Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Ať Ježíšek Vám dá - přání k Vánocům

Ať Ježíšek vám dá to nejhezčí, co má
- lásku, přátelství, štěstí, klid.
A v novém roce se mějte zas o trochu líp.


Přáníčko Ať Ježíšek Vám dá je v kategorii K Vánocům

Dále vám doporučujeme navštívit Přání do hospody. Podívejte se též na Blahopřání Každého to jednou čeká. Mohlo by vás také zajímat Oslava a cukrárna. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Sdílejte text blahopřáníčka Ať Ježíšek Vám dá s kamarády na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k Vánocům?

Ať Ježíšek Vám dá, přání k Vánocům, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k Vánocům) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Jestliže se vám uvedené přáníčko zamlouvá, pošlete ho oslavenci buď elektronicky (email, sms, facebook, twitter apod.), pozemní poštou nebo se ho naučte nazpaměť a řekněte mu ho při osobním setkání. Oslavence určitě neurazíte, pokud mu spolu s přáním předáte i malý nebo větší dárek. Mezi vhodné dary patří destiláty, likéry, víno, exkluzivní pivo nebo pikantní dárkové koše s vybranými exotickými delikatesami.

Ať Ježíšek Vám dá, přání k Vánocům, Vánoční dekorace, online, básnička, pro cestovatele a cestovatele

Popřát byste neměli zapomenout lidem slavících tzv. kulatiny - kulatá výročí. Jedná se výročí, které jsou násobkem deseti. Nejvýznamnějším kulatým výročím je 50 let.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro cestovatele, věřící, vnuky, mámu, vnuka, nadřízené, dívku, chlapce, sportovce, elektrikáře, strýce, spolužáky a spolužačky, zetě, sestru, důchodce, seniory, kamarádku, slečny, synovce, včelaře, rybáře, malé děti, strýčka, dědečka, expartnerky, teenagery, pravnoučata, kámoše, rodiče, havíře nebo pro fotbalisty.


Klíčová slova: online, básnička, 2023, gratulace, text, K Vánocům, 2023, veršované, oslava, texty, sms, blahopřání, originální, mms, přáníčka, přání, dětské, narozeninové, pohlednice, přáníčko, nejhezčí, humorné, Ať Ježíšek Vám dá, k narozeninám, Ať Ježíšek Vám dá, animované


Dnešní den (8. únor 2023) slaví svůj svátek Milada a Aranka, zítra (9. únor 2023) oslavuje jmeniny Apolena a Ronald, pozítří (10. únor 2023) má svátek Mojmír a Mojmíra, 11. únor 2023 bude mít svátek Božena a Dezider. 12. únor 2023 bude slavit Slavěna a Slávka.


Hledat slovo

Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů