Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Pro ženu - přání k narozeninám

Už je to tady miláčku!
Nastal den D. I když dostaneš spousty dárků, budu si tiše a skromně přát, abych tím nejlepším dárkem byl já.
Krásné narozeniny přeje...


Text gratulace Pro ženu patří do kategorie K narozeninám

Dále vám doporučujeme navštívit Přání skleničku zvedáme. Podívejte se též na Gratulace k jmeninám. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko k narození dítěte. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Sdílejte text blahopřáníčka Pro ženu s vašimi sledujícími na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narozeninám?

Pro ženu, přání k narozeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narozeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Myslíte si, že by se přání líbilo oslavenci? Pokud je vaše odpověď ano, tak už ho stačí pouze předat. Možností je řada od zaslání emailem nebo sms až po osobní přednesení. Spolu se samotným přání předejte i malý nebo velký dárek. Pokud chcete darovat peníze, můžete je vložit přímo do obálky s přáníčkem.

SMS textová gratulace k narozeninám, přáníčko pro ženu

narozeniny ženy, pro ženu, přání k narozeninámPro ženu, přání k narozeninám, Růžička, mms, básnička, pro kolegu a kolegu

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro kolegu, dospělé, štamgasty, švagra, sestru, děvčátko, zahrádkáře, syna, vinaře, golfistu, švagrovou, spolupracovníky, tatínka, havíře, tenisty, tenistky, vojáka, muzikanta, pradědu, expartnerky, šéfa, snachu, zaměstnance, puberťáka, malé děti, vnuky, keškaře, fotbalisty, cyklisty, dvojčata nebo pro přítelkyni.


Klíčová slova: mms, básnička, gratulace, narozeninové, 2024, K narozeninám, blahopřání, dětské, veršované, Pro ženu, Pro ženu, přání, elektronické, online, animované, animace, vtipné, narozeniny, štamgasty, zdarma, obrázky, text, nejhezčí, originální, 2024, ke stažení, gif


Dnešní den (22. duben 2024) slaví svůj svátek Evženie a Leonid, zítra (23. duben 2024) oslavuje jmeniny Vojtěch, Gerhard a Vojtěška, pozítří (24. duben 2024) má svátek Jiří, Juraj a Fidel, 25. duben 2024 bude mít svátek Marek, Ervín a Markus. 26. duben 2024 bude slavit Oto, Otto a Ota.


Hledat slovo

Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů