Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Pro ženu - přání k narozeninám

Už je to tady miláčku!
Nastal den D. I když dostaneš spousty dárků, budu si tiše a skromně přát, abych tím nejlepším dárkem byl já.
Krásné narozeniny přeje...


Text Pro ženu patří do kategorie K narozeninám

Dále vám doporučujeme navštívit Přání skleničku zvedáme. Podívejte se též na Blahopřání K jubileu. Mohlo by vás také zajímat Gratulace Pohodičku v novém roce. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Potěší nás, pokud budete sdílet text tohoto blahopřání s názvem Pro ženu s kolegy na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narozeninám?

Pro ženu, přání k narozeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narozeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Vytisknuté přání lze zaslat pozemní poštou nebo ho můžete zaslat elektronicky pomocí emailu, sms, zprávy na Facebooku, Twitteru nebo jiné sociální sítě. Nestyďte se spolu s přáním předat i dárek. Ženy vždy potěší nádherná kytice. Pánové ocení například degustační sety s výběrem zahraničních vín nebo rumů.

Pro ženu, přání k narozeninám, Růžička, vtipné, gratulace, pro chlapy a chlapy

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro chlapy, cyklisty, kámošky, bratrance, junáky, tenistky, strýce, ředitelku, tchána, milenku, vedoucí, vinaře, tetu, chlapa, dospělé, nejlepší kamarádku, muzikanta, teenagery, chlapečka, sourozence, vojáky, podřízené, slečny, puberťáka, faráře, milence, horolezce, sportovce, letce, pradědu nebo pro zahradníka.


Klíčová slova: vtipné, gratulace, Pro ženu, animace, sms, pohlednice, ke stažení, přáníčka, narozeninové, elektronické, animované, 2023, K narozeninám, obrázky, zdarma, texty, oslava, přáníčko, 2023, narozeniny, verše, K narozeninám, originální, blahopřání, text, Pro ženu


Dnešní den (8. únor 2023) slaví svůj svátek Milada a Aranka, zítra (9. únor 2023) oslavuje jmeniny Apolena a Ronald, pozítří (10. únor 2023) má svátek Mojmír a Mojmíra, 11. únor 2023 bude mít svátek Božena a Dezider. 12. únor 2023 bude slavit Slavěna a Slávka.


Prohledat web

Inzerce


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů