Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Pro Adama - přání k jmeninám

Krásný svátek, Adame,
ať se nic zlého nestane,
ode dneška po sto let,
ať je podle Tebe je svět.
Všechno nejlepší!


Blahopřání Pro Adama patří do kategorie K jmeninám

Dále vám doporučujeme navštívit Vánoční přání nevhodné pro workoholiky. Podívejte se též na Gratulace k výročí svatby. Mohlo by vás také zajímat Gratulace Hodně štěstí, pohody a zdraví. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Budeme rádi, pokud budete přáníčko Pro Adama sdílet s přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k jmeninám?

Pro Adama, přání k jmeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k jmeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Výše uvedené přáníčko lze vytisknout a poslat klasickou pozemní nebo leteckou poštou nebo ho lze poslat elektronicky prostřednictvím emailu anebo sms. Další alternativou je osobní předání. Můžete ho předat vytištěné nebo zapsané na zakoupené přání či přednést osobně. Pokud slaví blízká osoba, je vhodné i dát i nějaký pěkný dárek. Kluky potěší elektronika (mobil, chytré hodinky atd.), dívce přineste pěknou kytici květin.

SMS textová gratulace k jmeninám, přáníčko pro Adama

dortík k oslavě, pro Adama, přání k jmeninámPro Adama, přání k jmeninám, Růžička, <strong>Pro Adama</strong>, básnička, pro kamioňáka a kamioňáka

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro babičku apod.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro kamioňáka, kluky, děvče, horolezce, sportovce, dceru, vojáka, tatínka, děvčátko, teenagery, tenisty, bafunáře, golfisty, strejdu, manžela, otužilce, prababičku, tetu, expartnery, partnerku, pradědu, zahrádkáře, rockera, sourozence, otce, junáky, ségru, faráře, vnučky, myslivce nebo pro dvojčata.


Klíčová slova: Pro Adama, básnička, vtipné, pohlednice, narozeniny, animace, elektronické, narozeninové, verše, Pro Adama, K jmeninám, zdarma, texty, online, text, obrázky, přáníčka, K jmeninám, děvče, dětské, 2024, gratulace, mms, ke stažení, veršované, přání, blahopřání


Dnešní den (19. květen 2024) slaví svůj svátek Ivo a Celestýn, zítra (20. květen 2024) oslavuje jmeniny Zbyšek a Zbyška, pozítří (21. květen 2024) má svátek Monika a Mona, 22. květen 2024 bude mít svátek Emil a Rita. 23. květen 2024 bude slavit Vladimír a Vladimíra.


Vyhledávání

Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů