prani.luksoft.cz
Ostatní
Pro ženu - přání k narozeninám

Už je to tady miláčku!
Nastal den D. I když dostaneš spousty dárků, budu si tiše a skromně přát, abych tím nejlepším dárkem byl já.
Krásné narozeniny přeje...


Blahopřání Pro ženu je v kategorii K narozeninám

Dále vám doporučujeme navštívit Přání skleničku zvedáme. Podívejte se též na Gratulace Veselé Vánoce všem. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko pro Lenku. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Líbí se vám přání s názvem Pro ženu? Pak se o něj podělte s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narozeninám?

Pro ženu, přání k narozeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narozeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Pokud se vám přáníčko zalíbilo tak ho můžete oslavenci předat osobně, prostřednictvím emailu, sms zprávy, můžete mu zatelefonovat nebo přání upravte, vytiskněte, zabalte do obálky a zašlete poštou. Pokud je oslavencem blízká osoba, je žádoucí předat spolu s přáním i fyzický dárek. Mezi nejčastější dárky patří bonboniéry a alkoholické nápoje (víno nebo destiláty).

Pro ženu, přání k narozeninám, Kytice, animace, gratulace, pro spolužáky a spolužačky a spolužáky a spolužačky

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro spolužáky a spolužačky, švagra, partnera, maséry, maminku, trenéry, tetu, tenisty, manžela, nadřízené, učitelky, miláčka, basketbalisty, učitele, děvče, zeťáka, golfistu, šéfovou, chlapečka, zaměstnance, nejlepší kamarádku, seniory, rodiče, pradědu, myslivce, šéfa, muže, kolegy, přátele, expartnery nebo pro strýce.


Klíčová slova: animace, gratulace, vtipné, 2022, přání, sms, text, ke stažení, humorné, k narozeninám, veršované, obrázky, mms, texty, narozeniny, přáníčka, oslava, gif, Pro ženu, dětské, blahopřání, nejhezčí, animované, K narozeninám, originální, K narozeninám


Dnešní den (27. září 2022) slaví svůj svátek Jonáš, Damián a Kosma, zítra (28. září 2022) oslavuje jmeniny Václav, Václava a Brian, pozítří (29. září 2022) má svátek Michal, Michael a Rafael, 30. září 2022 bude mít svátek Jeroným a Ráchel. 1. říjen 2022 bude slavit Igor a Ivar.


Vyhledávání

Reklamní blok


Naše tipyText přání k svátku František

Přání k svátku pro Františka

Přání pro Davida

Přání ke kulatinám

SMS na odpuštění

Sběratelé funkcí

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů