prani.luksoft.cz
Ostatní
Ať Ježíšek Vám dá - přání k Vánocům

Ať Ježíšek vám dá to nejhezčí, co má
- lásku, přátelství, štěstí, klid.
A v novém roce se mějte zas o trochu líp.


Přáníčko Ať Ježíšek Vám dá se nachází v sekci K Vánocům

Dále vám doporučujeme navštívit Přání do hospody. Podívejte se též na Blahopřání pro babičku. Mohlo by vás také zajímat Gratulace k výročí seznámení. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Sdílejte text blahopřáníčka Ať Ježíšek Vám dá s kolegy na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k Vánocům?

Ať Ježíšek Vám dá, přání k Vánocům, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k Vánocům) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Pokud se vám zdá uvedené přání jako vhodné, máte několik možností jak ho předat oslavenci. Můžete tak učinit osobně, prostřednictvím emailu, sms, zprávou na facebooku nebo na jiné sociální síti, telefonátem nebo přání vytiskněte a pošlete poštou. Kromě přání byste neměli zapomenout ani na dárek, zvláště pokud slaví vám blízká osoba. Mezi vhodné dary patří destiláty, likéry, víno, exkluzivní pivo nebo pikantní dárkové koše s vybranými exotickými delikatesami.

Ať Ježíšek Vám dá, přání k Vánocům, Vánoční zvoneček, přáníčka, online, pro syna a syna

Popřát byste neměli zapomenout lidem slavících tzv. kulatiny - kulatá výročí. Jedná se výročí, které jsou násobkem deseti. Nejvýznamnějším kulatým výročím je 50 let.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro syna, milence, tenistky, cyklisty, šéfovou, chlapa, sestřenici, holčičku, vinaře, dospělé, maséry, vnučky, sousedy, ženy, zahradníka, keškaře, kámoše, švagra, učitele, faráře, hokejisty, strýce, nadřízeného, cestovatele, vojáka, malé děti, kolegu, prababičku, pionýry, bráchu nebo pro tatínka.


Klíčová slova: přáníčka, online, text, humorné, 2022, verše, gif, nejhezčí, blahopřání, narozeninové, Ať Ježíšek Vám dá, K Vánocům, obrázky, narozeniny, vtipné, 2022, originální, sms, básnička, veršované, zdarma, K Vánocům, animace, mms, texty, gratulace


Dnešní den (27. září 2022) slaví svůj svátek Jonáš, Damián a Kosma, zítra (28. září 2022) oslavuje jmeniny Václav, Václava a Brian, pozítří (29. září 2022) má svátek Michal, Michael a Rafael, 30. září 2022 bude mít svátek Jeroným a Ráchel. 1. říjen 2022 bude slavit Igor a Ivar.


Hledat slovo

Reklamní blok


Partnerské webyText přání k svátku Pavel

Přání k svátku pro Honzíka

Blahopřání pro Editu

Přání k narozeninám pro dědu

Zamilované SMS

Silvestrovská oslava

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů