Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Pro ženu - přání k narozeninám

Už je to tady miláčku!
Nastal den D. I když dostaneš spousty dárků, budu si tiše a skromně přát, abych tím nejlepším dárkem byl já.
Krásné narozeniny přeje...


Blahopřání Pro ženu je v kategorii K narozeninám

Dále vám doporučujeme navštívit Přání skleničku zvedáme. Podívejte se též na Blahopřání k svatbě. Mohlo by vás také zajímat Gratulace milá maminko. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Zaujalo vás blahopřání Pro ženu? Potom se o text podělte se známými na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narozeninám?

Pro ženu, přání k narozeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narozeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Výše uvedené přáníčko lze vytisknout a poslat klasickou pozemní nebo leteckou poštou nebo ho lze poslat elektronicky prostřednictvím emailu anebo sms. Další alternativou je osobní předání. Můžete ho předat vytištěné nebo zapsané na zakoupené přání či přednést osobně. Pokud slaví blízká osoba, je vhodné i dát i nějaký pěkný dárek. Ženám darujte květinu (růži, karafiáty, orchidej, gerbery apod.), dětem nějakou sladkost a mužům alkohol nebo pěknou technickou hračku (gadget).

Pro ženu, přání k narozeninám, Květiny, narozeniny, obrázky, pro vnučku a vnučku

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro vnučku, dospělé, zeťáka, šéfovou, strýčka, chlapa, mámu, bratra, nejlepší kamarádku, skauty, tenisty, tenistky, kněze, učitele, přátele, vojáka, spolupracovníky, muže, synovce, kamarády, rodiče, slečny, dětičky, sportovce, pionýry, učitelky, teenagery, miláčka, dívky, kámoše nebo pro myslivce.


Klíčová slova: narozeniny, obrázky, Pro ženu, přání, ke stažení, K narozeninám, blahopřání, gratulace, animované, gif, texty, narozeninové, text, zdarma, sms, humorné, nejhezčí, přáníčka, zeťáka, ecards, K narozeninám, online, veršované, mms, 2023, originální, básnička


Dnešní den (24. září 2023) slaví svůj svátek Jaromír, Jaromíra a Mercedes, zítra (25. září 2023) oslavuje jmeniny Zlata a Zlatuše, pozítří (26. září 2023) má svátek Andrea a Andriana, 27. září 2023 bude mít svátek Jonáš, Damián a Kosma. 28. září 2023 bude slavit Václav, Václava a Brian.


Najít na webu

Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů