Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Pro Adama - přání k jmeninám

Krásný svátek, Adame,
ať se nic zlého nestane,
ode dneška po sto let,
ať je podle Tebe je svět.
Všechno nejlepší!


Text gratulace Pro Adama se nachází v kategorii K jmeninám

Dále vám doporučujeme navštívit Vánoční přání nevhodné pro workoholiky. Podívejte se též na Gratulace Cínová svatba. Mohlo by vás také zajímat Gratulace pro kamaráda. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Líbí se vám přání s názvem Pro Adama? Pak se o něj podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k jmeninám?

Pro Adama, přání k jmeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k jmeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Líbí se vám přání? Pošlete ho pomocí SMS, vytiskněte a odešlete poštou nebo přání předejte osobně. Každého oslavence potěší pěkný dárek. Nemusí být drahý, víc potěší dárek originální. Mezi nejčastější dárky patří bonboniéry a alkoholické nápoje (víno nebo destiláty).

Pro Adama, přání k jmeninám, Růže, 2022, oslava, pro ženy a ženy

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro babičku apod.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro ženy, dívku, slečny, tátu, švagrovou, tenistky, rybáře, nadřízené, milenku, nejlepšího kamaráda, vnoučata, strýčka, pravnoučata, děti, dceru, paní učitelku, zetě, sourozence, vojáky, teenagery, sestřenici, tatínka, chlapečka, dívky, basketbalisty, horolezce, pionýry, havíře, ženu, vnuka nebo pro junáky.


Klíčová slova: 2022, oslava, online, gratulace, text, přání, obrázky, animace, narozeninové, Pro Adama, K jmeninám, Pro Adama, mms, texty, K jmeninám, pohlednice, 2022, gif, animované, ke stažení, sms, narozeniny, dětské, zdarma, nejhezčí, elektronické


Dnešní den (9. prosinec 2022) slaví svůj svátek Vratislav a Vratislava, zítra (10. prosinec 2022) oslavuje jmeniny Julie a Juliána, pozítří (11. prosinec 2022) má svátek Dana a Danuše, 12. prosinec 2022 bude mít svátek Simona a Šimona. 13. prosinec 2022 bude slavit Lucie, Lucián a Elektra.


Vyhledávání

Reklama


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů