Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Pro ženu - přání k narozeninám

Už je to tady miláčku!
Nastal den D. I když dostaneš spousty dárků, budu si tiše a skromně přát, abych tím nejlepším dárkem byl já.
Krásné narozeniny přeje...


Přáníčko Pro ženu patří do sekce K narozeninám

Dále vám doporučujeme navštívit Přání skleničku zvedáme. Podívejte se též na Přáníčko pro Ježíška. Mohlo by vás také zajímat Přání když se něco nepovede. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Tento vtipný text pojmenovaný Pro ženu můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narozeninám?

Pro ženu, přání k narozeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narozeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze vytisknout nebo napsat na pohlednici a poslat poštou. Pokud je to složité, oslavenec není blízkou osobou nebo se nejedná o významný svátek, stačí přání poslat pomocí emailu nebo sms. Vašim bližním se zároveň sluší předat i nějaký vhodný dar. Peníze nejsou originálním dárkem, ale často jsou lepší alternativou než jiné dárky, které se nemusí trefit do vkusu a preferencí obdarovaného.

SMS textová gratulace k narozeninám, přáníčko pro ženu

dort k narozeninám, pro ženu, přání k narozeninámPro ženu, přání k narozeninám, Tulipány, Pro ženu, sms, pro kolegu a kolegu

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro kolegu, sourozence, seniory, nejlepšího kamaráda, muže, strýce, syna, spolupracovníky, chlapečka, mistra, zeťáka, šéfa, kámošky, kněze, hokejisty, vojáka, expartnerky, kolegy, golfisty, štamgasty, holčičku, golfisty, šéfku, prarodiče, ségru, cestovatele, dětičky, pravnoučata, nejlepší kamarádku, slečny nebo pro bráchu.


Klíčová slova: Pro ženu, sms, blahopřání, zdarma, 2024, básnička, K narozeninám, verše, text, dětské, narozeninové, animace, texty, humorné, nejhezčí, gratulace, přání, veršované, seniory, pohlednice, K narozeninám, elektronické, Pro ženu, oslava, k narozeninám, gif, ecards


Dnešní den (18. červenec 2024) slaví svůj svátek Drahomíra, Drahomil, Drahomila, Drahomír a Arleta, zítra (19. červenec 2024) oslavuje jmeniny Čeněk a Čeňka, pozítří (20. červenec 2024) má svátek Ilja a Eliáš, 21. červenec 2024 bude mít svátek Vítězslav a Vítězslava. 22. červenec 2024 bude slavit Magdaléna, Magda a Rozvita.


Prohledat web

Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů