Textová přání, přáníčka a blahopřání
Ostatní
Zajímavé odkazy pro děti, studenty i dospělé

Na této stránce Vám předkládáme seznam užitečných odkazů na weby které byste měli určitě navštívit. Naleznete zde zajímavé stránky nejen našich partnerů, které se zabývají stejným ale i jiným tématem (jako tyto web stránky.

Aforismy, přísloví, výroky, rčení, úsloví, motta, myšlenky

Citáty slavných osobností, Aforismy, přísloví, výroky, rčení, úsloví, motta, myšlenky, z kategorií citáty o zlu, citáty o neštěstí, citáty o manželství, citáty o penězích, citáty o svobodě, citáty o rozumu, citáty o bohatství, citáty o kráse, citáty o smrti, citáty o člověku, citáty o lži, citáty o lásce, citáty o zdraví, přísloví o naději, citáty o smutku, moudra o dětech, citáty o nenávisti, citáty o ženách, hlášky o alkoholu, citáty o štěstí od různých známých osobností.

Neuspokojily vás hry na tomto webu? Zkuste třeba hru Bubble Trouble na partnerském webu s online hrama zdarma.

Štve vás polika, štvou vás politici? Přečtěte si vtipy o politice na našich partnerských stránkách s vtipy.

Síť pro děti, studenty i dospělé

Ilustrační obrázky

Pro grafiky doporučujeme Ilustrační obrázky. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako Vánoce a Advent, auta, stavby, nápoje, dopravní prostředky, symboly, náboženství, jídlo a nápoje, mapy, sport, ženy a dívky, věda, rostliny, hudba, láska, zelenina, přístroje, osobnosti a lidé, ptáci, nástroje a přístroje, Velikonoce, velikonoční kliparty, květiny, zvířata atd.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.

Potěšte miláčka SMS vzkazem na dobrou noc. Z názvu je patrné co zde naleznete za informace - sms na dobrou noc pro holku a sms na dobrou noc pro kluka.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Online adventní magazín, Nejhranější online hry zdarma, V, Charlize Theron, školství, Online vánoční webzine, Pozadí na PC ke stažení, Přání a přáníčka, Ilustrační obrázky, doporučujeme, Dopravní značení, Seznam zemí světa a jejich vlajky

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: počítače, kultura, software, filozofie, nemoce, rostliny, příroda, účetnictví, technika, věda, náboženství a křesťanství, literatura, psychologie, matematika, stavebnictví, nápoje, lékařství a medicína, latina, bankovnictví, jídlo, chemie, nástroje, materiály, internet atd.

K přání je mnoho příležitostí jak se dozvíte na tomto webu. Naleznete zde třeba klasická přání k jmeninám, přání k novému roku nebo přání k promoci.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Informace pro děti, studenty i dospělé

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Keywords:Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, multimédia, Full HD tapety na PC zdarma, pro dospělé, Tipy na Štědrý den, Online hry pro děti zdarma, Nej hry online, humor, Country flags, F, Nejlepší online hry zdarma, tipy

Vtipné texty, kameňáky, fóry, ftipy, anekdoty, černý humor

Chcete si zlepšit náladu? Vtipné texty, kameňáky, fóry, ftipy, anekdoty, černý humor. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipy o blondýnách, vtipné hádanky, židovské anekdoty, fóry o homosexuálech, frky o zvířatech, vtipy o mužích, chlapech, vtipné citáty, vtipy o facebooku, murphyho zákony, černý humor, anekdoty o politice, kameňáky, poslední věty před smrtí, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o metanolu apod.

Na dovolenou nemusíte jezdit jen do vzdáleného zahraničí, ale můžete ji strávit v České republice, která i přes svoji malou velikost má hodně co nabídnout! V ČR naleznete hory, lesy, kulturní i technické památky. Jediné, co chybí je skutečné slané moře a teplo v zimě. V následujících řádcích přinášíme několik tipů na výlety po České republice.

Vlajky měst a obcí České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Vlajky měst a obcí České republiky. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Karlovarský kraj, Jihočeský kraj, Olomoucký kraj, Hlavní město Praha, Pardubický kraj, Liberecký kraj, Kraj Vysočina, Moravskoslezský kraj, Jihomoravský kraj, Středočeský kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Zlínský kraj apod.

Náš tip pro děti, studenty i dospělé

Online biografie, životopisy osobností - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Potom zkuste Online biografie, životopisy osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: režiséři a scénáristé, zločinci a vrazi, podnikatelé a obchodníci, křesťané a svatí, novináři a žurnalisté, sportovci a sportovkyně, světoví i domácí politici, zpěváci a zpěvačky, spisovatelé a spisovatelky, herci a herečky, významné osobnosti atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Normalizace, Američan, Pop, Philadelphia Flyers, Dramatik, Sochař, Imitátor, NHL, Renesance, Poslanec, Válka, Královna, Filozof, Skladatel, Hejtman, Maršál, Pittsburgh Penguins, Textařka, Poprava, Závodník, Zavražděn, Podnikatel, Podnikatelé, Čeští králové, Komik, Sci-fi, Poslanci, Vojáci, Gymnasté, Sebevražda, Esejista, Druhá světová válka, Fotograf, Překladatel, Hejtmani, Náboženství apod.

Omalovánky, obrázky k vybarvení - obrázky k vybarvení, zdarma ke stažení a vytištění.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.

Klíčová slova: Super free web games zdarma, A, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Wallpapers auta - cars, Dopravní značky, odkaz, počítače, Vánoční stromeček, zábava, weby, internet, Obrázky vlajek států světa

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Full HD tapety na PC zdarma - wallpapers na zdarma PC ke stažení

Dále vám doporučujeme: Full HD tapety na PC zdarma. lze použít v obrazovka počítače, ultrabook, phablet, displej, notebook, monitor, počítač, smartphone, mobilní telefon, mobil, PC a pro operační systémy Windows 2000, Windows 10 Mobile, Mac, Linux Xubuntu, Windows 95, Slackware, Android, Windows Server 2012, Chrome OS, Windows 10, Windows 98. Pozadí na PC ke stažení jsou rozdělené kategorií: Roztomilá zvířátka, vesmír, planety, galaxie, dopravní prostředky, jídlo a nápoje, operační systémy, Windows, Velikonoce - velikonoční tapety, psi a štěňátka, letadla, noční města, sportovní pozadí, hudební tapety, budovy a stavby, moře, oceány, pláže, rostliny, wallpapery, voda a bubliny, květiny, kytky, auta, adventní a vánoční tapety, motorky, motocykly. Dostupná rozlišení jsou 1280x768, 1280x854, 1600x900, 1024x600, 1080x1800, 375x812, 1920x1440, 854x480, 800x600, 768x1024, 320x568, 1920x1200, Full HD 1080x1920, 1200x1920, 1680x1050, 1600x1200 atd.

Frky, vtípky, fórky, kameňáky, fóry, ftipy

Zkuste vypnout! Frky, vtípky, fórky, kameňáky, fóry, ftipy. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipy o blondýnách, vtipné básničky, židovské anekdoty, vtipné citáty, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o mužích, chlapech, murphyho zákony, anekdoty o politice, vtipy o metanolu, vtipné hádanky, poslední věty před smrtí, fóry o homosexuálech, kameňáky, frky o zvířatech, vtipy o facebooku apod.

World wide web, internet pro děti, studenty i dospělé

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - biografie slavných osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Potom zkuste Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: zpěváci a zpěvačky, sportovci a sportovkyně, novináři a žurnalisté, vojáci, generálové, válečníci, světoví i domácí politici, režiséři a scénáristé, herci a herečky, umělci a umělkyně, křesťané a svatí, významné osobnosti, zločinci a vrazi atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: ČSSD, Vůdce, Zpěvačka, Country, Atentát, Philadelphia Flyers, Dabérka, Druhá světová válka, Producent, Hokej, Olympijští vítězové, Nobelova cena, Brno, Sochař, Kancléř, Ministr, Poslanec, Itálie, Diplomat, Miliardáři, Podnikatel, Generalissimus, Starověký Egypt, Slováci, Washington Capitals, Máj, Historik, Pittsburgh Penguins, Textařka, Mim, Rétorika, Československo, Slovenští prezidenti, KHL, Pop, Prezidenti ČR apod.

Online hry pro děti zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste online hry pro děti zdarma. Vybírejte z kategorií Postřehové, Bojové gamesy, Akční hry, Stolní hry a deskovky, Sportovní, Logické, Relaxační onlinovky, Strategie, strategické hry, Karetní hry a tak podobně.

Super online hry zdarma

Zahrajte si super online hry zdarma Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Akční hry, Hry pro děti, Animace, Brutální krvavé hry, Postřehové hry, Sportovní hry, Relaxační hry, Karetní hry, Skákačky a hopsačky, Hry pro dva hráče, Logické hry, Strategie, Střílečky, Bojové hry, Stolní a deskové hry, Závody aut a tak dále.

Klíčová slova: volný čas, Online testy zdarma bez registrace, kuriozity, Vánoční koleda Narodil se Kristus Pán, internetové stránky, URL, Obrázky na PC ke stažení, Vánoční koledy k Vánocům neodmyslitelně patří, Online biografie, životopisy osobností, Free game online hry, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Full HD tapety na PC zdarma - wallpapers na zdarma PC ke stažení

Dále vám doporučujeme: Full HD tapety na PC zdarma. lze použít v obrazovka počítače, ultrabook, phablet, displej, notebook, monitor, počítač, smartphone, mobilní telefon, mobil, PC a pro operační systémy Windows 2000, Windows 10 Mobile, Mac, Linux Xubuntu, Windows 95, Slackware, Android, Windows Server 2012, Chrome OS, Windows 10, Windows 98. Pozadí na PC ke stažení jsou rozdělené kategorií: Roztomilá zvířátka, vesmír, planety, galaxie, dopravní prostředky, jídlo a nápoje, operační systémy, Windows, Velikonoce - velikonoční tapety, psi a štěňátka, letadla, noční města, sportovní pozadí, hudební tapety, budovy a stavby, moře, oceány, pláže, rostliny, wallpapery, voda a bubliny, květiny, kytky, auta, adventní a vánoční tapety, motorky, motocykly. Dostupná rozlišení jsou 1280x768, 1280x854, 1600x900, 1024x600, 1080x1800, 375x812, 1920x1440, 854x480, 800x600, 768x1024, 320x568, 1920x1200, Full HD 1080x1920, 1200x1920, 1680x1050, 1600x1200 atd.

Frky, vtípky, fórky, kameňáky, fóry, ftipy

Zkuste vypnout! Frky, vtípky, fórky, kameňáky, fóry, ftipy. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipy o blondýnách, vtipné básničky, židovské anekdoty, vtipné citáty, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o mužích, chlapech, murphyho zákony, anekdoty o politice, vtipy o metanolu, vtipné hádanky, poslední věty před smrtí, fóry o homosexuálech, kameňáky, frky o zvířatech, vtipy o facebooku apod.

Internet, síť pro děti, studenty i dospělé

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako vysokoškolské a akademické tituly, hudební zkratky, obecné zkratky, země EU, okresy České republiky, měny, geocaching, mezinárodní organizace, fyzikální jednotky, mezinárodní organizace, státy usa, vojenské hodnosti, zkratky krajů České republiky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, týmy NHL, internetové domény 1. řádu apod.

Pozadí na PC ke stažení - pozadí na plochu počítače

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Pozadí na PC ke stažení. můžete využít v smartphone, displej, mobil, obrazovka počítače, mobilní telefon, notebook, PC, počítač, monitor, ultrabook, tablet a pro operační systémy Windows 7, BlackBerry OS, macOS, Windows XP, SUSE Linux, Apple iOS (iPhone), FreeBSD, Linux Mint, Lubuntu, Linux Xubuntu, Windows 10 Mobile. Nejlepší wallpapery na plochu zdarma jsou rozdělené kategorií: flóra, stromy, Formule 1, sportovní a závodní auta, armáda, válka, zbraně, oceán, moře, pláže, květiny, fraktály, hmyz a pavouci, sportovní wallpapery, nature - příroda, tenisté a tenistky, velkoměsta a noční život, Rally, závody aut, free wallpapers, 3D a digitalní abstraktní tapety, vesmír, kosmos, širokoúhlé Full HD widescreen, motorky. Vyberte si rozměr z 1920x1440, 1920x1280, širokoúhlé 1366x768, 1366x768, 1280x720, 1680x1050, 3200x1800, 360x760, 768x1024, 2160x3840, 1152x768, 1536x2560, 1152x864, 1800x1440, 1152x1920, 1920x1080 Full HD atd.

Seznam vlajek amerických států

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Seznam vlajek amerických států. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Maryland, Indiana, Idaho, New Hampshire, Alabama, Colorado, New York, Michigan, Missouri, New Jersey, Arizona, Tennessee, Nevada, Iowa, Kentucky, Massachusetts, Arkansas, Kalifornie, Wisconsin, Kansas, Jižní Dakota, Ohio, Mississippi, Nové Mexiko, Nebraska, Florida atd.

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto webových stránkách.

Přání k narozeninám pro muže, ženu, děti, rodiče, babičku nebo dědečka.

Klíčová slova: Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Stručný encyklopedický slovník, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, info, Pozadí na tablet, Jmenovky na dárky k vytištění, zajímavosti, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, zeměpis, M, F, Nejlepší zeměpisné kvízy, Online omalovánky zvířátek k vybarvení,

Jeden fór na závěr. Vtip Chuck Norris a kobra: Chucka Norrise jednou kousla kobra. Po osmi hodinách krutých bolestí chcípla.

Další odkazy:

Naše tipy
Cesmína
Tipy na zajímavé weby
Vánoční jmenovky na dárky s s motivem Santa Clause ke stažení a vytištění
Zajímavé internetové odkazy
Vánoční stromečky - výzdoba, druhy
Partnerské weby
Lionel Messi fotbalista
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Dnešní den (22. září 2019) slaví svůj svátek Darina, Moris a Mořic, zítra (23. září 2019) oslavuje jmeniny Berta a Lina, pozítří (24. září 2019) má svátek Jaromír, Jaromíra a Mercedes, 25. září 2019 bude mít svátek Zlata a Zlatuše. 26. září 2019 bude slavit Andrea a Andriana.


Vyhledání

Reklama


OdkazyBlahopřání k svátku

Narozeninové přání pro syna

Blahopřání, přání

Přání k narozeninám pro babičku

Zamilované SMS holce

Omalovánky k vytisknutí

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

BIGinzerce - inzerce,bazar

600 000 inzerátů s fotkou a kontakty, inzerce ZDARMA a bez registrace


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů