Textová přání, přáníčka a blahopřání
Ostatní
Zajímavé odkazy, technika, kultura, informace

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Pokud jste účastníky dopravního provozu, tak vám doporučujeme se seznámit s dopravním značením na webu se seznamem dopravních značek, taktéž vám doporučujeme webovky s tapetami aut na plochu PC a tapetami motorek.

Online poker - naučte se pravidla pokerových her a přečtěte si tipy jak vyzrát na ruletu.

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.

World wide web, internet, technika, kultura, informace

Seznam vlajek měst České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Seznam vlajek měst České republiky. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj, Středočeský kraj, Hlavní město Praha, Jihočeský kraj, Ústecký kraj, Kraj Vysočina, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Pardubický kraj, Královéhradecký kraj, Olomoucký kraj, Liberecký kraj apod.

Chcete další kategorie vtipy? Koukněte na zbrusu nový web kde jsou vtipy o zvířatech, vtipy o chlapech nebo Vtipy o homosexuálech.

Potěšte miláčka SMS vzkazem na dobrou noc. Z názvu je patrné co zde naleznete za informace - sms na dobrou noc pro holku a sms na dobrou noc pro kluka.

Klíčová slova: Webové online hry zdarma, doporučujeme, F, Dopravní značení, Wallpapers na plochu hudba, Dopravní značení, Vlajky států a zemí světa, Webové online hry zdarma, Athletic Bilbao club, výukové pomůcky, Full HD wallpapers na PC, Full HD tapety na PC, Tapety na plochu počítače

Neznají vaše děti ještě abecedu a chce je naučit jednotlivá písmenka? Vyzkoušejte omalovánky k vytisknutí, konkrétně kategorii písmena abecedy, kde naleznete všech 26 písmen s obrázky určenými k vybarvení.

Online adventní magazín - online vánoční magazín

Blíží se doba adventní? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Potom se podívejte Online adventní magazín. Tématické články jsou z kategorií recepty na vánoční jídlo a cukroví, adventní všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční všehochuť, vánoční dárky, materiály ke stažení, vánoční dekorace, vánoční přání, vánoční koledy, vánoční stromeček, vánoční zábava atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Jarmark, Rostliny, Adventní trhy, Kapr, Ježíš Kristus, Vídeňský punč, Dia, Korálky, Koleda, Vykrajovátka, Špalda, Samolepky, Filmy, Šišky, Film, Televize, Monitor, Neviňátko, Blahopřání, Smrk, Vosí hnízda, Štědrý večer, Košíčky, Bramborový salát, Lego, Jezulátko, Tisk, PF, Vánoční ozdoby, Láska nebeská, Tichá noc apod.

Vlajky států a zemí světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Vlajky států a zemí světa. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, země východní Asie, evropské země a státy, Antarktidy, státy jižní Ameriky, ostrůvky Oceánie, země jižní Asie, země střední Asie, státy Blízkého východu apod.

Doporučené odkazy, technika, kultura, informace

Frky, vtipné texty, kameňáky, anekdoty, vtípky, vtipy

Chcete se pobavit? Frky, vtipné texty, kameňáky, anekdoty, vtípky, vtipy. vás dostanou. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipné hádanky, fóry o homosexuálech, fóry nejen o českém hokeji, frky o zvířatech, židovské anekdoty, vtipy o blondýnách, murphyho zákony, vtipy o metanolu, kameňáky, černý humor, anekdoty o politice, vtipné citáty, vtipné básničky, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o facebooku apod.

Životopisy slavných osobností z řad politiků, panovníků, prezidentů, vědců, umělců, spisovatelů, zpěváků, herců apod.

Obdivujete Rally Dakar a zde závodící kamiony? Vyzkoušejte online hru Kamaz master. Hra je zdarma, stačí vám jen webový prohlížeč.

Keywords:weby, Státní prapory států světa, Vlajky států USA, Skvělé hry online zdarma, Recepty na vánoční jídla, moučníky a cukroví, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, zdroje informací, Vše pro zvířecí miláčky, Biografie známých osobností, Webové online testy zdarma, M

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.

Ilustrační obrázky

Pro grafiky doporučujeme Ilustrační obrázky. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako mapy, zvířata, rostliny, smajlíci a emotikony, hmyz, jídlo a nápoje, auta, halloween, dopravní prostředky, nástroje a přístroje, Vánoce a Advent, ptáci, hudba, osobnosti a lidé, přístroje, věda, stavby, Velikonoce, velikonoční kliparty, květiny, náboženství, sport, muži, láska atd.

Myslíte si, že to starosta vede s vaším městem špatně? Zkuste si zahrát na starostu a postavte si své město v legendární strategické hře Sim City, která je nyní k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Náš tip, technika, kultura, informace

Přehled souborových přípon

Vyčerpávající Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak konvertovat, v čem upravit, jak přehrát, jak importovat, jak vytvořit, kterak editovat, čím prohlížet, jak převést, v čem spustit, čím zobrazit, jak exportovat soubory z následujících kategorií: spustitelné soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, šablony dokumentů, video soubory, systémové soubory, obrazy disků, grafiku, koncovky souborů, hudební audio soubory, internet a web, dokumenty, konfigurační soubory apod.

Dále také spolupracujeme s Lexikonem, slovníkem pojmů Co je to?, který obsahuje přes 8000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, kultury, ekonomie, literatury, školství atd.

Hry pro kluky

Všem hráčům doporučujeme hry pro kluky . Naleznete zde Barbie hry, Omalovánky, Letecké simulátory, Adventní, vánoční hry, Arkády a plošinovky, Karetní hry - solitaire, Akční gamesky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Vzdělávací a výukové hry, Skákací a hopsací gamesky, Deskovky, Střílecí hry, Puzzle a skládačky, Hannah Montana, Oddechové hry, Auta a závodní, Strategické onlinovky, Adventury, Farmářské hry, online html5 hry, Sportovní gamesy apod.

Klíčová slova: zeměpis, Přehled souborových přípon, info, Vánoční jmenovky a samolepky na dárky ke stažení a vytištění, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, volný čas, zábava, Real Madrid football, humor, webovky, počítače, odkazy

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: polských vojvodství, krajů České republiky, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, Spolkových zemí Německa atd.

Full HD pozadí ke stažení - full HD wallpapers na PC

Dále vám doporučujeme: Full HD pozadí ke stažení. můžete využít v ultrabook, phablet, monitor, obrazovka počítače, mobilní telefon, počítač, PC, mobil, smartphone, displej, notebook a pro operační systémy Apple iOS (iPhone), macOS, Mac, Windows XP, Linux Ubuntu, OSX, Microsoft Windows 8, FreeBSD, Windows Server 2012, Linux Xubuntu, Windows 10 Mobile. Pozadí na PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako velkoměsta a noční život, 3D a digitalní abstraktní tapety, sportovní a závodní auta, vesmír, kosmos, flóra, stromy, nature - příroda, fantasy, motorky, květiny, zvířata, Formule 1, širokoúhlé Full HD widescreen, oceán, moře, pláže, ptáci, sportovní wallpapery, armáda, válka, zbraně, tenisté a tenistky, fraktály. Zvolit si můžete z velikostí 1920x1200, 1920x1080, 375x667, 1366x768, 320x568, 750x1334, 2560x1440, 1920x1440, 1280x720, 1800x1440, 2560x1920, 1680x1050, 1600x900, 1200x1920, 640x480, širokoúhlé 1366x768 atd.

Lexikon, slovník pojmů Co je to? nabízí aktuálně přes 3000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, ekonomie, literatury, školství atd.

Informace, technika, kultura, informace

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí, regionů Francie, Spolkových zemí Německa atd.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako přezdívky, vlastnosti, žurnalisté a novináři, profese a zaměstnání, poruchy, zločin a právo, křesťanství, podnikání a podnikatelé, fikce a fantasy, sport, rodinné vztahy, mytologie, státní správa, osobnosti, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, nadpřirozené osoby, historie, psychologie, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, herectví, herci a herečky, lékařství, politika, filozofie, politici atd.

Fórky, ftipy, vtipy, frky, vtipné texty, anekdoty

Chcete si zlepšit náladu? Fórky, ftipy, vtipy, frky, vtipné texty, anekdoty. vás dostanou. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O zvířátkách, Vtipné hádanky, Frky ze života, O manželství, Vtipy o policajtech, Vtipy o Bohu, Frky o tchýních, O gayích a homosexuálech, O Somálcích, O Chucku Norrisovi, Vtipy o Pepíčkovi, O ekonomech, Vtipy o doktorech, O Němcích, Vtipy o cikánech, O ženách, O důchodcích, O Windows, Vtípky o blondýnkách, O Slovácích, Frky, vtipy, vtípky apod.

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?

Klíčová slova: Členské země americké federace, webové stránky, hyperlinky, Biblické omalovánky k tisku, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Vlajky měst České republiky, Online zeměpisné testy zdarma, Recepty na oblíbená vánoční jídla, Slovník pojmů Co je to?, zajímavosti, cestování

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: polských vojvodství, krajů České republiky, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, Spolkových zemí Německa atd.

Full HD pozadí ke stažení - full HD wallpapers na PC

Dále vám doporučujeme: Full HD pozadí ke stažení. můžete využít v ultrabook, phablet, monitor, obrazovka počítače, mobilní telefon, počítač, PC, mobil, smartphone, displej, notebook a pro operační systémy Apple iOS (iPhone), macOS, Mac, Windows XP, Linux Ubuntu, OSX, Microsoft Windows 8, FreeBSD, Windows Server 2012, Linux Xubuntu, Windows 10 Mobile. Pozadí na PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako velkoměsta a noční život, 3D a digitalní abstraktní tapety, sportovní a závodní auta, vesmír, kosmos, flóra, stromy, nature - příroda, fantasy, motorky, květiny, zvířata, Formule 1, širokoúhlé Full HD widescreen, oceán, moře, pláže, ptáci, sportovní wallpapery, armáda, válka, zbraně, tenisté a tenistky, fraktály. Zvolit si můžete z velikostí 1920x1200, 1920x1080, 375x667, 1366x768, 320x568, 750x1334, 2560x1440, 1920x1440, 1280x720, 1800x1440, 2560x1920, 1680x1050, 1600x900, 1200x1920, 640x480, širokoúhlé 1366x768 atd.

Lexikon, slovník pojmů Co je to? nabízí aktuálně přes 3000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, ekonomie, literatury, školství atd.

Internet, síť, technika, kultura, informace

Tapety na plochu počítače - wallpapers na plochu počítače

Oživte si plochu vašeho PC. Tapety na plochu počítače. doporučujeme pro smartphone, phablet, displej, mobilní telefon, tablet, monitor, ultrabook, obrazovka počítače, PC, počítač, mobil a pro operační systémy Android, Microsoft Windows Vista, Linux Fedora, Linux Xubuntu, Windows NT, BlackBerry OS, Windows 7, Red Hat Linux, FreeBSD, Chrome OS, Linux Mint. Pozadí na PC z kategorií zvířata, rostliny, voda a bubliny, příroda, krajina, budovy a stavby, jídlo a nápoje, hry a herní wallpapery, Velikonoce - velikonoční tapety, hudební tapety, moře, oceány, pláže, sportovní pozadí, dopravní prostředky, květiny, kytky, vojenské Army tapety a zbraně, operační systémy, Windows, adventní a vánoční tapety, noční města, motorky, motocykly, vesmír, planety, galaxie, letadla. Dostupné velikosti jsou 1600x1200, 1152x1920, 2048x1080, hi res 2560x1920, 1536x2560, 360x640, 1366x1024, 1920x1280, 412x846, 2560x2048, 2048x1536, 640x480, 1152x864, 854x480, Full HD 1080x1920, 2160x3840 atd.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero...

Online vánoční magazín - online adventní magazín

Blíží se Vánoce? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Potom navštivte Online vánoční magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií adventní všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dárky, vánoční všehochuť, vánoční koledy, vánoční stromeček, vánoční dekorace, materiály ke stažení, vánoční přání, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční filmy atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Vánoční pozadí, Vánoční filmy, Monitor, Vídeňský punč, Vánoční ubrusy, Kavkazská jedle, Sněhová vločka, Vídeň, PF, Přání, Ježíš Kristus, LED svíčky, K Vytisknutí, Pokrmy, K Tisku, Václavské náměstí, Anglicky, Papírový vánoční stromek, Svíčky, Květiny, Omalovánky, Adventní neděle, Strom, Silvestr, Písnička, Alkoholový kalendář, Vánoční světýlka, Osvětlení, Řetězy, Koleda, Blahopřání apod.

Zabavte své děti tím, že je necháte vybarvovat online omalovánky. Vybírejte z mnoha kategorií jako koně, psi nebo dopravní prostředky.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Klíčová slova: Hry pro kluky, Seznam vlajek měst České republiky, Full HD pozadí ke stažení, R, tipy, Tipy na vánoční dárky pro děti i dospělé, Online vánoční magazín, Webové online testy zdarma, internetové stránky, internet, Online životopisy, biografie, zdarma, Vánoční obrázky na PC,

Jeden fór na závěr. Vtip Problémy v manželství: Když mají manželé problémy, tak za to můžou vždy obě strany. Jak manželka, tak i tchýně.

Další odkazy:

Partnerské weby
Vánoční výzdoba má mnoho podob
Doporučené odkazy
Vánoční pokrmy
Zajímavé internetové odkazy
Romantické zamilované sms vzkazy
Naše tipy
Tipy na adventní zájezdy na vánoční trhy a jarmarky
Tipy na zajímavé weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Dnešní den (22. listopad 2019) slaví svůj svátek Cecílie a Cindy, zítra (23. listopad 2019) oslavuje jmeniny Klement, Kliment a Lukrécie, pozítří (24. listopad 2019) má svátek Emílie, Emily a Lothar, 25. listopad 2019 bude mít svátek Kateřina, Katrin, Katrina a Rina. 26. listopad 2019 bude slavit Artur, Kurt, Artuš a Konrád.


Vyhledání

Reklama


OdkazyTextová přáníčka k svátku

Narozeninové přání pro miláčka

Textová blahopřání

Gratulace k narozeninám pro babičku

Zamilované SMSky holce

Vlajky států světa

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů