Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Ať Ježíšek Vám dá - přání k Vánocům

Ať Ježíšek vám dá to nejhezčí, co má
- lásku, přátelství, štěstí, klid.
A v novém roce se mějte zas o trochu líp.


Přáníčko Ať Ježíšek Vám dá je v kategorii K Vánocům

Dále vám doporučujeme navštívit Přání do hospody. Podívejte se též na Přáníčko pro Františka. Mohlo by vás také zajímat Elektronické přáníčko k MDŽ. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Líbí se vám přání s názvem Ať Ježíšek Vám dá? Pak se o něj podělte s vašimi známými a kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k Vánocům?

Ať Ježíšek Vám dá, přání k Vánocům, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k Vánocům) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze vytisknout nebo napsat na pohlednici a poslat poštou. Pokud je to složité, oslavenec není blízkou osobou nebo se nejedná o významný svátek, stačí přání poslat pomocí emailu nebo sms. Vašim bližní se zároveň sluší předat i nějaký vhodný dar. Mezi originální dárky patří tzv. gadgety. Jedná se o technické noviny, hračky, často originální blbůstky, které jsou vhodné pro malé i velké kluky.

Ať Ježíšek Vám dá, přání k Vánocům, Cesmína, symbol Vánoc, básnička, přáníčko, pro bafunáře a bafunáře

Popřát byste neměli zapomenout lidem slavících tzv. kulatiny - kulatá výročí. Jedná se výročí, které jsou násobkem deseti. Nejvýznamnějším kulatým výročím je 50 let.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro bafunáře, chlapce, nadřízené, dědu, partnerku, dospělé, dívku, rockera, kluky, pravnoučata, zahradníka, hokejisty, hudebníky, teenagery, vedoucího, bráchu, nejlepšího kamaráda, tatínka, snachu, profesorky, horolezce, lékaře, neteř, chlapy, sousedy, otce, děvče, prababičku, tátu, partnera nebo pro otužilce.


Klíčová slova: básnička, přáníčko, k narozeninám, narozeninové, vtipné, zdarma, 2023, online, ke stažení, Ať Ježíšek Vám dá, sms, texty, elektronické, ecards, dětské, K Vánocům, animované, originální, nadřízené, nejhezčí, obrázky, veršované, animace, narozeniny, přáníčka, 2023, přání


Dnešní den (2. říjen 2023) slaví svůj svátek Oliver a Olivie, zítra (3. říjen 2023) oslavuje jmeniny Bohumil a Bohuš, pozítří (4. říjen 2023) má svátek František a Evald, 5. říjen 2023 bude mít svátek Eliška a Elza. 6. říjen 2023 bude slavit Hanuš a Hanuše.


Vyhledat slovo

Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů