky, webové stránky, F, doporučujeme, Nejznámější vánoční trhy, Webové online testy zdarma, Prapory českých měst, pro děti, Vánoční cukroví tradičně i nově, cestování, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Full HD pozadí ke stažení

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.

Nejlepší hry pro dívky

Jste-li milovník PC her, pak zkuste nejlepší hry pro dívky . V této rozsáhlé kolekci naleznete Relaxační hry, Skákačky a hopsačky, Závody aut, Hry pro dva hráče, Bojové hry, Sportovní hry, Střílečky, Brutální krvavé hry, Logické hry, Adventury, Hry pro děti, Karetní hry, Animace, Pro dívky, Stolní a deskové hry, Akční hry a tak dále.

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzeum v ČR.

Síť, důležité informace a zábava pro volný čas

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií umělci, lékařství, mytologie, filozofie, historie, státní správa, vlastnosti, politici, záliby, podnikání a podnikatelé, politika, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, křesťanství, školství, zločin a právo, nadpřirozené osoby, národnost, profese a zaměstnání, herectví, herci a herečky, sport, přezdívky, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, osobnosti, rodinné vztahy atd.

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.

Znáte vlajky český měst? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá vlajky Prahy, vlajka Plzně nebo zlínská vlajka?

Klíčová slova: Wallpapers na zdarma PC ke stažení, P, Webové online hry zdarma, Vánoční stromky, internetové stránky, Přehled souborových přípon, Dopravní značky, Shakira, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, info, Přehled vlajek USA, multimédia

Online zeměpisné testy zdarma

Příznivcům cestovatelům a příznivcům geografie doporučujeme online zeměpisné testy zdarma. Testy jsou rozdělené kategorií: hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Prapory českých měst

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Prapory českých měst. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Liberecký kraj, Hlavní město Praha, Zlínský kraj, Ústecký kraj, Moravskoslezský kraj, Kraj Vysočina, Pardubický kraj, Olomoucký kraj, Plzeňský kraj, Královéhradecký kraj apod.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako zahraniční značky, informativní provozní značení, vodorovné značení, dodatkové tabulky, informativní směrové dopravní značky, výstražné značky, příkazové dopravní značky, dopravní zařízení, neoficiální zábavné značky, zákazové dopravní značení, značky upravující přednost apod.

Informace, důležité informace a zábava pro volný čas

Ilustrace, obrázky

Pro grafiky doporučujeme Ilustrace, obrázky. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako květiny, věda, sport, dopravní prostředky, přístroje, osobnosti a lidé, nástroje a přístroje, nápoje, hmyz, mapy, symboly, zelenina, zvířata, náboženství, smajlíci a emotikony, ženy a dívky, ovoce, auta, rostliny, Vánoce a Advent, stavby, halloween, muži atd.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Poznáte vlajky český měst a obcí? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá ostravská vlajka, pardubická vlajka nebo vlajka Liberce?

Fóry, vtipy, frky, černý humor, kameňáky, ftipy

Potřebujete se uvolnit? Fóry, vtipy, frky, černý humor, kameňáky, ftipy. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií Vtipné hádanky, Frky o tchýních, Vtipy o Pepíčkovi, O Chucku Norrisovi, O mužích, O manželství, O Somálcích, O zvířátkách, O důchodcích, O škole, O ženách, O Slovácích, Frky ze života, Vtipy o policajtech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o cikánech, Frky, vtipy, vtípky, O Němcích, O Windows, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o doktorech apod.

Stránka Kdo je to? je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu - slovníku, který aktuálně obsahuje přes 2000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Klíčová slova: Online zeměpisné testy zdarma, Vánoční web, Přehled přípon a koncovek souborů, Obrázky k jmeninám a vtipné veršované texty přání, URL, Kliparty zdarma ke stažení, Prapory českých měst, Vlajky, flags, zdarma, Nejlepší hry pro dívky, pro dospělé

Online zeměpisné testy zdarma

Příznivcům cestovatelům a příznivcům geografie doporučujeme online zeměpisné testy zdarma. Testy jsou rozdělené kategorií: hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Prapory českých měst

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Prapory českých měst. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Liberecký kraj, Hlavní město Praha, Zlínský kraj, Ústecký kraj, Moravskoslezský kraj, Kraj Vysočina, Pardubický kraj, Olomoucký kraj, Plzeňský kraj, Královéhradecký kraj apod.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako zahraniční značky, informativní provozní značení, vodorovné značení, dodatkové tabulky, informativní směrové dopravní značky, výstražné značky, příkazové dopravní značky, dopravní zařízení, neoficiální zábavné značky, zákazové dopravní značení, značky upravující přednost apod.

Náš tip, důležité informace a zábava pro volný čas

Online životopisy, biografie slavných osobností - Životopisy slavných osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Potom zkuste Online životopisy, biografie slavných osobností. Tématické články patří do kategorií vojáci, generálové, válečníci, herci a herečky, podnikatelé a obchodníci, novináři a žurnalisté, světoví i domácí politici, zpěváci a zpěvačky, sportovci a sportovkyně, spisovatelé a spisovatelky, křesťané a svatí, zločinci a vrazi, významné osobnosti atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Němci, New York Rangers, Voják, Královna, Kladno, Žijící, Rakušan, Country, Olympijský vítěz, Sci-fi, Prezident USA, Producent, Exilový prezident, Francie, Atentát, Žhavé výstřely, Rétorika, KSČ, Čeští králové, Křesťanství, Poslanci, ČSSD, Dallas Stars, Vládce, Stoletá válka, Mluvčí, Francouz, Komik, Miliardáři, Právník, Češi, Ministři, Historik, Imitátor, Zpěvačka, Druhá světová válka apod.

Zabavte své děti tím, že je necháte vybarvovat online omalovánky. Vybírejte z mnoha kategorií jako koně, psi nebo dopravní prostředky.

Potřebujete si zlepšit náladu nejen při cestování? Pak vyzkoušejte online sbírku vtipů o Blondýnách, Pepíčkovi, Somálcích, Nemcích nebo Slovácích. Korektní i nekorektní vtipy vám zaručeně rozzáří váš úsměv.

Znáte dobře zákony? Znáte dobře Murphyho zákony? Pokud ne, urychleně navštivte naši partnerskou stránku s vtipy, kde najdete právě i Murphyho zákony.

Kliparty zdarma ke stažení

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty zdarma ke stažení. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako auta, hmyz, rostliny, květiny, osobnosti a lidé, láska, zelenina, smajlíci a emotikony, ovoce, zvířata, dopravní prostředky, Vánoce a Advent, Velikonoce, velikonoční kliparty, ženy a dívky, nápoje, přístroje, symboly, mapy, sport, halloween, nástroje a přístroje, ptáci, věda atd.

Klíčová slova: Přehled státních vlajek států světa, Online testy zdarma bez registrace, zábava, odkazy, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Santa Claus, Nej hry online, Slovník pojmů Co je to?, Obrázky ke stažení, Stručný encyklopedický slovník, weby, Ilustrace, obrázky, Recepty na vánoční jídla, moučníky a cukroví,

Jeden fór na závěr. Vtip Superpočítač: Chlapa bolí loket a chce jít za doktorem. Kamarád mu řekne: "Neblbni, Američani už na to mají počítač, zrovna ho testují u nás v lékárně. Je to levnější než doktor a jenom je zapotřebí donést vzorek moči." Chlap si řekne, že nemá co ztratit, donese do lékárny vzorek moči, hodí ho do počítače, hodí tam desetikačku. Ozve se bzukot, hrkot a cinknutí, vyjede kousek papíru, na kterém stojí: Mate tenisový loket - Namáčejte si ho v horké vodě - Kloub nenamáhejte - Zlepší se to do dvou týdnů. Chlápek je spokojen, ale hned si říká, jestli by se ten počítač nedal ošálit. Rozhodne se, že to zkusí. Doma nalije do zavarovačky vodu z vodovodu, přidá kus slin od psa, moč od dcery a od manželky a po chvíli onanování i vzorek ejakulátu. Všechno smíchá, donese do lékárny, vzorek hodí do počítače, odkud se ozve bzukot, hrkot a cinknutí, vyjede kousek papíru a na něm je napsáno: Voda ve vaší domácnosti je příliš tvrdá, přidávejte do ní sodu. Váš pes má blechy, umyjte ho v protibleším šamponu. Vaše dcera užívá kokain, dejte ji na terapii. Vaše manželka je těhotná. Jsou to dvojčata, obě holky. Nejsou Vaše. Pořiďte si právníka. - A jestli nepřestanete onanovat, tak se Vám ten tenisový loket nikdy nezahojí!

Další odkazy:

Zajímavé internetové odkazy
Chelsea Football Club
Doporučené odkazy
Vánoce symbol klidu, míru a pohody
Naše tipy
Vánoční jídlo
Tipy na zajímavé weby
Jmenovky na dárky k vytištění
Partnerské weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Dnešní den (29. leden 2020) slaví svůj svátek Zdislava a Zdislav, zítra (30. leden 2020) oslavuje jmeniny Robin a Erna, pozítří (31. leden 2020) má svátek Marika a Marieta, 1. únor 2020 bude mít svátek Hynek a Jasmína. 2. únor 2020 bude slavit Nela, Nella a Aida.


Vyhledání

Reklama


OdkazyPřání k svátku pro muže

Narozeninové přání pro bratrovi

Textová přání ke sňatku

Přání k narozeninám pro miláčka

Zamilované SMS na dobrou noc

Omalovánky k vytištění

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů