Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Ať Ježíšek Vám dá - přání k Vánocům

Ať Ježíšek vám dá to nejhezčí, co má
- lásku, přátelství, štěstí, klid.
A v novém roce se mějte zas o trochu líp.


Blahopřání Ať Ježíšek Vám dá patří do sekce K Vánocům

Dále vám doporučujeme navštívit Přání do hospody. Podívejte se též na Přání k svatbě. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání milý táta. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Tento text (Ať Ježíšek Vám dá) můžete sdílet s kolegy na sociálních sítích jako je Facebook, Pinterest, Síť X nebo Reddit. Stačí kliknout na tlačítko Sdílet.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k Vánocům?

Ať Ježíšek Vám dá, přání k Vánocům, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k Vánocům) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Líbí se vám přání? Pošlete ho pomocí SMS, vytiskněte a odešlete poštou nebo přání předejte osobně. Nestyďte se spolu s přáním předat i dárek. Dítě potěšíte sladkostmi, ženu květinou a malé i velké muže nějakou pěknou hračkou.

SMS textová gratulace k Vánocům, přáníčko ať Ježíšek Vám dá

vánoční koule, ať Ježíšek Vám dá, přání k VánocůmAť Ježíšek Vám dá, přání k Vánocům, Cesmína, symbol Vánoc, <strong>K Vánocům</strong>, narozeniny, pro bafunáře a bafunáře

Popřát byste neměli zapomenout lidem slavících tzv. kulatiny - kulatá výročí. Jedná se výročí, které jsou násobkem deseti. Nejvýznamnějším kulatým výročím je 50 let.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro bafunáře, děvče, švagra, chlapy, švagrovou, přátele, včelaře, bráchu, kustody, maséry, teenagery, neteř, seniory, kamarády, myslivce, šéfovou, sportovce, otce, zaměstnance, vnuka, šéfa, dědečka, vnoučata, nadřízeného, kolegu, prababičku, kamioňáka, spolupracovníky, lesníka, tatínka nebo pro holčičku.


Klíčová slova: K Vánocům, narozeniny, gif, 2024, ecards, nejhezčí, veršované, originální, přání, zdarma, gratulace, humorné, dětské, verše, sms, animace, K Vánocům, k narozeninám, švagra, přáníčko, oslava, 2024, mms, Ať Ježíšek Vám dá, elektronické, text, obrázky


Dnešní den (19. květen 2024) slaví svůj svátek Ivo a Celestýn, zítra (20. květen 2024) oslavuje jmeniny Zbyšek a Zbyška, pozítří (21. květen 2024) má svátek Monika a Mona, 22. květen 2024 bude mít svátek Emil a Rita. 23. květen 2024 bude slavit Vladimír a Vladimíra.


Vyhledávání

Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů