Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Pro Adama - přání k jmeninám

Krásný svátek, Adame,
ať se nic zlého nestane,
ode dneška po sto let,
ať je podle Tebe je svět.
Všechno nejlepší!


Přáníčko Pro Adama patří do sekce K jmeninám

Dále vám doporučujeme navštívit Vánoční přání nevhodné pro workoholiky. Podívejte se též na Gratulace k výročí seznámení. Mohlo by vás také zajímat Gratulace pro přítele. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Tento text (Pro Adama) můžete sdílet s jinými lidmi na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k jmeninám?

Pro Adama, přání k jmeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k jmeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Jestliže se vám uvedené přáníčko zamlouvá, pošlete ho oslavenci buď elektronicky (email, sms, facebook, twitter apod.), pozemní poštou nebo se ho naučte nazpaměť a řekněte mu ho při osobním setkání. Spolu s přáním předejte i pěkný dárek. Klasikou jsou dárkové boxy či pytlíky plné sladkostí nebo degustační sety piv, ciderů nebo vín.

Pro Adama, přání k jmeninám, Tulipány, humorné, ecards, pro myslivce a myslivce

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro babičku apod.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro myslivce, dědečka, děti, děvčátko, ředitele, včelaře, kytaristu, maséry, ředitelku, skauty, kuchaře, tenistky, babičku, tatínka, pejskaře, rockera, sourozence, tchána, manžela, švagra, expartnery, dceru, milenku, strýce, rodiče, otce, strejdu, paní učitelku, zahradníka, šéfovou nebo pro tchyni.


Klíčová slova: humorné, ecards, přání, sms, přáníčka, texty, obrázky, narozeniny, elektronické, ke stažení, mms, K jmeninám, dětské, verše, blahopřání, Pro Adama, k narozeninám, animace, děti, 2023, animované, originální, zdarma, oslava, pohlednice, veršované, gratulace


Dnešní den (2. říjen 2023) slaví svůj svátek Oliver a Olivie, zítra (3. říjen 2023) oslavuje jmeniny Bohumil a Bohuš, pozítří (4. říjen 2023) má svátek František a Evald, 5. říjen 2023 bude mít svátek Eliška a Elza. 6. říjen 2023 bude slavit Hanuš a Hanuše.


Vyhledat slovo

Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů